Konflikt Rosja-Ukraina

W zasadniczej bitwie i tak nie istniejemy nawet jak się obkupimy na tle takiej Rosji. Za 1 wjazdem wszystko nam rozjebią.
Nie no takiego defetyzmu aż bym nie siał. Jakby nie patrzeć jesteśmy w NATO i siedzą u nas Amerykanie. Dlatego myślę, że 4-5 dni byśmy się bronili
 
Widze ze tu jest grupka fanów wielkiej rasyji :waldeklaugh: niechęć do ukrów nieźle miesza wam w głowie. Wielka rasyja ciągnie juz swoją 3 dniową operacje ponad 600 dni. Ponosi w chuj strat w walce z ukraina a dalej sa tu stratedzy wypisujący takie rzeczy :korwinlaugh:

Forum o mordobiciu dalej w formie
 
w tej wojnie 50% zniszczeń ze strony upadliny to chyba drony
No sporo tego jest, chociaż to chyba pierwszy rosyjski okręt wykończony za pomocą dronów.
Poza tym, UA mają szczątkowe lotnictwo, więc tym bardziej kombinują z czym się da.
 
Widze ze tu jest grupka fanów wielkiej rasyji :waldeklaugh: niechęć do ukrów nieźle miesza wam w głowie. Wielka rasyja ciągnie juz swoją 3 dniową operacje ponad 600 dni. Ponosi w chuj strat w walce z ukraina a dalej sa tu stratedzy wypisujący takie rzeczy :korwinlaugh:

Forum o mordobiciu dalej w formie
O co chodzi z tymi trzema dniami?
 
Ruscy nie zajeli ua więc są słabi.
Są ewidentnie za słabi na wojnę z nato,ale musimy wspierać upaine bo mogą zaatakować nas i nato.
Czego tu nie rozumieć?
Bo już parę razy słyszałem o tych trzech dniach, ale mało informacji mogę o tym znaleźć. Teraz czytam, że jakas gazeta rosyjska miała artykuł przygotowany już pod zajęcie Kijowa czy coś w ten deseń. To stąd się wzięło czy o co chodzi?
 
Ruscy nie zajeli ua więc są słabi.
Są ewidentnie za słabi na wojnę z nato,ale musimy wspierać upaine bo mogą zaatakować nas i nato.
Czego tu nie rozumieć?
No właśnie. Nie rozumiem gdzie tu widzisz brak logiki :fjedzia:

Ruskie męczą sie z ua i ewidentnie nie idzie im wbrew temu co tu kilku uzytkownikow zaslepionych nienawiscia do ukrow chce pokazać.

Sa za slabi na wojne z nato, jezeli walka z sama ukraina na kroplowce od nato wstrzymuje druga armie świata.

Musimy wspierać banderowcow bo jak giną banderowcy to ruskie ponoszą straty co jest nam na rękę. To ze teraz nie sa ewidentnie gotowi na powazne potyczki z nato nie oznacza ze nie beda gotowi kiedyś.

Bo już parę razy słyszałem o tych trzech dniach, ale mało informacji mogę o tym znaleźć. Teraz czytam, że jakas gazeta rosyjska miała artykuł przygotowany już pod zajęcie Kijowa czy coś w ten deseń. To stąd się wzięło czy o co chodzi?
Rosyjskie SWO mialo haslo że zajmą kijow w 3 dni i ukraina padnie. Ogolnie miala być szybka akcja jak z krymem. Tyle ze spadli z rowerka i trwaja ciężkie walki juz prawie 2 lata a ruskie wyjezdzaja w bój coraz gorszym sprzętem z racji jego braków :fjedzia: i tak to idzie te ich SWO
 
No właśnie. Nie rozumiem gdzie tu widzisz brak logiki :fjedzia:

Ruskie męczą sie z ua i ewidentnie nie idzie im wbrew temu co tu kilku uzytkownikow zaslepionych nienawiscia do ukrow chce pokazać.

