Kontraktujemy zawodników KSW i MMAA czyli zabawa w KL oraz Cholewę

Blade

Legacy FC
Lightweight
Kogo (z Polskich zawodników) powinny uzyskać 2 największe Federacje? Kogo tam brakuje Waszym zdaniem?



66kg-Piechnik (MMAA), Abramiuk (MMAA)



70kg- Hallman (MMAA), Sajewski (MMAA), Held (KSW)



77kg- Radomski (MMAA), Jocz (MMAA),



84kg- Różański (MMAA)



93kg- Celiński (KSW), Narkun (MMAA)



120kg-Omielańczuk (MMAA), Nastula (KSW), Kita (MMAA)



Zawodnicy z innych dyscyplin:



boks - Wolak (MMAA), Guzowska (KSW), Rylik (KSW)



K1 - Głogowski, (MMAA/KSW), Jarosz (MMAA - bo KSW go już nie chce)
 
Zdecydowanie najbardziej brakuje Pawła Nastuli w KSW. Jest byłym mistrzem olimpijskim, bardzo rozpoznawalnym człowiekiem w Polsce no i dobrym zawodnikiem mma, więc zarówno on jak i KSW skorzystali by na współpracy. Czemu do tej pory do tego nie doszło to już tylko oni chyba wiedzą. Ciekaw jestem jakich przykładowo wymagań managmentu Nastuli nie mogło spełnić KSW.



W MMA Attack to bym przywrócił Kitę do łask.



No i Marcin Held to obojętnie której z tych dwóch federacji.
 
Cztery gale w roku, 5-7 walk męskich na gali. Jak dla mnie na KSW nie ma miejsca na nowe polskie twarze. Natomiast na MMAA widziałbym Nastka (chociaż chyba każdy z nas chciałby znów zobaczyć Pawła na białym ringu :-)), a do Twoich typów dodałbym jeszcze Narkuna.



Ponadto, takie rzeczy jak 2x5 minut, wyłączność na Polskę i ring powodują, że nie chciałbym widzieć takich zawodników jak Hallman, Sajewski czy Held w KSW.



EDIT: Tam zamiast 5-7 miało być 6-7. Zabrzmiało jakbym nie uważał Pudziana za mężczyznę :-)
 
66kg- Sebastian Romanowski (MMA ATTACK), Aleksander Georgas (MMA ATTACK), Mariusz Abramiuk (MMA ATTACK)



70kg- Piotr Hallman (MMA ATTACK), Maciej Polok (MMA ATTACK), Mateusz Gamrot (MMA ATTACK), Paweł Wolak (MMA ATTACK)



77kg- Robert Radomski (MMA ATTACK), Mateusz Teodorczuk (MMA ATTACK), Łukasz Chlewicki (MMA ATTACK), Fabian Lesiak (MMA ATTACK)



84kg- Adam Zając (MMA ATTACK), Kacper Karski (MMA ATTACK), Rafał Lewoń (MMA ATTACK), Artur Kadłubek (MMA ATTACK)



93kg- Marcin Krzysztofiak (MMA ATTACK), Marcin Łazarz (MMA ATTACK),Marcin Bandel (MMA ATTACK), Robert Kręcicki (MMA ATTACK), Krzysztof Piechota (MMA ATTACK)



Open- Paweł Nastula (MMA ATTACK), Szymon Bajor (MMA ATTACK), Daniel Omielańczuk (MMA ATTACK), Michał Włodarek (MMA ATTACK), Marcin Tybura (MMA ATTACK), Piotr Piotrowski (MMA ATTACK), Karol Cieliński (MMA ATTACK), Andrzej Gołota (MMA ATTACK, to by mogła być taka postać jak Pudzian w KSW, tylko nie wiadomo czy Gołota chciałby się sprawdzić w mma, z tego co wiem to cos tam o tym wspominał ale ile w tym prawdy, nie mam pojęcia, w każdym bądz razie chciałbym zobaczyć Andrzeja w klatce na MMAA)
 
Adam Zając został zakontraktowany na MMA ATTACK 2, tylko wypadł z powodu kontuzji.
 
Fantasy matchmaking to zestawianie ze soba zawodnikow. Tutaj nie zestawilismy ani jednego zawodnika. Jest to znacznie wezszy temat.
 
Ja dałbym szansę Pawłowi Wolakowi, ambitny pracuję już pod kątem mma i w Polsce miło byłoby zobaczyć go w debiucie.



Drugi wybór,gdybym miał taką możliwość dać kontrakt komuś to z pewnością byłby to Sebastian Drela.
 
Jeszcze jest Pawel Slowinski. Zaczal juz trenowac pod katem MMA i chce zadebiutowac.
 
na pewno na ostatnich 2 galach brakowało mi Helda (KSW/MMAA), Drwala (MMAA), Radomskiego, Nastulę (KSW) zainteresowałbym się również Chrisem Horodeckim w jednej lub drugiej organizacji..



