Konflikt Rosja-Ukraina

Sprzed 3 lat

niekatulane: ten oligarcha już nie ma dobrych kontaktów z Załeńskim.
Ba: nawet dzięki lobbingowi Załeńskiemu ma sankcje od rządu USA :korwinlaugh:
Chociaż sposób wypromowania kogoś przez serial: mistrzostwo. Polscy salonowcy Giertychy i spółka możliwe, że myśleli aby to powtórzyć i wystartował Hołownia w wyborach prezydenckich, ale...
... Hołownia mimo wszystko nie potrafił pozbyć się wizerunku pana z Warszawy, który przyszedł zacofanemu ciemnogrodowi tłumaczyć świat...

Kilkanaście stron do nadrobenia.
Były jakieś konkretne informacje?

gdzie tam: igrzyska i teorie niczym na wykopie, ewentualnie newsy z telegramu napisane cyrylicą :muttley:
 

Interesujace w kontekscie niektorych opinii zamieszczanych tutaj.

a ponizej walka z dezinformacja w Polsce.


Ale Ty jestes niepowazny, ze wierzysz w to, ze komuś grozi dwa lata.
"Kolejny" "nie spodziewal sie takich konsekwencji" "zgodnie z kodeksem karnym" ale nie podamy jaki paragraf dokladnie xd . Wez napisz do tej Ewy Czyż. Uwaga pisze mowe nienawiści :
Jebać ukraińców nawołuje żebyście też to zrobili!!!
Kurwa no takiej głupoty to już dawno nie widziałem jak ten artykuł. Dobrze, że mam w huj roboty bo se później nadrobie co tu się dzieje ale wierzyć onetowi to ulala. Przecież Oni tam pisali o duchu z kijowa, snajperze wallym a teraz rozpierdalaczu czołgów syryjczyku xD.
 
Last edited:
Ale Ty jestes niepowazny, ze wierzysz w to, ze komuś grozi dwa lata.
"Kolejny" "nie spodziewal sie takich konsekwencji" "zgodnie z kodeksem karnym" ale nie podamy jaki paragraf dokladnie xd . Wez napisz do tej Ewy Czyż. Uwaga pisze mowe nienawiści :
Jebać ukraińców nawołuje żebyście też to zrobili!!!
Kurwa no takiej głupoty to już dawno nie widziałem jak ten artykuł. Dobrze, że mam w huj roboty bo se później nadrobie co tu się dzieje ale wierzyć onetowi to ulala. Przecież Oni tam pisali o duchu z kijowa, snajperze wallym a teraz rozpierdalaczu czołgów syryjczyku xD.
Onet bardzo rzetelne zródło :beczka:
Karatekowców jak widać jest więcej.
 
Tutaj a propos naszych analityków celebrytów. Jak tam się analizy sprawdzaja? I już mnie nie ma, spierdalam robić co by Ukry miały za co soclaj mieć. Miłegi!
AejGRW5BBvDZN01P11yfhroR3vepiVcH.jpg
 
Tutaj a propos naszych analityków celebrytów. Jak tam się analizy sprawdzaja? I już mnie nie ma, spierdalam robić co by Ukry miały za co soclaj mieć. Miłegi!
View attachment 35069
ALE BARTOSIAKI TYLKO KOSZERNIE JADAJĄ



pOLKO to niech sobie sam jedzie na UA walczyć jak jest taki kozak
"Ataki rakietowe niespełna 30 km od granicy z Polską powinny wywołać stanowczą reakcję NATO - uważają eksperci. Brak reakcji tylko ośmiela Władimira Putina i pozwala Rosji eskalować działania wojenne. - Trzeba zdusić i pokonać wroga, czyli Rosję, na terenie Ukrainy. Nie można dłużej godzić się na mordowanie ludności cywilnej - mówi Wirtualnej Polsce gen. Roman Polko."
 
Ale Ty jestes niepowazny, ze wierzysz w to, ze komuś grozi dwa lata.
"Kolejny" "nie spodziewal sie takich konsekwencji" "zgodnie z kodeksem karnym" ale nie podamy jaki paragraf dokladnie xd . Wez napisz do tej Ewy Czyż. Uwaga pisze mowe nienawiści :
Jebać ukraińców nawołuje żebyście też to zrobili!!!
Kurwa no takiej głupoty to już dawno nie widziałem jak ten artykuł. Dobrze, że mam w huj roboty bo se później nadrobie co tu się dzieje ale wierzyć onetowi to ulala. Przecież Oni tam pisali o duchu z kijowa, snajperze wallym a teraz rozpierdalaczu czołgów syryjczyku xD.