Sa za slabi na wojne z nato, jezeli walka z sama ukraina na kroplowce od nato wstrzymuje druga armie świata.

Musimy wspierać banderowcow bo jak giną banderowcy to ruskie ponoszą straty co jest nam na rękę. To ze teraz nie sa ewidentnie gotowi na powazne potyczki z nato nie oznacza ze nie beda gotowi kiedyś.


Rosyjskie SWO mialo haslo że zajmą kijow w 3 dni i ukraina padnie. Ogolnie miala być szybka akcja jak z krymem. Tyle ze spadli z rowerka i trwaja ciężkie walki juz prawie 2 lata a ruskie wyjezdzaja w bój coraz gorszym sprzętem z racji jego braków :fjedzia: i tak to idzie te ich SWO
Tak Tak dej dej zeby ci bomby nie spadały na łeb
a ukry dokupia złota.... :beczka:
 
:tellmemore:

Cudowna taktyka, po prostu nie dawac i zobaczyć co sie stanie. Nieprawdopodobne a zarazem doskonałe w swej prostocie
:usunto:
Tu nie jest problem w dawaniu, jakby te kurwy niewdzieczne i złodziejkie wykorzystały to co dostały a nie sprzedały to całkiem inaczej by wojna wygladała , sami zapracowali na opinie o sobie
Juz amerykance zobaczyli co sie dzieje i tak łatwo nie daja

Pisałem to juz na samym poczataku wojny za darmo wozlilismy towar w 1 dniach wojny gdzie nikt nie chciał jechac na ua
ukraincy woleli pusto wracac na Ua nie brac chumanitarki bo im nikt nie placi...
temat zakoczylismy jak przy nas sortowali towar i co lepsze na chandel a ochłapy dla wojska

ale co ja ta, wiem...moze mi sie sniło
 
:usunto:
Tu nie jest problem w dawaniu, jakby te kurwy niewdzieczne i złodziejkie wykorzystały to co dostały a nie sprzedały to całkiem inaczej by wojna wygladała , sami zapracowali na opinie o sobie
Juz amerykance zobaczyli co sie dzieje i tak łatwo nie daja

Pisałem to juz na samym poczataku wojny za darmo wozlilismy towar w 1 dniach wojny gdzie nikt nie chciał jechac na ua
ukraincy woleli pusto wracac na Ua nie brac chumanitarki bo im nikt nie placi...
temat zakoczylismy jak przy nas sortowali towar i co lepsze na chandel a ochłapy dla wojska

ale co ja ta, wiem...moze mi sie sniło
To ze sa smieciami to wiadomo nie od dzis. Tyle ze to pożyteczne smieci. Nawet jak te 30% zajebia to niech te 70 trafi na front i oslabia ruską zarazę.

A to ze powinno to byc pilnowane i karane przez nato to jak dla mnie jest logiczne i nawet nie myslalem ze ktos mysli inaczej :fjedzia:

Lepiej ich wykorzystać póki jest szansa niz jakby ktos potem mial wykorzystać nas w tym samym celu.
 
To ze sa smieciami to wiadomo nie od dzis. Tyle ze to pożyteczne smieci. Nawet jak te 30% zajebia to niech te 70 trafi na front i oslabia ruską zarazę.

A to ze powinno to byc pilnowane i karane przez nato to jak dla mnie jest logiczne i nawet nie myslalem ze ktos mysli inaczej :fjedzia:

Lepiej ich wykorzystać póki jest szansa niz jakby ktos potem mial wykorzystać nas w tym samym celu.
Mysle ze pomyliły ci sie proporcje i co najwyzej trafia z 30% do woja a takim dawaniem bez kontroli to ich tylko jeszcze bardziej zachecaja
Komus zależy zeby ta wojna trwała bo jakby ukry nie dostali pomocy to by inaczej to wyglądało
mineło 2 lata i tak naprawde to tylko ludzi zginęło w huj i kasę zrobili co niektórzy a postępów brak
 
