Kobiety walczące w MMA

KB6gEp2M318.jpg

VgUI1UdrrEU.jpg

ZtD2UabsbNE.jpg

yg2Wl6IlrZA.jpg

e8IiYZDzuZQ.jpg

S7PpQsEeqec.jpg

9Klb-R7lnJc.jpg


Melendezowa :heart:
48CvkthUQwg.jpg

p2tmQdo-Zpw.jpg

6oPZbTc45xQ.jpg

lChrZAu5eOA.jpg

zDLEF-u6TQc.jpg
 
Nie wnikasz to na chuj tutaj wchodzisz i się pocisz? Mogę sobie wrzucić żywnie każdą zawodniczkę i wkleić taką emote a Cb powinno to jebać. W internecie trzeba wiedzieć jak grać aby wygrać

A w czym wygrałeś wrzucając zdjęcie babochłopa? :crazy:
 
Nie skumałeś. Zresztą podobnie jak całego tego tematu


"Kobiety walczące w mma" wrzucacie tu zdjęcia kobiet z mma które wam się podobają..
Dla mnie Penna jest wstrętna jak większość zawodniczek, ale nie ma co się kłócić. Pozdrawiam
 
"Kobiety walczące w mma" wrzucacie tu zdjęcia kobiet z mma które wam się podobają..
Dla mnie Penna jest wstrętna jak większość zawodniczek, ale nie ma co się kłócić. Pozdrawiam

Jacques widzę, że to twój ulubiony temat i większości masz rację. Ale z ciekawości zapytam: jest jakaś zawodniczka, która Ci się podoba w mma czy takiej nie ma ?
 
Jacques widzę, że to twój ulubiony temat i większości masz rację. Ale z ciekawości zapytam: jest jakaś zawodniczka, która Ci się podoba w mma czy takiej nie ma ?

Hehe no uwziąłem się nieco na te babki. Nie nie ma takiej( dupa correi jest tylko znośna w porównaniu z resztą tych stworów). Jaranie się urodą lasek z mma to jak spuszczanie się nad starym passatem, gdy obok stoi lambo:beer:
 
Back
Top