Konflikt Rosja-Ukraina


Interesujace w kontekscie niektorych opinii zamieszczanych tutaj.
Tutaj? Nawoływanie do nienawiści wobec uchodźców? Możesz przytoczyć te "niektóre opinie"?
 
Kurwa w Stanach byl Ku-Kux-Klan, który „nawoływał do nienawiści”, celebryci co ruchali dmuchana lalkę z podobizna Trumpa i nikt im nic nie zrobił. Za to u nas nie można nawet nazwać prezydenta debilem i jechać po ukrach. Piękna wolność słowa.
 
XD
Ten wątek ocieka miłością do Ukraińców, Niemców, Amerykanów, Żydów ale też i Polaków i Polski.

O Rosjanach trochę mniej, no ale z nimi ten wątek przecież słabo związany.

@Lukasz_3k
A niby czego tu nie mozesz powiedziec? Czy raczej chodzi ci o to, ze chcialbys zabronic krytyki tego co mowisz, i wtedy to bylaby prawdziwa wolnosc slowa?
 
Ostatni posiłek w macu za 1,5 kafla :arielcry:

Chyba ich to jednak zabolało bo rosjanie zaczęli nawet protestować i w ramach tego przykuli łańcuchem do jednego z maków bombę termokaloryczną "Szplinow".
7izx3b7ro6n81.jpg
 
Ten wątek ocieka miłością do Ukraińców, Niemców, Amerykanów, Żydów ale też i Polaków i Polski.

O Rosjanach trochę mniej, no ale z nimi ten wątek przecież słabo związany.
Przykład wypowiedzi posła, ociekająca miłością (jak to na SLD przystało):

Image


Teraz wystarczy powyższą wypowiedź posła odnieść do uchodźców, którzy w olbrzymiej większości są niezaszczepieni i jak rozumiem pomoc psychologiczną, a nawet w niektórych przypadkach medyczną dla tych spośród nich, którzy tego potrzebują (uciekający przed piekłem wojny), nawet przed kolejnością, to już nie rozumiem świadczenia tej pomocy poza kolejnością (oni przed nami) dla uciekających z rejonów nie dotkniętych wojną (np. przewlekle chorzy). Dodatkowo nie wymaga się od nich testów - tak powinno być w przypadku wszystkich, nie testujemy, nie nosimy szmat, nie zmuszamy medyków do szczepień. Ktoś ucieka jedynie przed ewentualnym ryzykiem wystąpienia działań zbrojnych w rejonie zamieszkania - powinien być traktowany na równych zasadach z Polakami jeśli o dostęp do służby zdrowia chodzi do czasu stworzenia systemowych rozwiązań tego problemu.
 
Last edited:
Mówcie o Stasiu co chcecie ale wg mnie to ciekawa rozmowa (a raczej monolog).

Trochę historii i ciekawych historyjek, trochę spojrzenia z boku i bez paniki.

Ciekawy jestem Waszych opinii, również opinii Szanownego Kolegi @Karateka@ , który (jestem przekonany) z chęcią poświęci tych 50 minut na wysłuchanie i obiektywne wyszukanie błędów i przekłamań :wink2:

 
Przykład wypowiedzi posła, ociekająca miłością (jak to na SLD przystało):

Image


Teraz wystarczy powyższą wypowiedź posła odnieść do uchodźców, którzy w olbrzymiej większości są niezaszczepieni i jak rozumiem pomoc psychologiczną, a nawet w niektórych przypadkach medyczną dla tych spośród nich, którzy tego potrzebują (uciekający przed piekłem wojny), nawet przed kolejnością, to już nie rozumiem świadczenia tej pomocy poza kolejnością (oni przed nami) dla uciekających z rejonów nie dotkniętych wojną (np. przewlekle chorzy). Dodatkowo nie wymaga się od nich testów - tak powinno być w przypadku wszystkich, nie testujemy, nie nosimy szmat, nie zmuszamy medyków do szczepień. Ktoś ucieka jedynie przed ewentualnym ryzykiem wystąpienia działań zbrojnych w rejonie zamieszkania - powinien być traktowany na równych zasadach z Polakami jeśli o dostęp do służby zdrowia chodzi do czasu stworzenia systemowych rozwiązań tego problemu.
Takie kanalie mają większe problemy
 
"1. Ukrainki są najpiękniejszymi kobietami na świecie
Szczerze nie mam pojęcia, kto wymyślił, że Polki są piękne. Bo wystarczy przeskoczyć jedną granicę na Wschód, by szybko zrewidować ten pogląd i dostać niekontrolowanego wytrzeszczu gałek ocznych. Po wejściu do typowego polskiego klubu mamy średnio 3-4 fajne dziewczyny na całą imprezę. Na Ukrainie te proporcje się odwracają i po wejściu na dyskotekę widzimy tylko 3-4 brzydkie."
Teraz wystarczy powyższą wypowiedź posła odnieść do uchodźców, którzy w olbrzymiej większości są niezaszczepieni i jak rozumiem pomoc psychologiczną, a nawet w niektórych przypadkach medyczną dla tych spośród nich, którzy tego potrzebują (uciekający przed piekłem wojny), nawet przed kolejnością, to już nie rozumiem świadczenia tej pomocy poza kolejnością (oni przed nami) dla uciekających z rejonów nie dotkniętych wojną (np. przewlekle chorzy). Dodatkowo nie wymaga się od nich testów - tak powinno być w przypadku wszystkich, nie testujemy, nie nosimy szmat, nie zmuszamy medyków do szczepień. Ktoś ucieka jedynie przed ewentualnym ryzykiem wystąpienia działań zbrojnych w rejonie zamieszkania - powinien być traktowany na równych zasadach z Polakami jeśli o dostęp do służby zdrowia chodzi do czasu stworzenia systemowych rozwiązań tego problemu.
Ci sami ludzie, którzy chcieli niezaszczepionych Polaków zamykać w obozach, pozbawić pracy i opieki medycznej, teraz biorą bez problemu ludzi BEZ ŻADNYCH SZCZEPIEŃ pod swój dach.

