Kolejna walka 100 lecia z udziałem polskiego zwodnika !!! :)

miesiąc przed grudniem to już niedługo, kolejna walka mma panowie! mma! poznaliście te rękawice?
 
Koleś miażdży Nie ma co dawać go do Bazelaka... a sędzią w ringu obowiązkowo August :D
 
sugerowałem się młodymi wpisami pod filmem i FB Jurassa ;]no, ale tak czy siak, jest trochę osób które tego nie widziałem więc na jedno wychodzi ;]
 
Każdy człowiek zasługuje na życie, czy Popek zrobił coś więcej oprócz kilku kawałków o jebaniu policji? Takie to straszne? Wolność słowa.. są ludzie którzy gadają mądrze, a są ludzie którzy po prostu pierdolą głupoty. :)
 
Lucifer żeby Ci żyłka nie pękła. Jesteś fanem popka i jego jp propagandy ??
 
Raczej wątpię, że jest (trochę już tutaj czytam jego wypowiedzi), ale przypuszczam, że jest (tak jak ja) przeciwko głupocie i debilizmowi jaki zaprezentowałeś w tamtym poście.
 
No wyzywać od razu najlepiej. Po prostu nie znoszę takich debili jak popek i tyle.
 
Bubi sam nie prezentujesz lepszego poziomu od Popka.


A odnośnie wyzywania to przeczytaj to co sam napisałeś dalej w tym poście.
 
Lucifer oO


Skoro on chciał wieszać Popka, a Ty jego, to jakim cudem uważasz, że jesteś lepszy od niego? ;)


No chyba, że woje wieszanie jest bardziej uzasadnione od jego wieszania.. ;-D
 
Raczej wątpię, że jest (trochę już tutaj czytam jego wypowiedzi), ale przypuszczam, że jest (tak jak ja) przeciwko głupocie i debilizmowi jaki zaprezentowałeś w tamtym poście.


Dokladnie, pelna zgoda.


No wyzywać od razu najlepiej. Po prostu nie znoszę takich debili jak popek i tyle.

Sorry, ale Ty robisz w temacie za debila, bo sam zaczales, jak to ladnie ujales "wyzywac od razu". Nie mowiac o tym, ze Ty bys chcial kogos wieszac za inne poglady (abstrahujac, jak glupie czy madre), a sam to wielce delikatny jestes w przyjmowaniu krytyki.
 
Apock - Ja nikogo nigdy nie chciałbym wieszać, ale uważam że głupotę najlepiej zwalczać głupotą bo inaczej się jej człowiek nie oduczy.
 
A czy ja wyzwałem jakiegoś użytkownika tego forum ?? Nie, więc nie pisz, że zacząłem wyzywanie.
A ty lucifer skończ swoje wywody nt. głupoty. I nie porównuj mojego poziomu do popka prosze Cię.
bez odbioru, koniec napinki.
 
A czy ja wyzwałem jakiegoś użytkownika tego forum ?? Nie, więc nie pisz, że zacząłem wyzywanie.


Aha, czyli ludzi nieobecnych na forum mozesz obrzucac blotem jak Ci sie zywnie podoba?

A ty lucifer skończ swoje wywody nt. głupoty

To juz Lucifera sprawa, korzysta ze swojego prawa do wolnosci wypowiedzi, rozumiesz?



I nie porównuj mojego poziomu do popka prosze Cię.

Jak juz Lucifer zauwazyl, to sam sie do niego znizyles...
 
Przeglądając niektóre komentarze aż ciśnie się na usta powiedzenie, że czasem lepiej siedzieć cicho i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.


Nie żebym miał kogoś konkretnego na myśli. Taka refleksja mnie naszła po prostu.
 
Back
Top