Konkurs Unibetu #2 - UFC Fight Night: Maia vs. LaFlare (700 zł do zgarnięcia) [ZAKOŃCZONY]

Racja, wziąłem udział just for fun:). Sorry jeśli kogoś pozbawiłem wygranej, ale przynajmniej @kiras zrobi z tego hajs! Nie gniewajcie się.
Po co ktoś bierze udział w konkursie jak później nawet nagrody nie chce odebrać? Zmniejsza tym samym szanse innym, którym być może zależy na wygranej...

Nie żebym się przypieprzał konkretnie do ciebie Orest, ale to jest drugi konkurs UNIBETu i drugi raz ktoś "przekazuje" nagrodę komuś innemu... A pewnie osób biorących udział 4fun w tych konkursach było i tak więcej.
 
Cieszymy się, że nasze konkursy się podobają! Jednakże dałeś swój e-mail jako ostatni i z tego miejsca bardzo prosiłbym abyś podjął bonus maksymalnie do niedzieli. Chodzi o podjęcie bonusu a nie o obrót. Z góry dzięki!


Naciskam accept w dostepnych bonusach i nic sie nie dzieje bonus caly czas zostaje do zaakceptowania
 
Naciskam accept w dostepnych bonusach i nic sie nie dzieje bonus caly czas zostaje do zaakceptowania

Już wszystko jasne. Twoje konto zarejestrowane jest z UK, dlatego nie mogłeś zaakceptować bonusu z Polski. Puścimy to przez oddział z UK i jeszcze dzisiaj powinieneś mieć aktywny bonus, tym razem możliwy do odebrania na koncie. Pozdrawiamy!
 
Już wszystko jasne. Twoje konto zarejestrowane jest z UK, dlatego nie mogłeś zaakceptować bonusu z Polski. Puścimy to przez oddział z UK i jeszcze dzisiaj powinieneś mieć aktywny bonus, tym razem możliwy do odebrania na koncie. Pozdrawiamy!

Wielkie dzieki
Pozdrawiam
 
@UNIBET Póki wyrabiam bonus 'zakład bez ryzyka' (wtopiłem pierwszy bet) to nie mogę zaakceptować 'bonusu z Cohones'?

Bonus z Cohones muszę zaakceptować do 11 kwietnia, to znaczy do 11 kwietnia godz. 23:59?
 
@UNIBET No niefajnie... Miałem ten bonus z Cohones do akceptacji (do 11 kwietnia) i już go nie mam. Po prostu zniknął...
 
Dobra, wrócił bonus z Cohones (do akceptacji do 12 kwietnia). Nie wiem czy tak szybko działacie czy to po prostu przypadek/błąd softu, w każdym razie :beer:.
 
Dobra, wrócił bonus z Cohones (do akceptacji do 12 kwietnia). Nie wiem czy tak szybko działacie czy to po prostu przypadek/błąd softu, w każdym razie :beer:.

Przesłaliśmy bonus raz jeszcze. Zmienialiśmy system ostatnio na którym wdrażane są bonusy i możliwe, że przez to nie mogłeś swojego bonusu odebrać.
 
Back
Top