Król Ringu - Mamed Khalidov Highlights (2012) HD

Mam rozumieć, że chodzi Ci o moje przyszłe projekty? :D hehe Jeszcze nic nie wiadomo :P Najpierw muszę znaleźć czas :D
 
Jak poprzednie wychwalałem, to ten mi się nie podoba:) Nie ma w nim nic co go wyróżni od innych HL :) Nie podoba mi się,że naziwsko po Angielsku, a tytuł po Polsku. Oba powinny być w tym samym języku, to troche jak ostatnia metryczka KSW :D Niektóre sceny się powtarzały,za dużo Sakuraia,brak KO na Wallace.
 
@Yagiel



co do KO na Wallace'ie to zrozum, że korzystam tylko z materiałów KSW i nie ma jeszcze tego na kanale KSW.. Ostatnio oglądałem Mameda u Wojewódzkiego i tam mówił, że pisownia jest z angielskiego 'kh' a czyta się jako 'ch' :) Mimo wszystko dzięki :)
 
Bez sensu oglądać dwa razy te same urywki. I to jeszcze w tak krótkim HL. To taki minusik.



Muzyka znowu dobrana kapitalnie. Może teraz Soszynski :)?
 
jakbym miał przytaczać ostatnią wypowiedź Mameda na temat jego nazwiska, to powiedział,ze pisze tak jak ma w dowodzie czyli CH. Ale ten temat został już wyjaśniony ostatnio w którymś temacie - po angielsku masz KH, po polsku CH i nie ma co tego wałkować dalej :) A co do materiałów to o ile pamiętam na Ipli są wszystkie gale :) Nie to,żebym się czepiał, ale chciałes opinii to mówie co mi się nie podoba:)
 
Ok nie kłócę się :) Zaraz zmieniam na Chalidow :P hehe Gdyby na ipli były dostępne gale bez logo ipla i logo polsatu to juz dawno moje highlighty i trailery bylyby dluzsze i nic by sie nie powtarzało :) Ale ja nie chce naruszać ich praw autorskich, więc korzystam tylko z materiałów zawartych w oficjalnych trailerach :)



Oczywiscie ze chciałem opinii. :) I bardzo dobrze, ze napisales szczerze co o tym HLu myslisz :)



@update Tytuł zmieniony ! :D
 
No tylko KH zamiast CH Mnie osobiście razi ale tak to super. Może jakoś odważniej pokombinować z czcionką czy cuś.
 
Chciałbym tylko dodać, że profil Mameda na Facebooku udostępnił ten filmik. HL kozak!
 
Pogieło? :D inicjały się zgadzają tylko nie imię i nazwisko :P ale nie upubliczniaj na forum, nie ma takiej potrzeby :)
 
naprawde niezły highlight, można sobie przypomnieć te wszystkie wspaniałe momenty z walk Mameda :D
 
Jak tam z czasem stoimy Panie Kolego? Kiedy można spodziewać się jakiś nowych materiałów? :-)
 
Właśnie z czasem jest duży problem. Ostatnio mam mnóstwo nauki. Do tego dochodzi od dawna już siłownia i treningi MMA więc czasu w tej chwili nie mam prawie wcale. Jeszcze pewnie tydzień, dwa i będę miał luzik. Narazie robie HL Paula Reeda, potem (jak już będą jakieś oficjalne informacje) wyjdzie pierwsze promo KSW 20. :)
 
Back
Top