Komisja MMA?

halibut

UFC
Middleweight
Przypomniał mi się artykuł o szwedzkim modelu MMA z 2013 roku który można przeczytać tutaj http://www.mmarocks.pl/zasady-i-sedziowanie/szwedzki-model-wzorem-dla-europy

Minęły ponad 2 lata. To ogromny czas biorąc pod uwagę jak szybko rozwija się ten sport. Jestem ciekawy(nie tylko ja i temat nie tylko dla mnie) jakie jest Wasze dzisiejsze spojrzenie na kwestie stworzenia ew organu nadzorującego MMA?
Czy uważacie, że temat niepotrebny i wszystko co konstruktywne zostało powiedziane w dyskusji pod artykułem?
 
A niedługo później ten model był już tak patologiczny, że ludzie modlili się by w Polsce podobna głupota nigdy nie powstała.
 
Każdy kraj ma swój "model" Generalnie jestem przeciwny. W Anglii mają fajną sprawę bo czuwają nad medyczną opieką zawodników. Reszta to ...
 
Każdy kraj ma swój "model" Generalnie jestem przeciwny. W Anglii mają fajną sprawę bo czuwają nad medyczną opieką zawodników. Reszta to ...

Tzn jak to wygląda? Każda gala jest zgłaszana i jakaś ogólna organizacja wysyła swoich lekarzy i karetki?
 
Back
Top