Onet bardzo rzetelne zródło :beczka:
Karatekowców jak widać jest więcej.

Roznica miedzy onetem, czy innymi mediami szeroko pojetego mainstreamu, a Waszymi zrodlami jest taka na przyklad, ze jak ktos chce moze zadzwonic do komisariatu w Chelmnie i potwierdzic sytuacje, a w przypadku niescislosci poprosic o skorygowanie informacji lub wytoczyc proces. U Was to jest zazwyczaj wrzucenie filmiku z sieci, wlasne przemyslenie lub cytowanie znajomego od znajomego, ktory zna typa, ktory na 95% cos tam wie. Weryfikacja Waszych informacji jest niemozliwa, a o braniu odpowiedzialnosci za nie juz nawet nie wspominam.
 
Diversity... Już jesteś przeciw? Egzotyka, różnorodność, LGBT... Bustowski, pierwszy raz słyszę o jego istnieniu ale ma chyba właśnie bardzo egzotyczne poglądy :) Jeśli oczywiscie jaj sobie nie robi. To jest z facebooka? Możesz linka podać? Chciałbym się dowiedzieć, czy odpowiednio zostało to skomentowane
Chłop zdaje się robi dobrą robote, nagłaśnia stosowanie szkodliwych substancji w produkcji żywości.

Gessleruwe też ładnie wyjaśnił pod którąś z restauracji, cisnął jej że w tv promuje zdrowe naturalne jedzenie tymczasem gdy jej knajpach sprzedawane są kurczaki z tablicą Mendelejewa w sobie.
 

Czasem powie coś mądrego. Wojowanie z Kacapami przez takie kraje jak Polska czy Ukraina, to porywanie się z motyką na księżyc. Kraje nic nie znaczące, którym tzw Zachód i Ameryka obiecują cuda na kiju jeśli chodzi o gwarancje bezpieczeństwa, by w końcowym rozrachunku, w przypadku wojny; pogrozić palcem, wyrazić zaniepokojenie itp pozorowane działania.
Gdyby Ukraińcy mieli trochę rozumu w głowie, to ich kraj nie byłby właśnie równany z ziemią. Po prostu, powinni postępować jak Niemcy. Raz oczko do Putina, raz do UE i NATO, i tak w koło Macieju. Zwodzić jednych i drugich, czerpać korzyści z obu opcji zabiegających o ich względy.
Niestety, pan komik nie jest wytrawnym politykiem, który wie, że w polityce nie ma miejsca na sentymenty. Uwierzył, dał się podpuścić, został wikiwany, a największą cenę zapłacił jego naród. Szarzy ludzie liczeni w dziesiątkach milionów, pozbawieni życia bądź dachu nad głową, pracy, jedzenia. Mięso armatnie dzięki któremu Amerykanie maja dużo mocniejszą kartę przetargową w wojnie dyplomatycznej z Kacapami. Niestety, my też właśnie podążamy drogą bycia czyimiś pożytecznymi idiotami. Wprawdzie nie skończymy w gruzach jak Ukraina, ale skończymy jako gospodarczy trup. Kraj - bankrut z pustą kasą, śmieciową walutą i gigantycznym bezrobociem. Być może właśnie o to chodzi Kaczyńskiemu i jego ferajnie. Brexit nakręciła niechęć do coraz większej fali emigrantów zarobkowych w UK, więc kurdupel idzie w tą samą stronę w drodze po Polexit, który mu się po cichu marzy.
 
Roznica miedzy onetem, czy innymi mediami szeroko pojetego mainstreamu, a Waszymi zrodlami jest taka na przyklad, ze jak ktos chce moze zadzwonic do komisariatu w Chelmnie i potwierdzic sytuacje, a w przypadku niescislosci poprosic o skorygowanie informacji lub wytoczyc proces. U Was to jest zazwyczaj wrzucenie filmiku z sieci, wlasne przemyslenie lub cytowanie znajomego od znajomego, ktory zna typa, ktory na 95% cos tam wie. Weryfikacja Waszych informacji jest niemozliwa, a o braniu odpowiedzialnosci za nie juz nawet nie wspominam.
Media pokazują,to co chcą pokazać.Jeśli piłeś do mnie z tymi znajomymi znajomego,to wiedz,że osobiście znam ludzi z Przemyśla,którzy potwierdzili to co odwalali śniadzi "Ukraincy".A media pokroju Onetu załatwianie spraw przez kiboli nazywali rasisitowskimi atakami,jakby to było za nic.
 
