Konflikt Rosja-Ukraina

FM8c4HuX0AQLHny.jpeg
 

O nie! Gość na trąbce wypierdział hymn Ukrainy, świat się wali, co tu się wyrabia?!!! Nie żeby coś, ale zagrał też zaraz po nim hejnał.

Serio? Ludzie tracą domy i uciekając w popłochu zostawiają swój cały dorobek, ale prawdziwym problemem jest zagranie raz hymnu Ukrainy na trąbce?

Zawijam z tego tematu, bo z początkowo sensownego zrobił się burdel, w którym z jazdy po oprawcy przerzuciliscie sie na jazdę po ofiarach.
 
O nie! Gość na trąbce wypierdział hymn Ukrainy, świat się wali, co tu się wyrabia?!!! Nie żeby coś, ale zagrał też zaraz po nim hejnał.

Serio? Ludzie tracą domy i uciekając w popłochu zostawiają swój cały dorobek, ale prawdziwym problemem jest zagranie raz hymnu Ukrainy na trąbce?
Jest gorzej Przyjęto do ZOO ukraińskie tygrysy!

1646347442574.png


ODBIORĄ POLSKIM TYGRYSOM PRACĘ!
 
Problem w tym, że Polacy zmienili się w najgorszą wersję Kinkiego
Jak żyję nie widziałem takiego ZBIOROWEGO OBŁĘDU
Był mały Obłed-19 a teraz jest potężny OBŁĘD-22
ZAPŁACIMY ZA TO POTWORNĄ CENĘ
 
O nie! Gość na trąbce wypierdział hymn Ukrainy, świat się wali, co tu się wyrabia?!!! Nie żeby coś, ale zagrał też zaraz po nim hejnał.

Serio? Ludzie tracą domy i uciekając w popłochu zostawiają swój cały dorobek, ale prawdziwym problemem jest zagranie raz hymnu Ukrainy na trąbce?

Zawijam z tego tematu, bo z początkowo sensownego zrobił się burdel, w którym z jazdy po oprawcy przerzuciliscie sie na jazdę po ofiarach.
Wiesz, nim te lwy stanęły za postumencie to trochę dzieciaków swoją krew upuściło. Polacy dostali paździerz i jasne "wypierdalać". No ale co tam polska krew, nie? Przez całe lata ukry kazały nam się w trąbkę całować a teraz my im przygrywamy na trąbce. Szybko się zapomina o oprawcach i ofiarach.
 
Wiesz, nim te lwy stanęły za postumencie to trochę dzieciaków swoją krew upuściło. Polacy dostali paździerz i jasne "wypierdalać". No ale co tam polska krew, nie? Przez całe lata ukry kazały nam się w trąbkę całować a teraz my im przygrywamy na trąbce. Szybko się zapomina o oprawcach i ofiarach.
Ruscy mniej więcej to samo gadają. Biedny naród radziecki/polski nie może zrozumieć, czemu ci źli Ukraińcy nie chcą grzecznie żyć pod pod ruskim czy polskim butem. A mi jako niepolakowi imponuje ta ich walka o niepodległość. Może i ruskie dzieci będą na widły nabijać.

:evil:
 
Ruscy mniej więcej to samo gadają. Biedny naród radziecki/polski nie może zrozumieć, czemu ci źli Ukraińcy nie chcą grzecznie żyć pod pod ruskim czy polskim butem. A mi jako niepolakowi imponuje ta ich walka o niepodległość. Może i ruskie dzieci będą na widły nabijać.

:evil:
Co gadają? Że w dupie mają swoich przodków? Że obce narody im ważniejsze?
 
Co gadają? Że w dupie mają swoich przodków? Że obce narody im ważniejsze?
Przecież napisałem w kolejnym zdaniu - Biedny naród radziecki/polski nie może zrozumieć, czemu ci źli Ukraińcy nie chcą grzecznie żyć pod pod ruskim czy polskim butem. I się buntują zamiast przyjąć supremację pokornie jak psy.
 
Co gadają? Że w dupie mają swoich przodków? Że obce narody im ważniejsze?
Szplin teraz będziesz chodził na marsze Wolne Media i Piekła Kobiet z namalowaną czerwoną błyskawicą na czole.
Nie zapomnij też przyjąć minimum 3 dawek eliksiru.
 
Przecież napisałem w kolejnym zdaniu - Biedny naród radziecki/polski nie może zrozumieć, czemu ci źli Ukraińcy nie chcą grzecznie żyć pod pod ruskim czy polskim butem. I się buntują zamiast przyjąć supremację pokornie jak psy.
Tylko że Lwów był polski. I jakoś nie imponuje Ci waleczność tych, na których cześć te lwy na łyczakowskim stanęły. I oczywiście te lwy to taka straszna supremacja była przez ostatnie lata, że aż paździerzem z nimi walczyli?
 
Credit Suisse zwrócił się do funduszy hedgingowych i innych inwestorów o zniszczenie dokumentów dotyczących jachtów i prywatnych odrzutowców najbogatszych klientów, próbując powstrzymać wyciek informacji o jednostce banku, która udzieliła pożyczek oligarchom, którzy zostali później usankcjonowani.