Last edited:
Mysle ze pomyliły ci sie proporcje i co najwyzej trafia z 30% do woja a takim dawaniem bez kontroli to ich tylko jeszcze bardziej zachecaja
Komus zależy zeby ta wojna trwała bo jakby ukry nie dostali pomocy to by inaczej to wyglądało
mineło 2 lata i tak naprawde to tylko ludzi zginęło w huj i kasę zrobili co niektórzy a postępów brak
No tak, wiadomo. 10% trafia do woja a reszta w pizdu :lesnarhappy: co tam nato, dziennikarstwo śledcze czy inni, to na cohones znają prawdę.

Postępy sa takie ze "druga armia swiata" została zweryfikowana a ukraina nie padla mimo dobrze dawkowanej kroplówki nato.
 
No tak, wiadomo. 10% trafia do woja a reszta w pizdu :lesnarhappy: co tam nato, dziennikarstwo śledcze czy inni, to na cohones znają prawdę.

Postępy sa takie ze "druga armia swiata" została zweryfikowana a ukraina nie padla mimo dobrze dawkowanej kroplówki nato.
No dobra to powiedz kto obliczył twoje 70 %?
 
Komuś zależy, żeby wojna trwała? Przecież to oczywiste, bo "there is no money like war money". Wojny na Bliskim Wschodzie się skończyły to trzeba było znaleźć nowe źródło. Tylko nawet w Stanach nie przewidzieli, że Ukraińcy aż tyle sprzętu rozkradną :lol:
 

"W zeszłym roku, gdy ukraińscy piloci myśliwców desperacko próbowali uniknąć zestrzelenia przez rosyjskie samoloty wyposażone w radary dalekiego zasięgu, wyższy rangą urzędnik Sił Powietrznych Ukrainy powiedział dwóm Australijczykom w Kijowie, że nie jest zainteresowany darowizną w postaci 41 emerytowanych F/A -18 myśliwców Hornet."

„Nie chcemy waszych latających śmieci” – powiedział według jednej z obecnych osób.


Banderowcy jak zwykle nie roszczeniowi, sympatyczni i dyplomatyczni! Szanujący swoich sojuszników!
 
No dobra to powiedz kto obliczył twoje 70 %?
Instytut danych z dupy, wiadomo.

Tyle ze teoria ze wiekszosc pomocy jest rozkradziona to mocna abstrakcja. Twierdzisz ze w nato sa same głupki i tylko kilku geniuszy z forumka wierzących w fejkowe tweety rozgryzło tajny układ? Czy moze wszyscy sa w układzie i caly ta wojna to teatr ?

To ze na wojnie ktos zarabia to nie jest nic nowego. Od pierwszych konfliktów na tej planecie tak bylo. Takze dalej argument odcięcia pomocy jest z dupy. Ruscy to nie sa nasi koledzy wbrew temu co tu kilku użytkowników chce mocno udowodnić. Lepiej dla nas jak sie tluka miedzy sobą. Tyle że żeby sie napierdalali to trzeba pompowac w slabszego zawodnika
 
Instytut danych z dupy, wiadomo.

Tyle ze teoria ze wiekszosc pomocy jest rozkradziona to mocna abstrakcja. Twierdzisz ze w nato sa same głupki i tylko kilku geniuszy z forumka wierzących w fejkowe tweety rozgryzło tajny układ? Czy moze wszyscy sa w układzie i caly ta wojna to teatr ?
Nie trzeba być geniuszem wystarczy być w tym kraju parę razy mieć trochę kontaktu z ukrami , troche z nimi rozmawiac i widziec np na granicy co jedzie i jak jedzie
Dlaczego ukraincy nie pomagają swoim tylko wola kupowac wille i luksusy dla siebie? a do innych rece wyciagaja?
Czemu nie ukrócą u siebie w kraju korupcji i nie zbieraja kasy w podatkach i cłach?
Nato to nato jak pisalem amerykance podpuscili ukrów do wojny to jakis cel w tym mieli
 
