Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz w walce siłaczy na HIGH League 4

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Konrad-Karwat-vs-Radoslaw-Slodkiewicz-w-walce-silaczy-na-HIGH-League-4-1.jpg


Podczas wczorajszej konferencji prasowej przed galą High League 4 w Gliwicach ogłoszono pojedynek strongmana Konrada Karwata z kulturystą Radosławem Słodkiewiczem.

Konrad Karwat to były strongman i Youtuber z "Strong Ekipa" który w MMA zadebiutował na gali High League 2 w lutym w Krakowie. Karwat pokonał wtedy przez TKO w drugiej rundzie Mateusza "Tarzana" Leśniaka który na pojedynek zgodził się na dzień przed galą.

Radosław Słodkiewicz to popularny kulturysta który dwukrotnie próbował swoich sił w MMA. W 2019 roku zadebiutował na gali Free Fight Federation 1 gdzie przegrał przed czasem pojedynek z disco polowcem, Krystianem Pudzianowskim. Drugą walkę stoczył z Akopem Szostakiem podczas gali EFM Show 1 przegrywając w trzeciej rundzie ponownie przez TKO.

W walce wieczoru HIGH League 4 dojdzie do rewanżu w którym influencerki Natalia "Natsu" Karczmarczyk i Lexy Chaplin zmierzą się o pas wagi muszej kobiet. Poza tym w Gliwicach odbędzie się pojedynek byłego pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur Szpilki z Denisem "Bad Boy`em" Załęckim.

Aktualna karta walk gali HIGH League 4:

Walka wieczoru​

Natalia "Natsu" Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - o pas

Karta główna​

Artur Szpilka vs Denis "Bad Boy" Załęcki
Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub - o pas
Maja Staśko vs Ewa "Mrs. Honey" Wyszatycka
Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary "Czaro" Nykiel
Jakub "Holak" Krawczyk-Holak vs Jakub "Kubx" Świtała
Jose "Josef Bratan" Simao vs Krystian "Macias" Maciaszczyk - K-1 w małych rękawicach
Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

 
Wreszcie od Walki Słodkiewicza z Akopem nie widziałem pojedynku tak emocjonującego i niejednoznacznego coś jak walka Prohazka vs Texiera ale do potęgi trzeciej. Wygrany zawalczy z Akopem, który wraca po kontuzji.
 
Wreszcie od Walki Słodkiewicza z Akopem nie widziałem pojedynku tak emocjonującego i niejednoznacznego coś jak walka Prohazka vs Texiera ale do potęgi trzeciej. Wygrany zawalczy z Akopem, który wraca po kontuzji.
To była ironia?
 
Jasne, że ironia to cud, że na torwarze nie zaproponowali walki małego księcia z nie wiem Erko?
 
Back
Top