Konflikt Rosja-Ukraina

Nawalny nie żyje, nie ma dowodów ze Władimir wiedział :korwinlaugh:
Kto nigdy przypadkiem nie pomylił polonu z cukrem do herbaty i nie nadepnął na wycelowany w tył głowy pistolet niech pierwszy rzuci kamieniem - tak mnie ciekawi jaki powód podadzą jego śmierci
 
Chyba ruiny padły? Z militarnego punktu widzenia tam nie było już nic wartego uwagi. Skoro pozbyto się Załużnego to czynnik propagandowy heroicznej walki w Awdijiwce też przestał być aktualny. No i nawet sami Ukraińcy przyznali się do przewagi rakietowej ruskich 10:1, czyli równie dobrze mogło być 20:1.
 
2 ukrów robiło! Jeden nagrywal a drugi...

Stoi 50 chlopa jak nie lepiej na blokadzie lecz nikt nie nagrał ukrainców? :korwinlaugh:
Nie wiem.. wskoczył mi tylko taki tweet „skandal” to go tu wkleiłem. Nie wiem nawet kto to ten Włodek. zapytaj sie na Twitterze jak cie to interesuje albo jedź na granice i zobacz na własne oczy jak to wyglada.
 
Nie wiem.. wskoczył mi tylko taki tweet „skandal” to go tu wkleiłem. Nie wiem nawet kto to ten Włodek. zapytaj sie na Twitterze jak cie to interesuje albo jedź na granice i zobacz na własne oczy jak to wyglada.
:gsp: spoczko. Po prostu zawsze śmieszy jak jedna strona konfliktu próbuje grac na emocjach i nagle wychodzą takie skandale których oczywiście nikt z poszkodowanych nie byl w stanie nagrać :mamed:

Chyba ze film gdzies lata po sieci to wtedy szapo ba kudemą.
 
:gsp: spoczko. Po prostu zawsze śmieszy jak jedna strona konfliktu próbuje grac na emocjach i nagle wychodzą takie skandale których oczywiście nikt z poszkodowanych nie byl w stanie nagrać :mamed:

Chyba ze film gdzies lata po sieci to wtedy szapo ba kudemą.
Wiesz, ja to nie śledzę tego…
Wskoczy mi jakiś artykuł typu „skandal” albo jak rafalala bije ukrów, to wrzucam tu na rozkręcenie tematu i tyle :fjedzia:
 
2 ukrów robiło! Jeden nagrywal a drugi...

Stoi 50 chlopa jak nie lepiej na blokadzie lecz nikt nie nagrał ukrainców? :korwinlaugh:
Masz racje powinni krzyknac najpierw do ukrów Stop Cisza na planie I potem Akcja i nagrywać :awesome:


Na szczescie Nie kazdy jest juz na tyle pojebany ze mysli tyko aby jak cos sie dzieje łapac za tel i nagrywac



Była milicja wiec sie okaze jak było
 
Masz racje powinni krzyknac najpierw do ukrów Stop Cisza na planie I potem Akcja i nagrywać :awesome:


Na szczescie Nie kazdy jest juz na tyle pojebany ze mysli tyko aby jak cos sie dzieje łapac za tel i nagrywac



Była milicja wiec sie okaze jak było
No niektórzy sa na tyle pojebani ze beda nagrywać potem filmiki i opowiadać ze tak bylo a jeszcze bardziej jebnieci łykną wszystko :mamed:

No milicja nic nie zrobi bo na opowieść chlopa z traktora to może co najwyżej przyjąć zawiadomienie którymmogą się podetrzeć potem "poszkodowani".

Geniusze po prostu :tellmemore: maja telefony na rozpowszechnianie protestu, maja telefony na takie filmiki jak ten oraz inne, maja telefony na propagowanie swoich racji

lecz nie maja telefonu by nagrać jak mityczny ukr wsadza sobie polską flagę w dupę. Niesamowita sprawa.
 
