[KONKURS] 2xPPV na KSW 23 do wygrania !

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
KONKURS2PubHi.png




Tak jak obiecałem. Żeby było uczcuiwie to wylosuje 2 osoby z pośród cych co podeślą swoje typy.



Mam nadzieję,że admini nie mają nic przeciwko. ;)
 
Szady lepiej taki uczciwy niż dać przypadkowym :P Człowiek chce dobrze to jeszcze skrytykują.



Nic nie trzeba odprowadzać :D
 
Piskorz - Simon typ: Piskorz



Gamrot - Zawadzki typ: Gamrot



Kowalkiewicz - Chojnowska typ: Kowalkiewicz



Saidov - Lagman typ: Saidov



Materla - Grove typ: Materla



Pudzianowski - Mccorkle typ: Pudzianowski



Khalidov - Manhooef typ: Khalidov
 
Art 21 pkt 1 u 6a uopdof Wolne od podatku są wygrane w grach liczbowych, loteriach pieniężnych, grze telebingo, zakładach wzajemnych, loteriach promocyjnych, loteriach audioteksowych i loteriach fantowych, jeżeli jednorazowa wartość tych wygranych nie przekracza 2 280 zł , urządzanych i prowadzonych przez uprawniony podmiot na podstawie przepisów o grach hazardowych obowiązujących w państwie członkowskim Unii Europejskiej lub w innym państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego;
PPV KSW jest warte 40 złotych, także jesteś zwolniony od podatku :)

Moje typy:

Mamed
Pudzian
Materla
Saidov
Kowalkiewicz
Piskorz
Zawadzki
 
Trochę podejrzany ten konkurs, Bedorf i Jewtuszko na plakacie, a nie walczą na 23. Jednak rezygnuję.
 
Bo to logo forum. Nikt was nie zmusza. Jeśli oddadzą głosy nawet 2 osoby o im oddam a jak nie no to przepadnie lub oddam komuś z rodziny :P







Solaris mylisz się. To był stary konkurs. Tu musisz napisać 1 post z typami i koniec.
 
[list type=decimal][*]Manhoef
[*]Weteran [strike]UFC[/strike]
[*]Materla
[*]Ogór
Kowalkiewicz
Piskorz
Gamrot[/list type=decimal]
 
Jeśli te typy wystarczy napisać na Cohones to ok.



Mamed



Cipek



Pudzian



Aslan



Gamer



Piskorz



Kowalkiewicz
 
Konkurs profesjonalny w chuj. Ja typuję Pawlęgę i Kastę.


Mahonekkk chce komuś oddać 2 PPV, jedyne o co prosi to podanie typów na galę i jeszcze spada na niego krytyka :-). Niektórym to się w dupach poprzewracało.
 
Orestos spodziewałem się czegoś takiego. Może typek wykupił sobie wcześniej PPV w Polsacie lub Ipli i teraz mu nie warto nawet losować :D
 
Moje typy:

Mamed
Pudzian
Materla
Saidov
Kowalkiewicz
Piskorz
Zawadzki

nigdzie nie bede sie rejestrowal :)tu moge podac
 
Piskorz - Simon
Gamrot - Zawadzki
Kowalkiewicz - Chojnowska
Saidov - Lagman
Materla - Grove
Pudzianowski - Mccorkle
Khalidov - Manhooef

Tylko czy to chodzi o typy na cohones czy tym forum ksw.xup ?
 
tylko postaraj się z wynikami zdąrzyć do piątku rano, bo nikt nie będzie czekal do soboty z wykupiniem PPV :-)

Mamed
Pudzian
Materla
Saidov
Kowalkiewicz
Gamer
Piskorz
 
Moje typy:

Kowalkiewicz
Saidov
Materla
Manhoef
Piskorz
Zawadzki
Pudzianowski
 
8 czerwca to sobota. Mahonekk podaj wyniki przynajmniej w piątek bo jak nie wygram to zdąże sobie wykupić samemu, a w soboty bywa różnie.
 
Może typek wykupił sobie wcześniej PPV


Jadę na galę. :-)







Jak już chcesz zrobić konkurs, to najpierw spytaj o taką możliwość adminów strony, a nie pisz, że może się nie obrażą. To po pierwsze. Po drugie - robisz takie literówki, że aż wali po oczach. Po trzecie wreszcie - nie wierzę, że któraś z tych subskrypcji trafi do uczciwie biorących udział wkonkursie użytkowników. Jak dla mnie to tych subskrypcji nie ma albo już dawno ustawiłeś się ze swoimi kolegami co do podziału nagród. Sad true.
 
Back
Top