Koszulki

Wiem, że sporo osób z was kupiło koszulki w moim sklepie więc miałbym prośbę żeby umieścić 1-2 fotki, a Ci którzy już mają je jakiś czas żeby ocenili jakość za równo materiału jak i nadruku.



Jest to związane z nadchodzącym konkursem na Blogoplacie ale nie wiem czy nagrody pochodzące z mojego sklepu będą satysfakcjonujące więc chciałbym jeszcze kilka opinii.



Z góry dzięki!
 
Kupiłem koszulkę w sklepie D&G i naprawdę nieźle leży, do tego wydaje się być porządnie wykonana i z dobrego materiału.



Nie mam na razie jak wstawić zdjęć, później może dodam i napiszę jak z wytrzymałością nadruku. Póki co polecam!
 
@Dooży&Grooby



Miałem Cię za idiotę, ale muszę Ci oddać szacunek :). Zarabiać kasę na grafice, nie mając o tym zielonego pojęcia to jest coś. Choć pewnie większa w tym zasługa głupoty kupujących, niż twoja.
 
ja również kupiłem. jakość pierwsza klasa, solidny, niespierający się nadruk, i gruba bawełna
 
Właśnie się zastanawiam jak bardzo mnie obraziłeś. No więc jestem grafikiem, samoukiem ale tak. Akurat projekty w tym sklepie raczej były modyfikowane niż tworzone od 0 ale w sklepie naCzasie wszystkie robiłem sam nawet jeśli na bazie nie swojego pomysłu.



Ja nikogo nie zmuszam do kupowania ale jak już ktoś kupił to niech podzieli się opinią, czemu nie? Każdy doskonale wie, że może sobie sam zrobić taką koszulkę lecz ja daną grafikę obrabiam usuwając choćby tło, kadrując, normalizując barwy, szukając i dobierając czcionki i rozdzielczość tak żeby wykorzystać maxymalny rozmiar zadruku minimalizując przy tym pikselozę. Nie każdy wie jak to zrobić i nie każdemu się chce, u mnie mają to na tacy za drobną opłatą. Poza tym tworzę indywidualne projekty których na mieście nie ujrzysz.
 
@doozy

Co ty masz tam zmodyfikowane? Wszystko ukradzione z google grafika. To, że zmienisz trochę odcień i powiększysz, nie zmienia faktu, że nie masz praw, żeby to sprzedawać. Czcionki zrobiłeś od podstaw? Też pewnie zajumane :)




Po co w ogóle Ty dyskutujesz z tym gimnazjalistą ? Szkoda w ogóle zaczynać.
Jak już zacząłem, to muszę odpisać, nic nie poradzę, że akurat trafiłem na gimnazjalistę.
 
@lugasek, you win : D



tekken-6-e3tourney-580.gif
 
Zrobić coś w PL i dostać za to zjebkę...typowe:) Przecież gdyby nie było chętnych to Dolce i Gabana by nic nie sprzedawał, skoro sprzedaje to jest zapotrzebowanie więc w czym problem Lugasek?
 
Jestem przekonany, że Lugasek do spółki z D@G zrobiliby koszulki wyjebujące rynek :-) tylko ta burza mózgów :-)



:-)
 
@def



Przecież napisałem. Odezwał się we mnie syndrom Chmury ;)

Wszystko ukradzione z google grafika. To, że zmienisz trochę odcień i powiększysz, nie zmienia faktu, że nie masz praw, żeby to sprzedawać. Czcionki zrobiłeś od podstaw? Też pewnie zajumane :)
 
Lugasek to weź go podpierdol do wlaścicieli praw autorskich grafik, a na forum wojenek nie trzeba.
 
@up



Gdzie ty tu jakąś wojne widzisz? :) Tak swoją drogą, ciekawa sytuacja, zawsze to ja Ciebie uspokajałem :-)
 
Jakby przypadkiem zamknęli Doozego, to ja nie mam z tym nic wspólnego. Żeby potem nie było:). Po prostu drażni mnie, że ktoś kto nazywa siebie grafikiem, robi takie rzeczy. Nie mam nic więcej do dodania.
 
