1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Konstantin Gluhov wygrywa turniej K-1 Grand Prix Selection w Stambule.

Discussion in 'Forum MMA' started by Tjo, Apr 27, 2010.

 1. Tjo

  Tjo Moderator Cohones

  Dołączył:
  Jun 13, 2009
  Komentarze:
  2,779
  Zdobyte Lajki:
  1,610
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Niewolnicze Południe
  Konstantin Gluhov wygrywa turniej K-1 Grand Prix Selection w Stambule.


  [​IMG]


  Finalista turnieju wagi ciężkiej KSW - Konstantin Gluhov w bardzo ładnym stylu wygrał K-1 Grand Prix Selection Tournament w Istanbule, turniej odbył się 24 kwietnia 2010 roku. To kolejny sukces Łotysza w formule K-1. Przypomnijmy, że w listopadzie 2008 roku Gluhov zwyciężył w turnieju K-1 World Grand Prix 2008 w Rydze, serwując trzem rywalom z rzędu nokauty. Ostatnio występował także na gali K-1 zorganizowanej w Warszawie, gdzie przegrał przez KO z Pawłem Słowińskim.


  Gluhov na K-1 GP Selection Tournament Istanbul w pierwszym pojedynku zmierzył się z Holendrem Brianem Douwesem (zwycięstwo jednogłośną decyzją). W półfinale wygrał również jednogłośną decyzją z Azerem Zamigiem Athakishiyevem. Natomiast w finale imprezy w Stambule skrzyżował rękawice z Rosjaninem Vitalyem Shemetovem pokonując go przez TKO (Low Kicks).


  Zwycięstwa Konstantina w turniejach K-1 i jego osiągnięcia w kickboxingu oraz muai thai są potwierdzeniem bardzo solidnej stójki tego zawodnika. Wkrótce czeka go pojedynek z Davidem Olivią na gali KSW XIII w katowickim Spodku. Wówczas okaże się czy dobra stójka Łotysza i jego umiejętności w parterze wystarczą, aby pokonać amerykańskiego zapaśnika.


  def: dzięki Tjo, poszło na główną.
   

Share This Page