:gsp::



@szplin - idą nieciekawe czasy dla szczupłych inaczej:



To nie tylko o Kraków chodzi:
Image
 
Bawią Cię żarty z lwowskich lwów?
Bawi mnie przesadnie pompatyczne podejście do tego tematu i koncentrowanie się na wydarzeniach które miały miejsce 80 lat temu bardziej niż na wydarzeniach, które mogą mieć miejsce za 5 lat.
 
Tylko że Lwów był polski. I jakoś nie imponuje Ci waleczność tych, na których cześć te lwy na łyczakowskim stanęły. I oczywiście te lwy to taka straszna supremacja była przez ostatnie lata, że aż paździerzem z nimi walczyli?
A Wrocław był niemiecki i przypominam, że ZOO wrocławskie zawsze było szanowane i poważane, chyba najlepsze w Polsce. Gucwińscy byli z tego ZOO. I lwy też tam mają.
 
Zaglądnąłem tu, a robię to coraz rzadziej...

Ludzie, ale puściliście gruz po gaciach, tyle powiem. Gorzej niż baby co się nakręcają. Zostawcie sobie trochę miejsca w gaciach na cieższe czasy, bo póki co prąd jest, woda jest, praca jest. Aaa, i mam nadzieję że macie jeszcze starsze pokolenie wokół siebie, oni wam powiedzą co to "trudne czasy".

Dodam też, że co po niektórzy to jak pies ogrodnika, sam bym nie skorzystał, ale ważne żeby kto inny nie miał.

Ja rozumiem, pewne sprawy trzeba monitorować, rządzący są jacy są, ale jak przy takiej rzeczywistości idzie nutella w majty to dobrze nie wróży.

Ogarnijcie się i pamiętajcie tylko kto siłowo granice przesuwa, bo mam wrażenie że niektórym wygodnie kierować uwagę na co innego.

Jeżeli nadal takie dyskusje tutaj będą to zmienię nazwę wątku z Konflikt Rosja-Ukraina na UPAaińcy atakują, kto chce niech w takim wątku gada.

Ja pierdolę, z poważnych spraw polskie piekło się zrobiło.
 
Credit Suisse zwrócił się do funduszy hedgingowych i innych inwestorów o zniszczenie dokumentów dotyczących jachtów i prywatnych odrzutowców najbogatszych klientów, próbując powstrzymać wyciek informacji o jednostce banku, która udzieliła pożyczek oligarchom, którzy zostali później usankcjonowani.


:gsp::


@szplin - idą nieciekawe czasy dla szczupłych inaczej:


Image

Kurwa, to zaczyna wyglądać jak najazd czterech jeźdźców apokalipsy, była już zaraza, jest wojna, za nią ma być głód, kto jest czwartym każdy chyba wie.
 
Przecież napisałem w kolejnym zdaniu - Biedny naród radziecki/polski nie może zrozumieć, czemu ci źli Ukraińcy nie chcą grzecznie żyć pod pod ruskim czy polskim butem. I się buntują zamiast przyjąć supremację pokornie jak psy.
Imponuje ci ich walka, bo sam jesteś przerzucany z rąk Sovieta w ręce Szawaba z rąk szwaba w łapy USrAela.
Pocieszę cię to już koniec, nie będzie więcej przerzucany pod inny but, bo za chwilę Polska się skończy.
Charli Bronson a prawo jazdy już zdałeś ? Nadal myślisz, że ludzie na wioskach mogą metrem i tramwajami do pracy dojezdzać ?
 
Bawi mnie przesadnie pompatyczne podejście do tego tematu i koncentrowanie się na wydarzeniach które miały miejsce 80 lat temu bardziej niż na wydarzeniach, które mogą mieć miejsce za 5 lat.
Nie mieszasz czegoś? Ostatni obrońcy Lwowa umierali kilkanaście lat temu. Po chuj oni przelewali tę krew, skoro po 100 latach ich potomni i tak mają to w dupie? Krew ukrów za to jak relikwie, jak widzę.
A to co może być za 5 lat nie oznacza, że mam traktować ukrów, którzy mieli nas w dupie jeszcze do niedawna jak jakichś bogów. Pomoc pomocą, ale w granicach rozsądku a nie w zaślepieniu. Jestem Polakiem i priorytetem dla mnie jest Polska. Pomoc nie oznacza wariactwa. Hejnał z Wieży Mariackiej jest jakiś symbolem, wspomnieniem walki z najeźdźcą, podobnie jak te lwy z Łyczakowskiego Cmentarza. Wiem, że dziś mnóstwo ma wyjebane na Polskę, bo oni są "europejczykami", ale jakoś nagle patriotyczne odruchy odczuwają wobec innego narodu. Pomieszanie z poplątaniem.
 
Last edited:
A Wrocław był niemiecki i przypominam, że ZOO wrocławskie zawsze było szanowane i poważane, chyba najlepsze w Polsce. Gucwińscy byli z tego ZOO. I lwy też tam mają.
Podobnie jak i Szczecin. Mają tam Niemcy swój cmentarz? Polskie władze im go "ograniczają"?
 