Jeszcze gorzej lekarze, którzy zamykając służbę zdrowia wymordowali setki tysięcy ludzi w Polsce.
 
Mówcie o Stasiu co chcecie ale wg mnie to ciekawa rozmowa (a raczej monolog).

Trochę historii i ciekawych historyjek, trochę spojrzenia z boku i bez paniki.

Ciekawy jestem Waszych opinii, również opinii Szanownego Kolegi @Karateka@ , który (jestem przekonany) z chęcią poświęci tych 50 minut na wysłuchanie i obiektywne wyszukanie błędów i przekłamań :wink2:


jeden nie potrafi powiedzieć R, już budzi moje podejrzenia :roberteyeblinking:
 
XD
Ten wątek ocieka miłością do Ukraińców, Niemców, Amerykanów, Żydów ale też i Polaków i Polski.

O Rosjanach trochę mniej, no ale z nimi ten wątek przecież słabo związany.

@Lukasz_3k
A niby czego tu nie mozesz powiedziec? Czy raczej chodzi ci o to, ze chcialbys zabronic krytyki tego co mowisz, i wtedy to bylaby prawdziwa wolnosc slowa?
Ruskie onuce, powiadasz?

 
po prostu jestes glupi i nie zrozumiales, ze nikt nie wzial cie na powaznie, a tylko byl zal (ze jestes tak glupi) i drwina, a ty sie dales podpuscic. Teraz strzelasz sobie w kolano tlumaczac, ze bylem pijany i nacpany hahaha, troche zenada co nie ukrze?
Wstyd mi za Ciebie za siebie i za to forum. Ja się wypisuje z tego rasistowskiego faszystowskiego spoleczenstwa. Masz racje. Zal i zazenowanie
 
Ten wątek ocieka miłością do Ukraińców, Niemców, Amerykanów, Żydów ale też i Polaków i Polski.

O Rosjanach trochę mniej, no ale z nimi ten wątek przecież słabo związany.
Nie powinno się w nienawistny sposób pisać odnośnie kogokolwiek. Należy jednoznacznie potępiać zbrojną agresję, morderstwa, oszustwa, itd., itp. W przypadku Rosji, a głównie rządzących tym krajem - wskazywanie na to ich zło - to jak ciągłe przypominanie, że oddychamy powietrzem. W tym wątku nie zauważyłem nawoływania do nienawiści, bardziej można tutaj dostrzec mniej lub bardziej karkołomną krytykę, czasami nieuzasadnioną, czasami aż nadto pożądaną - względem tego co się dzieje.

Przejrzałem jedynie kilkanaście stron. Przykłady miłości do putina i zgadzających się z nim ruskich:
Rozjebać tę oligarchiczną Rosję w pizdu.
Putin ty kurwo
rusków i szwabów też nienawidzę
Btw. ależ bym chciał żeby upublicznili tę listę ruskich agentów w polskiej polityce...
od 2 lat nas jakimś jebanym covidem dojeżdżali to teraz jeszcze temu zjebowi się operacji militarnych zachciało.
Skurwysyny walą wszędzie + komandosi weszli do Odessy
Trzeba dokręcać śrubę ekonomicznie maksymalnie jak się da tak, żeby ruscy sami mieli dosyć Putina.
niedźwiedziowi znów za parę lat może się we łbie pojebać, a że zdolny jest do wszystkiego to widzimy właśnie dziś
chuj wi co on ma we łbie, szkoda że nie kulkę od jakiegoś "zaufanego sojusznika"
kacapski paranoik dysponuje bombą atomową
to kto wie co się tli w tym łbie
Rosja w radzie bezpieczeństwa to szczyt komedii
Mocarstwo jest jedno na świecie i nie jest nim Rosja to tylko pokazówka jak za czasów zimnej wojny się prężyli żeby nie wypaść gorzej na tle armii USA
Jebane kurwy czeczeńskie
przy jednoczesnym powiększaniu swojego uzależnienia energetycznego od Rosji rządzonej przez psychopatę.
tworzy nam bufor pomiędzy pojebaną rosją

Przykłady nienawiści w stosunku do Ukraińców:
dla nas Polaków ważna jest wolna ukraina
poznalem tez bardzo dobrych ludzi, ktorzy sa Ukraincami
Ukraina jako bufor jest lepszym sąsiadem
naszą racja stanu powinna być stabilna Ukraina
demokratyczna Ukraina leży po prostu w naszym interesie
Znalazła się też proputinowska onucowa opcja:
Jak to mówił Janusz Tracz: szanuj wroga swego, bo możesz mieć gorszego. Cholera wie, kto dojdzie do władzy po Putinie.
;-)
 
Back
Top