Konkurs KSW

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
ksw_sd3fd1.jpg


Witam , nie wiem czy był temat na forum , jeżeli był to proszę o usunięcie , jeżeli nie to chętni proszę czytać :)

KONKURS! KONKURS! KONKURS!
Ogłaszamy mega konkurs na na film video- highlight związany z KSW. Zasady konkursu są proste:
1. Film musi mieć minimum 1 minutę długości
2. Musi to być film-highlight z walkami jednego lub kilku obecnych zawodników walczących na galach KSW.
3. Film musi posiadać podkład muzyczny.
4. Prace można wysyłać do 6 listopada
5. Highlight musi być zajebisty! :)
Gotowe prace (pliki lub link gdzie film się znajduje) prosimy wysyłać TYLKO I WYŁĄCZNIE na adres [email protected] z dopiskiem "Highlight".
Do dzieła Panie i Panowie, czekają bardzo cenne nagrody !!!

Może kogoś to zainteresuje i stworzy HL :D (Meru jedziesz :D)
 
Dzięki za info ;] Może coś zrobię :) Ale nagrody mnie nie zadowalają :P Wolałbym coś rzeczowego niż bilety na KSW bo i tak będę :)
 
Meru - sprzedasz wrazie czego na trochę przed galą to i pieniądze jakieś dostaniesz :D Ale to może w jakimś b.dobrym miejscu bilet :D ? Lepszym od Twojego :D?







W każdym razie - możesz nawet dać ten Błachowicza , co go usunęli - toć to istna poezja była :D Nie , że przydupiam , ale do dziś opłakuje jego brak :(
 
KSW na FB napisało, że nagroda to: "potrójne zaproszenie na KSW17 wraz z vipowskimi wejściówkami na after-party" :) Wezmę udział ale wątpię abym wygrał bo pewnie się trafi jakiś profesjonalny montażysta :)



Skoro tak Ci się podobał ten HL to wrzuciłem ponownie. http://vimeo.com/30923408
 
Meru weź udział w konkursie z filmikiem 'tanio skóry nie sprzedam' :D
 
Nie wiem jak nazywa ten konkretny, wiem, że to głównie instrumental "band of heroes - the funeral"



miałem go na "empeczu" od jakiegoś czasu i chodził mi po głowie, czułem, że ma potencjał :-)



wrzucam http://www32.zippyshare.com/v/9977102/file.html jakby ktoś go chciał
 
a moze ktoś poleci w duet, ja zrobię muzykę, a ktoś wideo?;) w razie czego jako trzeciego do wejściówki weźmiemy kokosa
 
@ Dorodny - spoko hl. Nie wiem tylko, czy spełnia pkt 5 regulaminu konkursu :-)



Ps. Coś z wielkością obrazu trochę nie tak - ale i tak :-)
 
Tak a propo Błachowicza. Nie wiecie czy dużo zbija do półciężkiej? Wygląda na dość dużego.
 
Back
Top