Konflikt Rosja-Ukraina


Oglądałem ten filmik. Korwin pokazuje jak obecnie słaby jest merytorycznie w porównaniu do takiego Bosaka czy Isakowicza–Zaleskiego. Mógł podać dziesiątki przykładów nieprzychylnej polityki UA wobec Polski, które podawaliśmy w tym wątku. A ten bełkocze jakieś pierdoły, skupiając się głównie na obronie kacapów i usprawiedliwianiu ich polityki.
 
Kurwa 45 minut zmarnowane w punkcie ksero mając jedną osobę przed sobą, rzecz jasna awanturującą się, pierdoloną upadlinkę z bachorem, która dzień wcześniej zleciła wydruk iluś tam zdjęć w kolorze i myślała, że to będzie do 100 zł, a wyszło 450. Cennik wisi na całą ścianę, przed każdym zleceniem informują jaki jest koszt usługi. Oczywiście cały punkt postawiony do pionu, bo ona uwaga „walczy o swoje prawa”. Kolejka na 12 osób. Przecież to jest dramat.
Tak to jest jak dupa swędzi i brakuje kutasa
 
Obycia z cywilizacją brakuje. To nie jest bazar pod Kijowem, ani halibutowy familok. A co do swędzącej dupy to patrząc na wzrost liczby weneryków lepiej niech nikt rozsądny tego nie tyka.
Ja kurwa jestem zdrowy jbco! Ale też teraz bym nie tknął żadnej chyba że by sie poszła przebadać przy mnie...


 
Ja kurwa jestem zdrowy jbco! Ale też teraz bym nie tknął żadnej chyba że by sie poszła przebadać przy mnie...




Teraz jadę do Polki, która ma aktualne badania. Moje poprzednie też miały.
Zdrowie ma się tylko jedno.
 
Było nie ćpać na potęgę. Zdrowie psychiczne też jedno, a tak zaniedbałeś. Wstyd.
 
Last edited:
Było nie ćpać nie potęgę. Zdrowie psychiczne też jedno, a tak zaniedbałeś. Wstyd.

Jeżeli to do mnie - to wykazuje zdecydowanie lepsze zdrowie psychicznie niż Ty. Jednostka przenocować, agresywna, łatwo reagująca nienawiscia, agresja - ma zdecydowanie problemy psychicznie. Frustracje.
 
Czyli co. W medialnym przekazie wygrywa Ukraina, bo przeciez ktos kiedys powiedział, ze w trzy dni Kijów będzie zajęty (xd), a realnie wyglada to tak, ze Rosja zajeła wssystkie punkty strategiczne i logistyczne i się tak będą nakurwiali jak od 2014.
Jak wygląda PKB Rosji? Mocno zbiednieli?
 
Aaa... Cóż Polsat to najbardziej obiektywna telewizja w Polsce jeśli idzie o politykę
Ja pierdole paulastek
nie chodzi o obietywnosc
tyko ze wczesniej robili z ukrów bochaterów a tera podaja takie info
powoli zmienia sie retoryka
 
Ja pierdole paulastek
nie chodzi o obietywnosc
tyko ze wczesniej robili z ukrów bochaterów a tera podaja takie info
powoli zmienia sie retoryka
I o to idzie. TVN i TVP bo zerkam na wszystkie media mają narracje ciągle proukr, proizrael. Na TVN Fico jest robiony na proruskiego nazistę, na TVP Ukry to bohaterowie, a Polsat zaczyna powoli zmieniać retorykę i pokazywać coraz więcej prawdy. Ergo od początku wojny sobie śledzę działalność korespondentów dwóch: Lachowskiego z Polsatu i Wyrwała z Onetu. Wyrwał robi z Ukraińców coś między AK, a Avengers. Zaś Lachowski wprost punktuje co potrafią zjebać zwolennicy Stjepana B. i Romana Sz.
 
Back
Top