Kontuzje Grabowskiego i Bedorfa tuz przed walkami

pool1892

Legacy FC
Lightweight
Damian Grabowski mistrz rosyjskiej organizacji M-1 w wadze ciezkiej oraz Karol Bedorf mistrz rodzimego KSW rowniez w wadze ciezkiej tuz przed swoimi ostatnimi walkami doznawali kontuzji (czy tez lepsze sformuowanie bedzie iz kontuzje te sie odnowily). Jak wiemy oboje aspiruja do Ligi Mistrzow MMA czyli UFC. Przyszlo mi na mysl juz przy pierwszej walce teraz jeszcze bardziej chodzi mi to po glowie czy oby absencja spowodowana jest tylko i wylacznie kontuzjami czy tez moze jest jeszcze drugi powod, ktory laczy jednego i drugiego ze swietnych polskich "CIEZKICH". Zyczyl bym tego sobie i wszystkim fanom MMA ale nie posiadam informacji, ktore by mogly potwierdzic lub zaprzeczyc.
 
Ogólnie Bedorf to żadnych szans bo po pierwsze:



- on nie ma jakichś większych aspiracji sportowych



- woli zostać w dobrych stosunkach z KSW



- UFC to nieduża kasa dla mistrza KSW



- Bedorf na 100% nie ma kluzuli i musiał by zapłacić wielkie odszkodowania. KSW na pewno jest odpowiednio przygotowane na takie coś a w szczególności mistrza.







Odnośnie Damiana to podobne powody jak u Bedorfa ale szanse troche większe :



- ale Damianowi raczej na pewno by się hajs w UFC teraz nie zgadzał i ma ważny kontrakt w M-1
 
To by było tak cudowne, że chyba nie może być prawdziwe. Trochę taka teoria Macierewicza o Smoleńsku, jednak chciałbym w nią wierzyć. :)
A tak biorąc sprawy bez emocji, to przy piątce Polaków i braku UFC w naszym kraju, nie widzę większych szans na takie rozwiązanie. Z drugiej zaś strony, HW w UFC kuleje ostatnimi czasy niesamowicie, a obaj zawodnicy są w mojej opinii w TOP10 ciężkich poza "Ligą Mistrzów MMA". Kto wie, kto wie.

PS. Tak jestem niepoprawnym optymistą od urodzenia.
 
Już o tym pisałem w temacie z Coco i Nandorem, że fajnie byłoby przeczytać niedługo, ze Bedorf podpisał kontrakt z UFC i dlatego nie wystąpił na KSW, ale patrząc realnie, na 99% do tego nie dojdzie. O Damianie i UFC w ramach kontuzji nawet nie myslałem.
 
Gayevski teorie kogo? :-) Sorry musiałem.







A jeśli takie zachowanie by się potwierdziło to troche tak na krzywy ryj, słabo.
 
@Enter, i właśnie dlatego nie wypowiadam się w dziale "polityka". Gówno mnie to wszystko interesuje i gówno się znam. :-) Niemniej dzięki za wypomnienie, już poszedł edit. :)

Wiem, że to nieprofesjonalne, ale jako ciekawostka...
Top10 ciężkich poza UFC wg fightmatrixa:

1. Vitaly Minakov (Rosja, Bellator)
2. Damian Grabowski (Polska, M-1)
3. Cheick Kongo (Francja, Bellator)
4. Andrei Arlovski (Białoruś, Battle of Moscow)
5. Alexey Oleinik (Ukraina, Legend)
6. Sergei Kharitonov (Rosja, M-1)
7. Alexander Volkov (Rosja, Bellator)
8. Marcin Tybura (Polska, M-1)
9. Magomed Malikov (Rosja, M-1)
10. Richard Odoms (USA, Legacy)
...
11. Michał Kita (Polska, PROMMAC)
37. Karol Bedorf (Polska, KSW)
 
Szanse faktycznie nie wielkie ale jesli Blachowicz podpisal kontrakt w czasie leczenie kontuzji to dlaczego nie Grabowski czy Bedorf. Chociaz z tego co mi wiadomo Damian ma zdecydowanie wieksze szanse. Bedorf powiedzial w jedym z wywiadow ze nie walczy dla pieniedzy poniewaz walki nie sa jego zrodlem utrzymania. W takim wypadku pozostaje kwestia dogadania sie z K&L. Oboje posiadaja umiejetnosci na UFC Damian w moim przekonaniu moze stwiac czynny opor czolowce obaj potrafia sie rzeczowo wypowidac dobrze sie ich slucha Karol ma papiery by zostac osobowoscia medialna..... dodajac do tego wszystkiego sytuacje HW w UFC moga zawalczyc. Jako trzeci oczywiscie jeszcze Michal Kita
 
1fd79f68f6e1.jpg
 
Nie spisek i w nikt nie mowi o podwarzaniu kontuzji a jedynie mozliwosci podpisania kontraktu......
 
Ja uważam, że Grabowski jak i Bedorf tak naprawdę są reptilianami i ktoś musiał być bardzo bliski odkrycia tego. Więc wielki Mistrz Reptilianów - Zordon nakazał Karolowi i Damianowi powrót na planetę Repilianix w celu przyodzienia nowego kamuflażu. Ty myślisz, że oni siedzą w zaciszu domowym i leczą kontuzję a tak naprawdę są 200000 miliardów lat świetlnych od nas.



#SprawdzoneInfo
 
Back
Top