Kontrowersje i skandale w MMA

theMat

M-1 Global
Featherweight
Jest mi potrzebna Wasza pomoc. Jakie kontrowersyjne wydarzenia, które odbiły się szerokim echem w mediach(czy to zagranicznych, czy naszych), pamiętacie?

Pierwsze, które przychodzą mi do głowy to:
- bójka w Nashville na gali Strikeforce,
- akcje Jon Jonesa,
- kontrowersyjny Marcin Różalski,
- ostatnia śmierć zawodnika w klatce.
 
-Rampage taranował samochody
-Travis Browne pobił dziewczynę
-War Machine pobił dziewczynę
-Ten typ co okradł bank(?)
-Mayhem otoczony przez policję
-Ronda opowiada o myślach samobójczych(kontrowersyjne)
-Pudzian o uchodźcach DC
 
ozujsko-jpg.2940

w Sheratonie
 
Ban dla kaczki jakieś 2 lata temu (dla mnie to był szok nie mniejszy niż ban dla Naivera).
 
Z dzisiaj to John Kavanagh rozpętał jakiś shitstorm z muslimami.
 
Pomyłka(DC) kartek przy ogłaszaniu werdyktu walki rewanżowej Pudzian vs Thompson.

+ It's fucking joke !
 
właściciel mma attack aresztowany, strefa walk odwołuje kolejną galę, superliga MSW, długi plmma, aslambek aresztoway przez CBŚ,

wymieniać dalej ? Afer ci u nas dostatek. Może nie wszystkie przebiły się do szeroko pojętych mediów ale to tylko dobrze dla nas.
 
właściciel mma attack aresztowany, strefa walk odwołuje kolejną galę, superliga MSW, długi plmma, aslambek aresztoway przez CBŚ,

wymieniać dalej ? Afer ci u nas dostatek. Może nie wszystkie przebiły się do szeroko pojętych mediów ale to tylko dobrze dla nas.
O, CBŚ i "mafie" - o tym akurat było głośno! Zawodnicy MMA przestępcami. To mi się przyda.
 
Provident u Asłana,klasyczne słupy u Daniela Dowdy,tanczacy z ostrzami Materla,Moks z branzoleta niekoniecznie z Apartu,Naruszczka lewak,Grabowski konfident.
Miras przedstawiciel Michelin i Stomilu w środowisku.

To tylko rodzime podworko.

Nie wiadomo co jest prawdą ale forum co grzmiało to grzmiało.

:lol::lol::lol::lol:
 
Jest mi potrzebna Wasza pomoc. Jakie kontrowersyjne wydarzenia, które odbiły się szerokim echem w mediach(czy to zagranicznych, czy naszych), pamiętacie?

Pierwsze, które przychodzą mi do głowy to:
- bójka w Nashville na gali Strikeforce,
- akcje Jon Jonesa,
- kontrowersyjny Marcin Różalski,
- ostatnia śmierć zawodnika w klatce.
Chcesz popsuć wizerunek MMA "gdzieś tam"?;)
 
Back
Top