Kolejna wygrana Rodrigueza

Anonymous

NoLife FC
glover_e_ricco.jpg




13225019422854.g.jpg








27. listopada na gali MMA Against Dengue, niepokonany od 14 walk Brazylijczyk Glover Teixeira bardzo szybko zmusił ostatniego rywala Michała Kity - Ricco Rodrigueza do poddania się w następstwie high kicka i gradu ciosów w parterze. Jak widać unikającego walki w stójce Ricco można skończyć przed czasem. Oby wnioski z walki wyciągnął ....Mr. Masakra :-)
 
Niby ta ręka mu padła na matę i podrygała, ale jaki sens podciągać to pod submission skoro wyraźnie był grad ciosów, a i sędzia wkroczył w momencie, w którym wkroczył, nawet jeśli tego klepania (by) nie było. Kaczka, trzeba mieć taką stójkę i cios, żeby go skończyć ;)
 
Jak widać unikającego walki w stójce Ricco można skończyć przed czasem. Oby wnioski z walki wyciągnął ....Mr. Masakra
wink.gif


Co za debilizm. Jednak jest coś w tym co wypisują osoby pokroju Egzekutora.
 
Popeye - nie za długo na suchym lądzie przypadkiem? Pamietam jak sąsiadka cieszyła się jak jej stary wracał, a po miesiącu miała go dosyć. A tak mi sie jakoś skojarzyło.....



Idź broń tematów antyspiskowych i dalej poprawiaj userów.



Ps. Życzenia babce złożyłeś chociaż od mnie? :-)



Edit. Napisałbyś, cos o walce, o dobrej passie zwycięzcy, nie wiem, o czym kolwiek, a nie tylko zaśmiecasz tematy. Czyżby znudzenie lekturą...?



A debili szukaj tam u siebie w okolicy. Btw. Fajny awek - prawie jak karny kutas z mej gry :-)
 
Po pierwsze • spokuj mi tu!



Po drugie • Rodriguez to wrak obecnie, bez formy, bierze walki za często.



Po trzecie • faktycznie sherdog dał przez poddanie . Obejrzałem i może Born masz skojarzenia z okresu dojrzewania z tom trzęsącą się rączkom , ale klepał - dokładnie to było widać.



Po czwarte • Nie porównujcie Kity do tego Brazola, bo Brazol Kitę by rozpracował w niecałą minutę.



Po piąte • kaczor • pieprzysz trzy po 3



Po szóste • GFL • też pieprzysz



Tyle - walka słaba • bo Ricco już do bani.
 
Twojego?Bo mi się do dziś nie trzęsą łapy. Za to w okresie JUŻ w okresie dojrzewania nauczono mnie, że pisze się "spokój", ba, jeden z prostszych przykładów, bo odmieniany - "spokojny".



A swoją drogą chodziło o sam fakt jak to wyglądało, bardziej na TKO niż submission i tyle.
 
Back
Top