Kowalkiewicz: "Żeby Asia się kiedyś nie zdziwiła"

Pierw niech Markos pokona a pozniej niech gada o jej walce z mistrzynia.Ja poprostu nie moge słuchac tej panni tak mnie wkurwia ,To samo jakby ja przez pierwsza wyplata na budowie mowil inzynierowi ktory jest kierownikiem ze ma sie bac bo ja bede kierownikiem nie majac argumentu w postaci inzyniera.Tak samo Kowalkiewicz nie argumentu w postaci umiejetnosci
 
Nie bardzo rozumiem Wasze oburzenie. Skoro Artur pyta ją co sądzi o wypowiedzi w której Aśka mówi, że to nie ten poziom itp. to co ma powiedzieć? Przyznać się, że jest znacznie gorsza (nawet jeśli to jest prawda)? Moim zdaniem wybrnęła dość przyzwoicie z odpowiedzi na to pytanie :) Co innego jakby sama zaczęła temat i rozpowiadała, że zniszczy JJ to wtedy bym mógł zrozumieć niektóre komentarze tutaj.
 
Asia napewno sie kiedys zdziwi. Moze nawet w trakcie walki z Claudia. Oby troche pozniej.
 
Widzę że temat JJvsKK wiecznie żywy i drążony przez debili z mediów. Prawda jest taka że po za małą grupą ludzi w PL nikogo ta walka specjalnie nie interesuje na świecie z tego co daje się zaobserwować.

Karolince mam wrażenie chyba się wydaje że Joanna jest na poziomie z 2012, i to stwierdzenie o braku obrażeń/silnych ciosów, tylko zapomniała że walka amatorska była w kasku i na macie i trochę inne zasady, ciężko tu o jakieś większe obrażenia... Nie przypominam sobie żeby w swojej karierze pokazała jakieś demoniczne ciosy, więc takie gadanie od tyłka strony.

Lepiej niech się skupi na Markos bo to ciągłe gadanie jej i trenera Rogowskiego o Jędrzejczyk może im się odbić czkawką nie daj boże. Już jej kumpela Lubońska pokazała co i jak.

Jessica Aguilar też dużo gadała jak to idzie po pas i cała reszta to formalność, aż jej Claudia zafundowała test rzeczywistości. Oby Markos podobnie nie zrobiła Karolinie.
Mniej gadania, mniej foteczek a więcej czasu na treningu. Bo Markos rezygnowała z pracy w aptece i poświeciła 100% czasu na treningi, przeniosła się do Tristar i trenuje pod Firasem Zahabi i podchodzi do tej walki śmiertelne poważnie, oby Karolina się nie przejechała.
 
Karola zrobi(oby) te sama kariere co Paige. Duzo lansu z urody, prowadzenie troche bocznym torem, i w ten sposob zrobienie jakiejs gali Fight Night
 
Więcej bedziemy wiedziec po walce z Markos. UFC wielu juz weryfikowało a plany i zapowiedzi wielkich podbojów musiały został odłożone na później.
Ja w Karole wierzę, nie wiem jak wypadłaby obecnie na tle Asi ale Rande jest w stanie wypunktować. Asia nie miała jakiegoś spektakularnego debiutu także jeśli walka Kowalkiewicz nie porwie tłumów to nie wyciągałbym od razu jakiś pochopnych wniosków
 
Karolina nie poradziła sobie z Farią tak jak myśleliśmy, tutaj jest najwyższa liga, nie sądzę, że będzie jej lekko w walce z Randą, mam nadzieje, że przejedzio po niej gładko, ale w rzeczywistości, troche sie obawiam, podbnie jak w walce Jędrzejczyk z Claudią, lecz na ten moment to są walki na całkowicie innych poziomach.
 
