Konstantin Gluhov wygrywa turniej K-1 Grand Prix Selection w Stambule.

Tjo

Moderator
Cohones
Konstantin Gluhov wygrywa turniej K-1 Grand Prix Selection w Stambule.


posterlogosuz.jpgFinalista turnieju wagi ciężkiej KSW - Konstantin Gluhov w bardzo ładnym stylu wygrał K-1 Grand Prix Selection Tournament w Istanbule, turniej odbył się 24 kwietnia 2010 roku. To kolejny sukces Łotysza w formule K-1. Przypomnijmy, że w listopadzie 2008 roku Gluhov zwyciężył w turnieju K-1 World Grand Prix 2008 w Rydze, serwując trzem rywalom z rzędu nokauty. Ostatnio występował także na gali K-1 zorganizowanej w Warszawie, gdzie przegrał przez KO z Pawłem Słowińskim.


Gluhov na K-1 GP Selection Tournament Istanbul w pierwszym pojedynku zmierzył się z Holendrem Brianem Douwesem (zwycięstwo jednogłośną decyzją). W półfinale wygrał również jednogłośną decyzją z Azerem Zamigiem Athakishiyevem. Natomiast w finale imprezy w Stambule skrzyżował rękawice z Rosjaninem Vitalyem Shemetovem pokonując go przez TKO (Low Kicks).


Zwycięstwa Konstantina w turniejach K-1 i jego osiągnięcia w kickboxingu oraz muai thai są potwierdzeniem bardzo solidnej stójki tego zawodnika. Wkrótce czeka go pojedynek z Davidem Olivią na gali KSW XIII w katowickim Spodku. Wówczas okaże się czy dobra stójka Łotysza i jego umiejętności w parterze wystarczą, aby pokonać amerykańskiego zapaśnika.


def: dzięki Tjo, poszło na główną.
 
Back
Top