[KONKURS] 2xPPV na KSW 23 do wygrania !

Piskorz - Simon
Gamrot - Zawadzki
Kowalkiewicz - Chojnowska
Saidov - Lagman typ: Saidov
Materla - Grove
Pudzianowski - Mccorkle
Khalidov - Manhooef

@mahonekkk mógłbyś proszę podesłać link do programu losującego?
 
Nie wiem jak to robisz, ale propsy dla Ciebie ;D
Kolejne losowanie jutro o podobnej godzinie?
 
Cactus jak zwykle wszystko znajdzie w odmętach internetu :-) Również dzięki, od jakiegoś czasu szukam programu tego typu
 
Gdyby ktoś nie chciał kodu, bo już ma i miałby się zmarnować, to chętnie przyjmę/odkupię ;f
 
Piskorz - Simon typ: Piskorz



Gamrot - Zawadzki typ: Zawadzki



Kowalkiewicz - Chojnowska typ: Kowalkiewicz



Saidov - Lagman typ: Saidov



Materla - Grove typ: Materla



Pudzianowski - Mccorkle typ: Pudzianowski



Khalidov - Manhooef typ: Khalidov
 
dobry konkurs, nawet przez chwile widzialem swojego nicka na liscie w programie :) ale emocje ;)
 
Mahonekkk świetna inicjatywna, dobry z Ciebie chłop!
 
fajna inicjatywa. szkoda tylko ze rozdajesz kody ktore i tak byly do wygrania w konkursie :). Mimo wszystko robicie dobra robote
 
Piotrek nie rozumiem. W jakim konkursie były do wygrania? Z resztą co za różnica? Przecież nikt mi nie kazał oddawać kodów ale zależy mi na tym żeby więcej osób mogło obejrzeć gale :)
 
Piotrek cos zakrecony jak slik od ogorkow, przeciez to jest konkurs w ktorym mahonekkk rozdaje ppv
 
rozumiem cie. A te kody były w konkursie sniezki. i nawet chyba wygrałes bo cos mi swita email mahonek, ale mniejsza z tym.. Planujecie kupno platnej domeny? bo na tej darmowej dlugo nie pociagniecie



edit: fresh. Poprostu zdawalo mi sie ze wygral kody w konkursie sniezki i z nich robi konkurs.
 
Czyli mahonekkk wygrywa kody w konkursie sniecki po czym roi konkurs dla cohones ? jesli tak jest to Git inicjatywa :)
 
Czyli mahonekkk wygrywa kody w konkursie sniecki po czym roi konkurs dla cohones ? jesli tak jest to Git inicjatywa :)


Popieram. Jak nie ma co z nimi zrobić to nawet i my mozemy jakoś skorzystać :)
 
Back
Top