Po prostu, powinni postępować jak Niemcy. Raz oczko do Putina, raz do UE i NATO, i tak w koło Macieju. Zwodzić jednych i drugich, czerpać korzyści z obu opcji zabiegających o ich względy.
Co tu porównywać do Niemiec, gdzie Rzym, a gdzie Krym.

Łatwo sobie napisać wodzić za nos / puszczać oczko i wszystko gra. W praktyce jak leżysz w takim miejscu jak Ukraina i nie chcesz być pod butem ruskich to masz cholernie trudną sytuację.
 
Co tu porównywać do Niemiec, gdzie Rzym, a gdzie Krym.

Łatwo sobie napisać wodzić za nos / puszczać oczko i wszystko gra. W praktyce jak leżysz w takim miejscu jak Ukraina i nie chcesz być pod butem ruskich to masz cholernie trudną sytuację.
Cholernie trudną sytuację zgotowali sobie na własne życzenie, likwidując arsenał jądrowy za jak się okazało z dupy wzięte gwarancje bezpieczeństwa ze strony USA i UK. Po rozpadzie ZSRR, Ukraina dysponowała trzecim na świecie arsenałem jądrowym. 176 międzykontynentalnych rakiet balistycznych.
 
Ale ja jestem naiwny.
Myślałem, że Plandemiia NA TĄ CHWILĘ, to szczyt głupoty społeczeństwa i szczyt dezinformacji.
Bardzo mocno się myliłem, bo to co się dzieje teraz pokazuje mi, że Poliniaki to SKAJ IS DE LIMIT
 
Cholernie trudną sytuację zgotowali sobie na własne życzenie, likwidując arsenał jądrowy za jak się okazało z dupy wzięte gwarancje bezpieczeństwa ze strony USA i UK. Po rozpadzie ZSRR, Ukraina dysponowała trzecim na świecie arsenałem jądrowym. 176 międzykontynentalnych rakiet balistycznych.
Chichotem historii będzie, jeśli którąś z tych 176 rakiet Putler postanowi "przekazać" Ukrainie nieodpłatnie w 2022 w ramach przyjaźni rosyjsko-ukraińskiej.
 
Roznica miedzy onetem, czy innymi mediami szeroko pojetego mainstreamu, a Waszymi zrodlami jest taka na przyklad, ze jak ktos chce moze zadzwonic do komisariatu w Chelmnie i potwierdzic sytuacje, a w przypadku niescislosci poprosic o skorygowanie informacji lub wytoczyc proces. U Was to jest zazwyczaj wrzucenie filmiku z sieci, wlasne przemyslenie lub cytowanie znajomego od znajomego, ktory zna typa, ktory na 95% cos tam wie. Weryfikacja Waszych informacji jest niemozliwa, a o braniu odpowiedzialnosci za nie juz nawet nie wspominam.
29 latek Wąwownica - brak postawionych zarzutów
35 latek Mełgiew - brak postawionych zarzutów
30 latek Tyszowice - brak postawionych zarzutów
26 latek Kamień - nadzów policji
39 latek Chełm (Główny bohater artykułu chociaż jest wzmianka tam o wszystkich) - brak danych jak na razie.

ALE WSZYSTKIM GROZI DO 2 LAT !!!!!!
 
ALE BARTOSIAKI TYLKO KOSZERNIE JADAJĄ



pOLKO to niech sobie sam jedzie na UA walczyć jak jest taki kozak
"Ataki rakietowe niespełna 30 km od granicy z Polską powinny wywołać stanowczą reakcję NATO - uważają eksperci. Brak reakcji tylko ośmiela Władimira Putina i pozwala Rosji eskalować działania wojenne. - Trzeba zdusić i pokonać wroga, czyli Rosję, na terenie Ukrainy. Nie można dłużej godzić się na mordowanie ludności cywilnej - mówi Wirtualnej Polsce gen. Roman Polko."
Ewidentnie niektórym marzy się wojna. Niech ustawi sobie flagę na FB i niech wybierdala na paralotni jako kamikaze
 
Back
Top