[KONKURS] 2xPPV na KSW 23 do wygrania !

Szady, odzywa się chyba w Tobie pan Macierewicz. Wytłumacz mi proszę, po chuj miałby otwierać temat z konkursem, żeby potem dać nagrody swoim kolegom. To jest kompletnie nielogiczne.
 
Halny, dla promocji swojego forum. To chyba oczywiste. Treść konkursu zrozumiałem tak, że swoje typy trzeba podać u niego na forum, a nie na cohones.
 
Ostatni post co do Szady



Brak słów. LOSOWANIE nagram i wrzucę na youtube a ten kto otrzyma kod napisze tutaj czy otrzymał. A co do adminów to jak im się nie podoba to niech usuną czy coś. Ja tylko chce uczwciwie oddać PPV bo sam nie wykorzystam. Posty z cohones się liczą.
 
Widzę, że mamy adwokata redakcji. Jak widać muszą dobrze płacić. Wujek zwolnił etat?
 
To miałoby sens, gdyby kazał się zarejestrować ludziom biorącym udział, ale nie każe. Jedyne co nawiązuje do forum to jeden malutki napisik, na pierwszej stronie.
 
Khalidov
Pudzianowski
Materla
Saidov
Kowalkiewicz
Piskorz
Gamrot

Fajna inicjatywa :)
 
no to nikomu nie zaszkodzi podac tych typow ja juz wykupilem ppv wygram to dam znajmomym .a i tak nie wygram
 
Nie rozumiecie. Podałem swoje forum bo głosy się liczą ode mnie jak i z cohones. Wszystki nicki wrzucam do jednego wora, losuje , wysyłam kody i wstawiam link z yotube z losowania. Nie mam za bardzo komu oddać z kolegów bo przychodzą na galę do mnie do domu więc jak mają się zmarnować to wolę rozdać komuś kogo kręci KSW !
 
Piskorz - Simon typ: Piskorz



Gamrot - Zawadzki typ: Gamrot



Kowalkiewicz - Chojnowska typ: Kowalkiewicz



Saidov - Lagman typ: Saidov



Materla - Grove typ: Materla



Pudzianowski - Mccorkle typ: Pudzianowski



Khalidov - Manhooef typ: Khalidov
 
Może faktycznie przesadziłem.



Mahony :-) i się nie kłopocz z tym losowaniem na yt
 
Ja idę do pubu oglądać tę galę, także nie wezmę udziału, co by ktoś bardziej potrzrbujący mógł zgarnąć. Jednak szacun dla Mahonkkka, bo przynajmniej dzięki niemu ktoś będzie miał możliwość obejrzenia tej gali. :-) Działa sobie ze swoim forum, robi gify na zamówienie jakie tylko ktoś chce dotyczące KSW, teraz oddaje 2x PPV, nie ma co marudzić. Ja życzę powodzenia! :-)
 
Mahon dobry człowiek:) Ja nie biore udziału bo i tak nie miałbym możliwości oglądania gali, ale zachęcam wszystkich.
Poza tym polecam forum tym którzy jarają się KSW:)
 
Mamed Khalidov



Sean McCorkle



Michał Materla



Aslambek Saidov



Karolina Kowalkiewicz



Mateusz Gamrot



Mateusz Piskorz



:-)
 
Ogólnie to nagroda miała być podkładka ale zamiast 2 sztuk dostałem jedną :(







DSC_230040.jpg
 
Back
Top