Konferencja FAME MMA 12

Zdecydowanie wygrał, Wrzosek pasuje do fame mma.
Jest dymogenny i na pewno sprzeda wiec ppv niż nudziarz Borys.


No właśnie też tak uważam. Szczerze Donek przygaszony się przy nim wydawał. Wrzosek ma płynniejszą gadkę od niego.
 
No właśnie też tak uważam. Szczerze Donek przygaszony się przy nim wydawał. Wrzosek ma płynniejszą gadkę od niego.
Z ta płynniejszą to bym polemizował bo miejscami go nie zrozumiałem xD
Kasjo puszczał swoje klasyczne tekstu typu
,,czego nie rozumiesz debilu jebany?”

Ale Wrzosek fajnie się pokazał, walka tez będzie ciekawsza.
Nie takie techniczne gowno jak u mankowskiego
 
Z muranem to Fame ma taki problem ze on ma walkę na EF2 z Najmanem , jeśli przegra to hype na F13 strasznie spadnie , choć i tak zobaczyć walkę Popek vs Muran to będzie coś.:lol:


Może Popek wkoncu wypowie 10 zdań na konfie.
 
Z muranem to Fame ma taki problem ze on ma walkę na EF2 z Najmanem , jeśli przegra to hype na F13 strasznie spadnie , choć i tak zobaczyć walkę Popek vs Muran to będzie coś.:lol:
Ja bardziej czekam na jego walkę z najmanem.
 
Wczoraj mnie Wrzosek rozwalił tym tekstem ,, Kasjo boi się MMA a jest zawodowcem w MMA , ma 3 walki odnotowane na tapology."

:lol:


Wyszło mu to.
 
Z muranem to Fame ma taki problem ze on ma walkę na EF2 z Najmanem , jeśli przegra to hype na F13 strasznie spadnie , choć i tak zobaczyć walkę Popek vs Muran to będzie coś.:lol:


Może Popek wkoncu wypowie 10 zdań na konfie.
Jak Muran już nie odpali Popka tekstami o jego przydupasie Niewolskim, Judaszu, sprzedawaniu córki i papierach, to już nikt tego nie zrobi
 
Back
Top