No cóż jak polega tylko na trenerach to niech nie patrzy kto to jest Markos. Kanadyjka spokojnie wyciagnie decyzję.
Lubonskiej wmowil ze jej judo wystarczy na Lispski, Materli ze jest nieśmiertelny a teraz Kowalkiewicz ze nie musi sie przejmować Markos bo trenerzy wiedzą wszystko lepiej. Oj będzie płacz :)
 
Pawlak, Sajewski, Lasota, Andryszak, Zajac, Kowalewicz, Wawrzyniak, Kowalkowski, Lubonska ... wszyscy mieli w zalozeniu niszczyc swoich oponentow i robic oszalamiajace kariery. Pozyjemy, zobaczymy jak spisza sie juz za tydzien i za dwa obie zawodniczki z tej grupy menadzerskiej, ale doswiadczenia ostatnich miesiecy nakazuja zachowac raczej daleko idaca powsciagliwosc w wieszczeniu wielkich sukcesow.
 
Last edited:
Pawlak, Sajewski, Lasota, Andryszak, Zajac, Kowalewicz, Wawrzyniak, Kowalkowski, Lubonska ... wszyscy mieli w zalozeniu niszczyc swoich oponentow i robic oszalamiajace kariery. Pozyjemy, zobaczymy jak spisza sie juz za tydzien i za dwa obie zawodniczki z tej grupy menadzerskiej, ale doswiadczenia ostatnich miesiecy nakazuja zachowac raczej daleko idaca powsciagliwosc w wieszczeniu wielkich sukcesow.

Wychodziłoby na to, że Żmija czym się zajmie, to knoci...
Z kosza nie sędziuje, z PS go pożegnali, z Rocksów też, jako menago za dużo % od wygranej fighterow z Mma Cartel nie ma...

Trochę mi go szkoda.
Egzekutor wspominał, że na KSW 33 jak cień wyglądał. Jakiś przestraszony i w ogóle..
 
Wychodziłoby na to, że Żmija czym się zajmie, to knoci...
Z kosza nie sędziuje, z PS go pożegnali, z Rocksów też, jako menago za dużo % od wygranej fighterow z Mma Cartel nie ma...

Trochę mi go szkoda.
Egzekutor wspominał, że na KSW 33 jak cień wyglądał. Jakiś przestraszony i w ogóle..
Byly tez zwyciestwa, chocby Wolanskiego czy Klaczka, ale ogolny bilans jest naprawde fatalny.
 
Ja bym do tego dodal, ze to chyba trener Rogowski ma jakies niesamowite parcie na ta walke z Asia. W wywiadach juz chyba po walce Asi z Esparza wspominal ze ma ulozony plan na Aske i nie wiem czy to on jej tak nie nakreca...
 
Ciekawe czy ma plan na klaudiusza bo bez tego to pasa nie będzie w żadnej z opcji
 
Wychodziłoby na to, że Żmija czym się zajmie, to knoci...
Z kosza nie sędziuje, z PS go pożegnali, z Rocksów też, jako menago za dużo % od wygranej fighterow z Mma Cartel nie ma...

Trochę mi go szkoda.
Egzekutor wspominał, że na KSW 33 jak cień wyglądał. Jakiś przestraszony i w ogóle..

Esco ma jeszcze w tali Age Niedźwiedź, która realnie może zawojować żeńską sceną MMA :wink:
Pytałem i mówił, że obecnie Aga odbudowuje się siłowo a powrót do walk w połowie 2016
 
Hola, hola.. Nie zapominajmy o Kamili Porczyk. Nieskazitelny bilans, warto dodać, że jako pierwsza pokonała mistrzynie ze wschodu w postaci Shaparenko. Żeby się Asia i Karolina kiedyś nie zdziwiły.. :tease:
 
No cóż jak polega tylko na trenerach to niech nie patrzy kto to jest Markos. Kanadyjka spokojnie wyciagnie decyzję.
Lubonskiej wmowil ze jej judo wystarczy na Lispski, Materli ze jest nieśmiertelny a teraz Kowalkiewicz ze nie musi sie przejmować Markos bo trenerzy wiedzą wszystko lepiej. Oj będzie płacz :)
Nie wiem jak mogłeś mówić o słuchaniu się trenerów i nie wspomnieć o Rondzie? Pomiędzy rundami: beautiful, beautiful
 
Back
Top