Konkurs Unibetu #1 - UFC 185 (do rozdania 1000 zł!) [zakończony]

UNIBET

unibet.pl
uninini.jpg


W związku z walką Joanny Jędrzejczyk o pas, mamy do rozdania aż 1000 zł w formie bonusowych wpłat na konta w Unibecie! Tym samym rozpoczynamy cykl comiesięcznych konkursów dla użytkowników Cohones. Żeby wziąć udział w zabawie wystarczy napisać która z tych dwóch zawodniczek wygra bój oraz w jaki sposób. Do wyboru:

1. Nokaut
2. Poddanie
3. Decyzja (w przypadku decyzji należy podać czy jest to decyzja jednogłośna czy niejednogłośna)

Swój wybór można uzasadnić lecz nie jest to wymagane. Spośród osób, które poprawnie wytypują metodę skończenia i zwyciężczynię, rozlosujemy pięciu szczęśliwców do których powędrują bonusy po 200 zł. Dla tych do których nie uśmiechnie się szczęście - nic straconego! Co tydzień nowe konkursy dla użytkowników forum Cohones!

Bonus należy obrócić 6x po min. kursie 1.4. Jeżeli nie posiadacie jeszcze kont w Unibecie to nic straconego. Można się zarejestrować w każdej chwili na pl.unibet.com/start.
 
Carla Esparza przez jednogłośną decyzję sędziowską .
 
Jędrzejczyk - techniczny nokaut. W walce będzie na tyle duża dysproporcja w umiejętnościach stójkowych, by Polka kilkukrotnie wstrząsnęła Amerykanką. Myślę, że Asia naruszy Esparzę kolanem i dobije ciosami w parterze.
 
Back
Top