Kobiety walczące w MMA

pic.aspx
 
Aż chce sobię wyobrazić Ginę w kinie za 10-15lat. Będzie grała jakieś mamuśki przy kości. :-)
 
Nie no, mam nadzieję, że genetyki nie oszuka i jeszcze parę dobrych kg przez następne kilka lat złapie. :-)
 
Gina Miesha Ronda , Aniołki Wujaszka. Akcja Cohones, czyt. Walka z Tyranią Cristine Santos złowrogiego dyktatora tesosteronu z brazylii.
 
@Keylock - Wlasnie sie zastanawialem dlaczego nikt kobietki nie wrzuca. Marlos rzadzi, numer jeden jak dla Mnie-do tego jesli chodzi o wywiady sprawia wrazenie bardzo inteligentnej osobki.



Bec Hyatt tez Mi sie podoba tylko to zelazo w gebie. :)



185993_549253511753879_1810773930_n.jpg
 
Marloes jak dla mnie zależnie od zdjęcia czy dnia wygląda atrakcyjnie. Jednak ma w sobie coś fajnego. :-)
 
Co blokuje dokladnie Holenderke przed wystepami w ufc?



Bo zakladam, ze do 135 funtow, jest w stanie wrocic.
 
Co blokuje dokladnie Holenderke przed wystepami w ufc?


Marlos zostala lojalna w stosunku do Golden Glory i dlatego po calym tym zamieszaniu z ekipa Basa Boona postanowila nie wracac do Zuffy.
 
@Tsubasa Za to foto powinienes dostać bana. Co do Asi Kiki to jest zajebista. I pomyśleć że z moich okolić ;d
 
Wujek, nie ładnie! Cristiane się dla Ciebie umalowała, ściągnęła spodnie, zrobiła jakże zalotne spojrzenie, abyś docenił czy pochwalił. :-)



W ramach rekompensaty wakacyjne zdjęcie Mieshki:



25273_114968925192400_4865598_n.jpg
 
Blog Rin Nakai jest w ogóle pełen jej zdjęć w dziwnych ubiorach



http://d.hatena.ne.jp/nakarin89/
 
Back
Top