Credit Suisse zwrócił się do funduszy hedgingowych i innych inwestorów o zniszczenie dokumentów dotyczących jachtów i prywatnych odrzutowców najbogatszych klientów, próbując powstrzymać wyciek informacji o jednostce banku, która udzieliła pożyczek oligarchom, którzy zostali później usankcjonowani.


:gsp::



@szplin - idą nieciekawe czasy dla szczupłych inaczej:




To nie tylko o Kraków chodzi:
Image

Ludzie nie zdają sobie sprawy co się dzieje.
 
Zaglądnąłem tu, a robię to coraz rzadziej...

Ludzie, ale puściliście gruz po gaciach, tyle powiem. Gorzej niż baby co się nakręcają. Zostawcie sobie trochę miejsca w gaciach na cieższe czasy, bo póki co prąd jest, woda jest, praca jest. Aaa, i mam nadzieję że macie jeszcze starsze pokolenie wokół siebie, oni wam powiedzą co to "trudne czasy".

Dodam też, że co po niektórzy to jak pies ogrodnika, sam bym nie skorzystał, ale ważne żeby kto inny nie miał.

Ja rozumiem, pewne sprawy trzeba monitorować, rządzący są jacy są, ale jak przy takiej rzeczywistości idzie nutella w majty to dobrze nie wróży.

Ogarnijcie się i pamiętajcie tylko kto siłowo granice przesuwa, bo mam wrażenie że niektórym wygodnie kierować uwagę na co innego.

Jeżeli nadal takie dyskusje tutaj będą to zmienię nazwę wątku z Konflikt Rosja-Ukraina na UPAaińcy atakują, kto chce niech w takim wątku gada.

Ja pierdolę, z poważnych spraw polskie piekło się zrobiło.
Powiem tak. Nagle wszyscy dostają kija w dupie większego niż mój ziomek co siedzi teraz w Kijowie i nie może stamtąd wyjechać bo nie wypuszczają z miasta. My przesadzamy w strone pocisku na jak to ktoś powiedział "ofiary" ale Wy za to zaczęliście ich traktować jak jakiś "święty gral" , któremu nic nie można zarzucić bo sytuacja nie pozwala. No nie jest tak? Ten miecz jest obusieczny. Kto chce to niech sobie komentuje i śledzi a kto nie chce to nie musi tego robić. Krzywda się chyba nikomu nie stała. W całej sytuacji najbardziej by mnie bawiło gdyby się okazało, że Ci co nie są tak ochoczo na to wszystko nastawieni pomagali bardziej. No Offense, nie chciałem nikogo urazić ale nie zachowujmy się jak byśmy byli na forum politycznym bo to jest cohones i ja nie chce żeby ich tu zabrakło. Sczególnie, ze to już pewnie końcówka samego konfliktu. Skąd to wiem? Bredzę. Jak dosłownie prawie wszyscy w tym temacie.
 
A Wrocław był niemiecki i przypominam, że ZOO wrocławskie zawsze było szanowane i poważane, chyba najlepsze w Polsce. Gucwińscy byli z tego ZOO. I lwy też tam mają.
No ja tam jednak widzę różnicę w historii "przynależności państwowej" jakie przechodził Wrocław i Lwów.
 
@ketraab
Ja nawet nie wiem o czym ty do mnie piszesz. Przewiń kilka, kilkanascie stron tego wątku. Większość to jakieś kłótnie i płacz w gacie z oka saurona brązowymi łzami.

Ile tu masz informacji? Ile filmików? Stąd bierzecie info? Bo ja nie.

Ja nikomu niczego nie bronie pisać, banów nie ma, ale w chuj estrogenowo się tu zrobiło i tyle.
 
@ketraab
Ja nawet nie wiem o czym ty do mnie piszesz. Przewiń kilka, kilkanascie stron tego wątku. Większość to jakieś kłótnie i płacz w gacie z oka saurona brązowymi łzami.

Ile tu masz informacji? Ile filmików? Stąd bierzecie info? Bo ja nie.

Ja nikomu niczego nie bronie pisać, banów nie ma, ale w chuj estrogenowo się tu zrobiło i tyle.
Ale czego Ty byś chciał się więcej dowiedzieć niż sam już wiesz? Każdy ma mega znikomą wiedzę, bo panuje duża dezinformacja co sam już wiesz. No i trzeba być lekko nie poważnym żeby brać stąd tylko informacje(Wiem, że potrafisz szperac i researchować sobie w necie). Natomiast rozumiem o co Ci chodzi w związku z tym, że temat był przeznaczony do zupełnie czego innego;

Jeżeli chciałbyś filmy przeróżnej maści od tv ukraińskiej po rosyjską i inne plus jakieś kamerki żołnierzy itp to polecam jbzd.pl powstał specjalny temat wojna (musisz się zalogować żeby wejść) ale tam też jest niezła imba podobnie jak na cohones. Nie mniej jeżeli chodzi o filmy to jest to chyba największy zbiór jeżeli chodzi o Polskie podwórko.

MIłego i Dobranoc!
 
Back
Top