Nie trzeba być geniuszem wystarczy być w tym kraju parę razy mieć trochę kontaktu z ukrami , troche z nimo rozmawiac i widziec np na granicy co jedzie i jak jedzie
Dlaczego ukraincy nie pomagaja swoim tylko wola kupowac wille i luksusy dla siebie? a do innych rece wyciagaja?
Czemu nie ukrócą u siebie w kraju korupcji i nie zbieraja kasy w podatkach i cłach?
Nato to nato jak pisalem amerykance podpuscili ukrów do wojny to jakis cel w tym mieli
Bo korupcja w czasach wojny to normalność, tym bardziej w post sowieckich kurwidolach jak ukraina, u nas tez nie byloby lepiej w razie wu.

Tyle ze snucie teorii ze wiekszosc pomocy nie trafia tam gdzie powinna to juz odklejka. Tym bardziej patrzac po dlugosci walk jakie tam trwaja.


Nic praktycznie nie trafia do ukrainy bo kradna a dalej niezle sobie radzą z druga armia świata. Jest nieźle :fjedzia:
 
Cel Amerykanów był oczywisty, spowodować, żeby Ruskie utknęły w wojnie i mieli swój drugi Afganistan.

Ogólnie, od czasu I WŚ każda wojna dochodzi do punktu, w którym wszyscy czekają na jej koniec bez względu na jej wynik. Doktryna Rosjan rodem z lat 40. spowodowała, że Ukraina vel NATO musi używać podobnego sprzętu, choć doszły drony jak ważniejszy element, niż ktokolwiek zakładał. To nie konflikt czysto elektroniczny jak zapewne zakładały umysły w NATO, jednak potrzeba starodawnej artylerii etc. I na taki obrót sprawy mało kto oprócz Rosjan był przygotowany. Dlatego nagle po stronie NATO jest grzebanie po magazynach, bo okazało się, że zapasy nie są dostosowane do wymogów tej wojny (pomijając, że jest strach wypuścić nowy sprzęt, który potem może wpaść w ręce ruskich).
 
Bo korupcja w czasach wojny to normalność, tym bardziej w post sowieckich kurwidolach jak ukraina, u nas tez nie byloby lepiej w razie wu.

Tyle ze snucie teorii ze wiekszosc pomocy nie trafia tam gdzie powinna to juz odklejka. Tym bardziej patrzac po dlugosci walk jakie tam trwaja.
No bo tam korupcji przed wojną nie było tyko teraz :beczka:
jak tak to przepraszam znam ich z przed majdanu jeszcze)
:neildegrassewhoa:
 
No bo tam korupcji przed wojną nie było tyko teraz :beczka:
jak tak to przepraszam znam ich z przed majdanu jeszcze)
:neildegrassewhoa:
Nigdzie nie napisalem ze nie bylo korupcji tam wczesniej :fjedzia: widze ze ukry Cie niezle grzeja.


Jak to jest z ta pomoca? Ukry trzymaja ruskich mimo ze wiekszosc pomocy nie trafia na front? Ukraina byla tak mocna militarnie? :tellmemore:
 
No właśnie. Nie rozumiem gdzie tu widzisz brak logiki :fjedzia:

Ruskie męczą sie z ua i ewidentnie nie idzie im wbrew temu co tu kilku uzytkownikow zaslepionych nienawiscia do ukrow chce pokazać.

Sa za slabi na wojne z nato, jezeli walka z sama ukraina na kroplowce od nato wstrzymuje druga armie świata.