No i w kwestiach marketingowych Popek byłby ciekawą postacią.
 
tak jak Highlander chciałbym, zeby w jednej z 2 najwiekszych polskich federacji pojawł się Paweł Nastula. Z całą pewnościa podniósłby medialne zainteresowanie galą oraz sportowy poziom pojedynku. Z tą różnicą, że ja Pawła Nastulę chętniej bym widział w MMAA, bo KSW przypomina mi cyrk obwoźny.
 
wow Slowinski w MMA to bardzo ciekawe info.. ciekawe jak pojdzie mu parter bo o stojke sie nie martwie:D
 
jak dla mnie powinni zainteresowac sie Nastula, Gołotą, Jurasem z Pokoju z widokiem na wojne (mysle ze PROSTO mogloby fajnie go wypromowac)
 
O Słowińskim info już dawno bylo z tego co wiem ma duże nadzieje w tym, że UFC weźmie na galę w Australii
 
Paweł, Gołoty nie chciałbym widzieć w żadnej formule. Niekórzy nie powinni wracać do aktywnego sportu.



Jebaka, a Słowiński nie miał walczyć w debiucie z Różalem?
 
Tak, Slowinski mial walczyc z Rozalem w debiucie.



Juras(Wroński)/Prosto -swietny pomysl, dobry kick-boxer, wiele efektownych technik.
 
66kg: tutaj tak samo jak Blade



70kg: Maciej Polok (KSW) Piotr Hallman(MMAA) Helda też bym zakontraktował ale on niech się teraz na Bellatorze skoncentruje



77kg: Robert Jocz (MMAA) Robert Radomczyk (MMAA)



84kg: W sumie tutaj czołowi zawodnicy są już zakontraktowani z MMAA i KSW



93kg: Tomasz Narkun (MMAA) Marcin Elsner (KSW) Krzysztof Piechota (MMAA)



120kg: Paweł Nastula (MMAA) Michał Włodarek (KSW) Daniel Omielańczuk (KSW), chciałbym jeszcze zobaczyć Thompsona bo z KSW chyba kontrakt się posypał a z Nastulą chętnie bym zobaczył starcie na MMAA w walce wieczoru
 
Jerzy "Juras" Wroński nie ma parteru, z tego co wiem, to skupia się jedynie na kick boxingu, więc miałby sporo do nadrobienia. Co do Popka, to chyba odpada, bo on tu jest poszukiwany czy coś, ponoć nie może przyjeżdżać do Polski :). Wśród raperów znalazłoby się może ze dwóch, trzech przybyczonych, którzy by napędzili koniunkturę trochę, może Buczer z PTP, Kaczor z Poznania albo Peja chociażby ;)
 
maciej polok jednoplaszczynowy zawodnik, ktory w wywiadach twierdzi ze woli bjj niz w tym wieku bawic sie w mma,



piotr hallman bylby dobrym wyborem dla ksw, f



fajnie byloby zobaczyc heldzika i grabowskiego, jezeli w koncu dogadaliby sie z ksw finansowo, chociaz z tego co wiadomo helda bedzie blokowal bellator, a grabe mam mmaa



robert jocz to swietny trener i spoko gosc, ale nie ukrywajmy daje nudne walki,



omielanczuk mial swoja szanse w ksw, nie wykorzystal i teraz obija ogórków w rosji i watpie zeby ksw chcialo go ponownie zakontraktowac, chociaz patrzac po ostatnich ruchach patrz bazelak i walus nie zdziwilbym sie ::)
 
jurka lubie dlatego jestem nie obiektywny. Jurek w wywiadzie dla mymma.pl twierdzil ze walczylby w mma tylko pod warunkiem kontraktu na kilka walk, bo nie widzi sensu zabawy w mma z kontraktem na jedna walke
 
Ja jestem za Horodeckim (no wiadomo to kanadyjczyk..ale pewnie by wchodzil na ring z Polska flaga wiec rispekt + u publicznosci), ostatnio przegral przez KO w Bellatorze wiec zakladam ze nie przedluzyli z nim kontraktu - w koncu ma rekord 1-1-1 w BFC. Walczy efektownie, ma duze doswiadczenie, kilku dobrych zawodnikow w rekordzie, z checia bym go zobaczyl w pojedynku o pas w MMA Attack lub KSW. Aktualnie walczy w piórkowej ale chyba nie bylo by dla niego problemu dobic do lekkiej.



Drugim zawodnikiem jest Piotr Hallman, ostatnia walka to majstersztyk parteru - bardzo mi sie podobala. Troche sie marnuje na mniejszych galach.



Trzeci to Omielańczuk ale bardziej do MMA Attack gdyz w KSW mial szanse i nie wykorzystal jej no ale moze dlatego ze nie bylo obycia i doswiadczenia wtedy. Czekam na porządnego rywala dla niego, bo jak na razie to można by było mizerie zrobic z tych jego rywali.



A czwartym zawodnikiem jest Kerim Abzaiłow, daje fajne walki w parterze chociaż ostatnio nawet nad stójką popracował np w walce z Kubskim jak go w stójce ubił dalej to juz wiadomo co bylo. Szkoda ze tak rzadko walczy.
 
Back
Top