Krystian Kopytowski - następca Pudziana czy polski Cain Velasquez? Wywiad!

B00YAK

Bellator
Featherweight
Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadu z Krystianem Kopytowskim, jednym z najbardziej utalentowanych młodych zawodników jacy pojawili się w polskim MMA w ostatnim czasie. 190 cm, 109 kg wagi i zaledwie 17 lat to nie wszystko czym dysponuje młody fighter. Ma za sobą czteroletni trening w zapasach w stylu wolnym (3 x MP Juniorów, 4 miejsce w Europie i 7 na świecie) a także udany debiut w boksie i co najważniejsze tytuł MP w MMA wśród juniorów na ostatniej ALMMA 15.


Nowy nabytek trenera Mirosława Oknińskiego mierzy wysoko a przez niego samego oceniany jest jako "talent czystej wody". Jak powiedział kontrowersyjny trener: "ten chłopak wywróci klasyfikację wagi ciężkiej nie tylko w Polsce. Dziś można mówić o nim jako następcy Pudziana, ale wkrótce może być polskim Cainem Velasquezem". Na pewno nie stanie się to dziś, ale wiele na to wskazuje że tak może się stać w przyszłości. Polecamy gorąco ten wywiad.








źródło: fightsport.pl
 
Wcale się nie śmieję i zaciskam za niego mocno kciuki. Jest fala kibiców MMA po KSW 12, teraz nadchodzi fala zawodników. Rozśmieszyło mnie po to poprostu, dobry humor mam dziś z rana.
 
Ma wszystko co potrzeba, żeby być w przyszłości polskim Cainem, trzymam kciuki.
 
Polaczenie Valsquesa z Tysonem ? To moze byc zabojcza kombinacja. Najwazniejsze, ze naprawde dojrzaly ( nie tylko fizycznie ) mimo mlodego wieku. Powodzenia .
 
ciekawy prospekt, z uwagą będę śledził jego karierę. Obejżałem właśnie kilka jego walk i jeśli on ma teraz 17lat i już takie umiejętności i mentalność, to nie moge się doczkać co stanie się za kilka lat
 
Back
Top