Musimy wspierać banderowcow bo jak giną banderowcy to ruskie ponoszą straty co jest nam na rękę. To ze teraz nie sa ewidentnie gotowi na powazne potyczki z nato nie oznacza ze nie beda gotowi kiedyś.
Brak logiki widzę w tym,że główny straszak w postaci ataku ruskich na nas nie ma racji bytu co sam zresztą zauważyłeś.
I tak zrobiliśmy zbyt dużo a dalej wywalamy na nich kasę - to nie ma sensu bo i tak kradną na potęgę co już dawno wyszło na jaw.
Jedyne co powinniśmy zrobić to oddać im poborowych i otworzyć paczkę z popcornem.
 
No tak, wiadomo. 10% trafia do woja a reszta w pizdu :lesnarhappy: co tam nato, dziennikarstwo śledcze czy inni, to na cohones znają prawdę.

Postępy sa takie ze "druga armia swiata" została zweryfikowana a ukraina nie padla mimo dobrze dawkowanej kroplówki nato.

Tyle ze teoria ze wiekszosc pomocy jest rozkradziona to mocna abstrakcja. Twierdzisz ze w nato sa same głupki i tylko kilku geniuszy z forumka wierzących w fejkowe tweety rozgryzło tajny układ? Czy moze wszyscy sa w układzie i caly ta wojna to teatr ?

No z tego co pisał Rycho to bym się nie śmiał.


Jeżeli ich, ukraiński, skrajnie skorumpowany państwowy urząd celny OFICJALNIE podaje, że ponad 1/3 pomocy humanitarnej przekraczającej granicę nie trafia do wojska i jest rozkradana, to śmiało można założyć, że przynajmniej 50% pomocy jest rozkradane. I uważam to za bardzo powściągliwe szacunki...
 
No właśnie. Nie rozumiem gdzie tu widzisz brak logiki :fjedzia:

Ruskie męczą sie z ua i ewidentnie nie idzie im wbrew temu co tu kilku uzytkownikow zaslepionych nienawiscia do ukrow chce pokazać.

Sa za slabi na wojne z nato, jezeli walka z sama ukraina na kroplowce od nato wstrzymuje druga armie świata.

Musimy wspierać banderowcow bo jak giną banderowcy to ruskie ponoszą straty co jest nam na rękę. To ze teraz nie sa ewidentnie gotowi na powazne potyczki z nato nie oznacza ze nie beda gotowi kiedyś.


Rosyjskie SWO mialo haslo że zajmą kijow w 3 dni i ukraina padnie. Ogolnie miala być szybka akcja jak z krymem. Tyle ze spadli z rowerka i trwaja ciężkie walki juz prawie 2 lata a ruskie wyjezdzaja w bój coraz gorszym sprzętem z racji jego braków :fjedzia: i tak to idzie te ich SWO
Dla nad spoko bo nasi wrogowie wyrzynają się wzajemnie.
W sprawie siły bądź słabości miałem okazję zasięgnąć opinii kogoś kto siedzi w tym od środka. Trzy i pół roku temu robiłem renowację starocia dla oficera wywiadu w randze generała brygady. Na początku w ogóle nie wiedziałem kto to jest ale po jakimś czasie wyczułem że to trep i zapytałem wprost jaki ma stopień. Wtedy zapytałem jak ocenia realną siłę Rosjan? Od niego usłyszałem że to już nie lata 90 i Rosja ma nowoczesną technologię której jako państwo graniczne nie możemy lekceważyć. Nie będę podawał nazwiska w tym kontekście ale i tak podałem dość info żeby go wygooglować.
W świetle jego opinii raczej bym tak bardzo ruskich nie lekceważyl. Gdyby nie dokarmianie banderlandu przez nato to wg mnie ruscy przejechali by walcem przez upaine. Może nie w trzy dni ale w miesiąc. Nie można zapomnieć że to tak naprawdę wojna rusko amerykańska tyle że wujaszek sam nie brudzi sobie rak tylko powstrzymuje ruską swołocz z dala od granicy NATO ale rękoma ukrów i natowskim sprzętem
 
Back
Top