Też mnie wiele rzeczy wkurwia. To co robi D&G też, bo dorabianie się na czyimś jest z zasady słabe. To tak jakbym ja teraz Def sprzedawał koszulki z logiem rocksów za połowę ceny. Pewnie nie byłbyś zadowolony. Wiele mnie wkurwia ale ostatnio jakoś potrafię z tym przystopować (albo tak mi się wydaje)
 
Trochę drogie te koszulki, biorąc pod uwagę, że faktycznie "mało autorskie" :)
 
Hahahaha - to tyle bym miał do dodania w kwestii etyki grafików. Oczywiście każdy grafik tworzy wszystko od podstaw na bazie własnych pomysłów. To, że potrafię się obsługiwać programami graficznymi, a to w jaki sposób korzystam z cudzych pomysłów to są 2 inne rzeczy i ewentualny brak etyki nie wyklucza bycia grafikiem. Polityk który nie kradnie to też polityk.



Z tych wszystkich koszulek chyba tylko jedna albo dwie to była moja inicjatywa, reszta to projekty zrobione na prośbę użytkowników. Nie wiem czy się orientujesz ale prawa autorskie są obwarowane dość luźnymi przepisami/ustawami. Po pierwsze w wypadku tych grafik na koszulkach mamy do czynienia z niską szkodliwością czynu bo rozmawiamy o drzazgach, a nie pieniądzach. Po drugie nim ktokolwiek w ogóle wybrałby się do prawnika który by go wyśmiał to najpierw powinien zgłosić to portalowi, generalnie w jakikolwiek sposób wykonać ruch aby druga strona usunęła daną grafikę i nie mogła czerpać z niej korzyści co ja bez szemrania zrobię jeśli uznam, że naruszyłem prawa autorskie. Miałem taką sytuację na tym portalu odnośnie innego sklepu i została rozstrzygnięta na moją korzyść. Po trzecie na moich grafikach zarabia przede wszystkim portal, a jak widać działa od lat i się rozwija.



W zasadzie @def wyczerpał temat. Ludzie chcą to ludzie dostają, ja nie zmuszam do kupowania tylko wypełniam prośby kolegów z forum.



Tak naprawdę to boli Cię, że nie od Ciebie kupują? że po roku mogę sobie za ten hajs kupić parę dżinsów i PPV na KSW? że łamię prawa autorskie tych biedaków z UFC? czy o co chodzi? bo nie kumam...



Dla mnie sprawa jest prosta, nie chcesz - nie kupuj, nikt nie każe Ci w ten temat na forum wchodzić. Nie podoba Ci się mój brak etyki? to Twoje zdanie które szanuję i rozumiem. Na około kilka m-cy zniosłem wszelkie prowizje z tego sklepu dla użytkowników forum w zamian za pomoc w wymyśleniu nazwy dla bloga i wtedy byłem bardziej etyczny? Nikt poza Tobą nie ma z tym problemu, a przynajmniej go nie wypowiada.
 
lugasek, czy Ty nie jesteś aby nerdem siedzącym non stop w domu, szukającym zwady na forum, bo w życiu nic ekscytującego Cię nie spotyka? Po całej działalności na forum, mogę stwierdzić, że tak, ale ja tam nie oceniam... D&G, olej go, na przekór niedługo kupię kilka koszulek z Twojego sklepu, submit that motherfucker ! :D
 
@Doozy



Nie wiem po co się rozpisujesz, jak i tak nic z twoich wywodów nie wynika :) Po prostu miej trochę szacunku do pracy innych i przestań nazywać siebie grafikiem, wtedy wszystko będzie ok.

Nie podoba Ci się mój brak etyki? to Twoje zdanie które szanuję i rozumiem


Jedyne sensowne zdanie w twojej wypowiedzi, którym proponuję zakończyć temat :)







@Mort



Chyba już do reszty Cię pojebało :)
 
http://4.bp.blogspot.com/-6Stcx9_Oeic/UQnFSC09MDI/AAAAAAAABZY/34KVr7NS6_g/s320/Chael-Sonnen2.jpg



http://i.ebayimg.com/00/s/NjAwWDYwMA==/$T2eC16VHJGIE9nnWqrI7BQ+ECdzUPw~~60_35.JPG







nie chce ktoś zoribc takich koszulek bo byliby chętni?
 
W tym sklepie nie. Tzn. niektóre grafiki robiłem sam i wszystkie sam obrabiałem, ale na podstawie już wymyślonych wzorów. Nie moja wina, że nie da się ich tu kupić, a moja koszulka kosztuje tyle co wysyłka do Polski. Poza tym większość tych projektów to zamówienia użytkowników. Klient nasz pan.
 
Back
Top