Kontrakty KSW

A

Alibaba

Guest
Siema. Czyje kontrakty się automatycznie przedłużają? Z tego co rozumiem aktualnie żaden zawodnik KSW nie ma szans na UFC? Czyli kontrakty KSW są bardziej niewolnicze od Bellatora(UFC są najgorsze, ale tutaj mało kto chcę uciekać #Wanderlei)?
Nawet jak zawodnik ma jedną walke w roku to kontrakt ze strony KSW jest wypełniony #Kowalkiewicz ?
Nieżle kontrakty sobie zawodnicy podpisują heh
czyli KSW=kontrakt na całe życie?(o ile wygrywasz)
oby dobrze płacili
 
Czyli kontrakty KSW są bardziej niewolnicze od Bellatora(UFC są najgorsze, ale tutaj mało kto chcę uciekać #Wanderlei)?
Właśnie Bellator mocno łagodzi politykę kontraktową. Zresztą nigdy nie była ona niewolnicza, co najwyżej zabezpieczająca interesy organizacji przed utratą zawodników. Niestety to fani i Alvarez na wespół z Lombardem zrobili z tamtej polityki kontraktowej straszydło na zawodników.
 
Siema. Czyje kontrakty się automatycznie przedłużają? Z tego co rozumiem aktualnie żaden zawodnik KSW nie ma szans na UFC? Czyli kontrakty KSW są bardziej niewolnicze od Bellatora(UFC są najgorsze, ale tutaj mało kto chcę uciekać #Wanderlei)?
Nawet jak zawodnik ma jedną walke w roku to kontrakt ze strony KSW jest wypełniony #Kowalkiewicz ?
Nieżle kontrakty sobie zawodnicy podpisują heh
czyli KSW=kontrakt na całe życie?(o ile wygrywasz)
oby dobrze płacili
Mamed podpisał kontrakt z KSW i zobacz na jak długo u nich utknął...
 
kontrakty KSW są tak konstruowane aby zabezpieczyć możliwie interesy firmy. W tej chwili chyba najgorsze kontrakty ma Bellator bo mize wyrównać ofertę konkurencji i zawodnik musi wtedy zostać w Spikeforce, no chyba ze odkąd Scot przejął władzę ta klauzula ulegla zmianie
 
a KSW to co? skąd wiesz jakie tam są jak zawodnicy nic nie mówią? mogą być o wiele gorsze
Bellatora są w miare racjonalne, nie wiem o co chodzi
w KSW pewnie nawet jak płacą gdzieś indziej więcej to i tak muszą u nas zostać ;)
 
Nie wiem, ale taka głupota długo działała w Bellatorze odnośnie wyrównywania ofert. Takie coś działa również w UFC ale to już inna sprawa. Co do płac wątpie żeby gdziekolwiek poza UFC płacili lepiej niż w KSW. Cw płaci gorzej niż KSw co sam przyznał kiedyś chyba Wojek bodajze. M-1 i Bellator kupe siana płaca natomaist tylko swoim gwiazdą. Ta sama śpiewka z WSOF.
 
Nie wydaje mi się by KSW podpisywało "dożywotnie" kontrakty. Wręcz, nie mieści mi się w głowie by coś takiego, komukolwiek przyszło do głowy. Zakładam zwykłe x walk. Kontrakt się kończy to można kombinować.
 
Co do płac wątpie żeby gdziekolwiek poza UFC płacili lepiej niż w KSW
Pamiętaj o jednej sprawie, 200 000 zł = 50 000 euro = 66 666 dolarów (a kursy zaokrąglam na korzyść złotówki). Wnioskiem jest, że jeśli Okami zarobi 70 000 dolarów na ONE FC, to będzie więcej niż Mamed (jeśli ten dostaje te 200 000 zł). Jeśli Tito dostaje 300 000 dolarów to jest to więcej od Mameda, jakkolwiek by tego nie przeliczał.
Owszem, można mnie zbić mówiąc, że tym niżej w rozpisce KSW płaci więcej niż ONE FC, ale tutaj pojawia się efekt skali i 2 walk w roku, w opozycji do przykładowych 3 w Azji, a co za tym idzie 2*5 000 < 3* 4 000.
Dążę tylko do tego, żeby nie zakładać za pewnik, że KSW jest najlepszą pod względem finansowym organizacją po UFC.
 
dobra wiewiur ale wymieniles "gwiazdy" danej federacji, a te jak juz wczesniej wsoomnialem, zawsze zarabiają najlepiej.
 
Pamiętaj o jednej sprawie, 200 000 zł = 50 000 euro = 66 666 dolarów (a kursy zaokrąglam na korzyść złotówki). Wnioskiem jest, że jeśli Okami zarobi 70 000 dolarów na ONE FC, to będzie więcej niż Mamed (jeśli ten dostaje te 200 000 zł). Jeśli Tito dostaje 300 000 dolarów to jest to więcej od Mameda, jakkolwiek by tego nie przeliczał.
Owszem, można mnie zbić mówiąc, że tym niżej w rozpisce KSW płaci więcej niż ONE FC, ale tutaj pojawia się efekt skali i 2 walk w roku, w opozycji do przykładowych 3 w Azji, a co za tym idzie 2*5 000 < 3* 4 000.
Dążę tylko do tego, żeby nie zakładać za pewnik, że KSW jest najlepszą pod względem finansowym organizacją po UFC.
Na pewno najlepiej płacącą w europie, i bez wątpienia jedną z lepiej płacących na świece. Skąd info ile Mamed zarabia? ( ja znalazłem tylko informacje że UFC proponowało mu kontrakt 20 000 + 20 000 dolarów, skoro ją odrzucił(134 000 złotych) a było to już jakiś czas temu to obecnie zarabia pewnie więcej niż 200 000 zł )
 
Last edited:
Back
Top