Kosmos, astronomia itd. . .

A to tylko 1 galaktyka, jak ktoś może powiedzieć, że gdzieś tam nie ma życia :D
To mniej więcej można porównać do tego, że na plaży, na ziarenku piasku siedzą dwie najmniejsze bakterie na świecie i jedna mówi do drugiej "ciekawe czy jest gdzieś jeszcze życie po za naszym ziarenkiem".
 
Podsumowanie misji New Horizons
http://kosmonauta.net/2016/07/rok-od-przelotu-new-horizons-obok-plutona/

MCa5kjbzh8Yus.gif
 
Obejrzałem właśnie na Discovery science serial dokumentalny z Morganem Freemanem pt. "ciekawość" odcinek był o wszechświecie równoległym. Jak komuś będzie się chciało go znaleźć w Internecie to polecam, bo bardzo ciekawie zostają tam przedstawione teorie nad którymi nigdy dłużej sie nie zastanawiałem. Występuje tam miedzy innymi polski fizyk, który bardzo fajnie i logicznie przedstawił swoja teorię o funkcjonowaniu czarnych dziur.
 
Występuje tam miedzy innymi polski fizyk, który bardzo fajnie i logicznie przedstawił swoja teorię o funkcjonowaniu czarnych dziur.
Ten o porwanych kartkach w mikserze i tunelu co się wytwarza? :P

Oglądam czasem jak trafię na Discovery, czy history2 programy tego typu, a czasem nawet starożytnych kosmitów :bleed:
 
Ten o porwanych kartkach w mikserze i tunelu co się wytwarza? :P

Oglądam czasem jak trafię na Discovery, czy history2 programy tego typu, a czasem nawet starożytnych kosmitów :bleed:
Tak dokładnie o tym to było :D
 
Prognozy tak dobre, że w tym roku chyba pooglądane. W sumie trwa to dość długo, ale ten maks w tą noc robi swoje nawet w gorszych do obserwacji miejscach.
 
W sumie to dziś ma być maks, bo raz na 12 lat Jowisz daje do pieca. Jutro taki maks coroczny, a dziś ok. 2 taki raz na 12 lat.
 
Gada z sensem ten Rusek. Takie niestety czasy nastały. Wiele osób jak zobaczy takiego gościa, nieogolonego i w ogóle to pomyśli - uwaga nawiedzony koleś- i przełączy na inny kanał czy stronę.
 
Back
Top