Kto nigdy przypadkiem nie pomylił polonu z cukrem do herbaty i nie nadepnął na wycelowany w tył głowy pistolet niech pierwszy rzuci kamieniem - tak mnie ciekawi jaki powód podadzą jego śmierci
A jest konieczność podawania przyczyny ? W ostatnich miesiącach przyczyną zgonów jest na ogół śmierć.
 
No niektórzy sa na tyle pojebani ze beda nagrywać potem filmiki i opowiadać ze tak bylo a jeszcze bardziej jebnieci łykną wszystko :mamed:

No milicja nic nie zrobi bo na opowieść chlopa z traktora to może co najwyżej przyjąć zawiadomienie którymmogą się podetrzeć potem "poszkodowani".

Geniusze po prostu :tellmemore: maja telefony na rozpowszechnianie protestu, maja telefony na takie filmiki jak ten oraz inne, maja telefony na propagowanie swoich racji

lecz nie maja telefonu by nagrać jak mityczny ukr wsadza sobie polską flagę w dupę. Niesamowita sprawa.



a tak serio huj wie ile to trwalo mogło trwac chwile ukrów pogonil

sam miałem rózne takie akcje na granicy
i nikt nie zdazyl nagrac
 
Last edited:
Kuźwa Onet ładnie podsumował wszystkich tych Bartosiaków i dość rzeczowo podsumował też Rosję
 
Kuźwa Onet ładnie podsumował wszystkich tych Bartosiaków i dość rzeczowo podsumował też Rosję
Ze wszystkim się zgadzam ale punkt 10 to kpina. USA wyznają tylko jeden system wartości: $ i ropa naftowa. O zachodniej Europie nie wspominam bo system "wartości" jest tam w głębokiej zapaści.
 
Ale nie masz na to wplywu takze nie rozumiem bycia za chlopem ktory ma wroga retoryke dla Twojego kraju i tego jaka polityke prowadzi Twoj kraj.


Beda niemieckie wiatraki i zielone lady a jak pomaranczowy pojeb wygra to kiedys moze byc problem. Wasze dzieciaki odczuja może piękno ruskiego miru, niekoniecznie w okopie lecz przez kolejne kryzysy przez co bedzie jeszcze gorzej w tym kartonowym kraju.

Ale najważniejsze ze trump nie jest poprawny politycznie i tych lewakow ciśnie :beczka: no zajebiste podejscie.

Jak dla mnie to biden moze ruchac tuska w dupe w relacji tvn 24 na żywo jak usa bedzie prowadzić politykę przyjazną Polsce ktora rzeczywiście wzmocni bezpieczeństwo

szantaż juz w kampanii wyborczej nie zwiastuje niczego dobrego. Tak samo jak partie prawicowych debili we francji ktorzy chca wyjść z nato i ue, tez im bijemy brawo bo nie sa lewakami? Przecież to brzmi jak samodestrukcja dla ideologii :mamed:
Chłopie, nadal nie rozumiesz Trumpa. W Europie to nie małe kraje ignorują wezwania do wyłożenia kasy na armię i zbrojenia.

To najwięksi gracze w Europie olali te składki.

Trump grozi w ten sposób Niemcom, Belgii, Francji, Norwegii, Czechom, Hiszpanom, Danii, Wlochom...

Na początku strony masz tabelę wrzuconą się przez @ninja - Trump odnosi się do tych krajów, które wbrew swoim ustaleniom nie przeznaczają minimum 2% PKB na obronność.

Umawiamy się że ja cie chronię jeśli ty masz w domu broń. Ty nie masz broni, ale chcesz bym ja zapierdalał broniąc siebie i jeszcze ciebie, choć sam masz wyjebane na swoje bezpieczeństwo...

Także ogarnij dupę, bo znów połowa teorii nie zgadza się z faktami, a nie jesteś jeszcze politykiem :beczka:
 
Chłopie, nadal nie rozumiesz Trumpa. W Europie to nie małe kraje ignorują wezwania do wyłożenia kasy na armię i zbrojenia.

