Konkurs! KONKURS: Typer Betclic - wytypuj UFC 267: Błachowicz vs Teixeira || 400 zł nagród

Ja też sobie policzyłem , mam 44
0 , 4 , 3 , 5 , 0 , 3 , 4 , 5 , 5 , 5 , 0 , 3 , 3 , 4
Ja mam podliczone 13 z 14 walk.
0+5+0+0+4+5+5+5+3+3+4+3+3+0=
=40
Innym nie sprawdzałem

Obaj macie dobrze podliczone, 39 i 37 pkt. Wy podliczyliście walkę Santos vs Denis, która nie była brana pod uwagę w konkursie :) Nie ma jej w pierwszym moim poście do wytypowania (a nie była bo chyba bukmacher jej nie miał w ofercie).

Także jeśli wszystko gra, to co, @avalon i @chudykuba - Dogrywka na czacie (rzut kostką) czy na najbliższym UFC? :)
 
Obaj macie dobrze podliczone, 39 i 37 pkt. Wy podliczyliście walkę Santos vs Denis, która nie była brana pod uwagę w konkursie :) Nie ma jej w pierwszym moim poście do wytypowania (a nie była bo chyba bukmacher jej nie miał w ofercie).

Także jeśli wszystko gra, to co, @avalon i @chudykuba - Dogrywka na czacie (rzut kostką) czy na najbliższym UFC? :)
Kostka odpada bo już dwukrotnie przegrałem w ten sposób
Ja bym to podzielił po równo
 
Dobra Panowie, bo szkoda czasu i wszyscy czekają. Prześlijcie mi swoje maile na Betclic. Może być tutaj, może być na maila ([email protected]). Avalon i chudykuba po 150 zł :) w ramach przyjaźni i wpierania się nawzajem na Cohones.
 
Dobra Panowie, bo szkoda czasu i wszyscy czekają. Prześlijcie mi swoje maile na Betclic. Może być tutaj, może być na maila ([email protected]). Avalon i chudykuba po 150 zł :) w ramach przyjaźni i wpierania się nawzajem na Cohones.
Ogólnie co galę takie rzeczy możecie organizować, ja następnym razem bym się przyłączył tylko szkoda, że przelewacie hajs tylko na konto betclica a nie na prywatne konto w razie wygranej, chyba, że jest taka możliwość.
 
Dobra Panowie, bo szkoda czasu i wszyscy czekają. Prześlijcie mi swoje maile na Betclic. Może być tutaj, może być na maila ([email protected]). Avalon i chudykuba po 150 zł :) w ramach przyjaźni i wpierania się nawzajem na Cohones.
Sorka, trochę obraziłem się na całe MMA po przegranej Janka ale już mi się poprawił humor

Mój mail na betclic to [email protected]
 
Panowie nie wiem jak wy, ale ja czekałem z pieniążkami z bonusu na KSW i wyszło na to, że z nich nie skorzystam bonus się przeterminował nie wiedziałem, że jest jakiś czas na wykorzystanie
 

Attachments

  • Screenshot_2021-12-18-10-32-37-685_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-18-10-32-37-685_com.android.chrome.jpg
    123.3 KB · Views: 13
Back
Top