To najwięksi gracze w Europie olali te składki.

Trump grozi w ten sposób Niemcom, Belgii, Francji, Norwegii, Czechom, Hiszpanom, Danii, Wlochom...

Chłopie Ty nadal nie rozumiesz geografii :mamed:

Myślisz ze grożąc niemcom, hiszpanom czy francji to nas omija? Ruskie nas przeskoczą czy ich przepuścimy dzieki interwencji konfederacji xD
Także ogarnij dupę, bo znów połowa teorii nie zgadza sie
Właśnie, mógłbyś ogarnąć bo Twoja teoria sie nie klei z niczym. Grożąc najwiekszym gospodarkom w NATO ktore są w europie to wcale kurwa na nas nie wpływa, na państwo frontowe sojuszu :waldeklaugh:

Przepal, przemyśl, jak wnioski będą nadal takie same to powtórz czynność az do skutku.
 
Last edited:
Chłopie Ty nadal nie rozumiesz geografii :mamed:

Myślisz ze grożąc niemcom, hiszpanom czy francji to nas omija? Ruskie nas przeskoczą czy ich przepuścimy dzieki interwencji konfederacji xD

Właśnie, mógłbyś ogarnąć bo Twoja teoria sie nie klei z niczym. Grożąc najwiekszym gospodarkom w NATO ktore są w europie to wcale kurwa na nas nie wpływa, na państwo frontowe sojuszu :waldeklaugh:

Przepal, przemyśl, jak wnioski będą nadal takie same to powtórz czynność az do skutku.
Dlatego Trump uświadamia, że albo się jest w tym NATO, albo wyjebongo bo przecież bufory. Nie ma takiego w chuja grania.
 
Dlatego Trump uświadamia, że albo się jest w tym NATO, albo wyjebongo bo przecież bufory. Nie ma takiego w chuja grania.
Ja to rozumiem. Tyle ze tu caly czas jest dyskusja o tym ze to stawia sojusz w zlej sytuacji, pokazując jego słabości. Największy gracz mówiący że nie będzie pomagać innym to nie moze sie równać niczym dobrym dla Polski. Mimo że spełniamy warunki.

Bo wszelkie gdybania o wojnie to jedno ale prowokacje, sabotaże i wszelakie inne gówno gdzie się bedzie odbywać w razie wu? W państwach frontowych niestety.

Enrique bedzie sie smiac ze nie spełnia warunkow i trump mu nie pomoże. W jego kraju nic się nie wydarzy, ruskie nie dojda nawet do niemiec. Trump moze pierdolic sobie kocopoly ale ameryka nie da ruskim nawet zbliżyć sie do niemca ktory wlasnie został 3 gospodarką świata.

My będziemy sie z tym gównem użerać niestety.
 
Ja to rozumiem. Tyle ze tu caly czas jest dyskusja o tym ze to stawia sojusz w zlej sytuacji, pokazując jego słabości. Największy gracz mówiący że nie będzie pomagać innym to nie moze sie równać niczym dobrym dla Polski. Mimo że spełniamy warunki.

Bo wszelkie gdybania o wojnie to jedno ale prowokacje, sabotaże i wszelakie inne gówno gdzie się bedzie odbywać w razie wu? W państwach frontowych niestety.

Enrique bedzie sie smiac ze nie spełnia warunkow i trump mu nie pomoże. W jego kraju nic się nie wydarzy, ruskie nie dojda nawet do niemiec. Trump moze pierdolic sobie kocopoly ale ameryka nie da ruskim nawet zbliżyć sie do niemca ktory wlasnie został 3 gospodarką świata.

My będziemy sie z tym gównem użerać niestety.
Czyli przetrzyj oczy i zrozum, że ta sama polityka jak w nato przyświeca tym państwom w ue - nic dobrego dla Polski. Wniosek: srajmy na unię, zbrójmy się, dbajmy wyłącznie o własny interes a jak cos nie pasuje szwabom to urządżmy im rewanż za to co w ubiegłym wieku
 
Back
Top