Knuckle (2011) Zapowiedź

Obejrzeć można. Dowiesz się trochę o zyciu i waśniach wyspiarskich cyganów. Jeżeli chodzi o "najciekawszą produkcję o walkach w tym roku" to o takie słowa posądziłbym tylko dystrybutora tego dokumentu :-)
 
wyglada ciekawie, widze wiele pozytywnych opinii,



HBO podobno wykupilo prawa do remaku,







Aukson, tak na przyszlosc, jest oddzielny watek o filmach na forum :-)
 
nie mam pojecia, ale chyba kazdy dokument mozna zaadaptowac na film komercyjny,







EDIT:



wlasciwie to chyba chca z tego zrobic serial,



wpisz w google, "knuckle hbo remake", sporo odpowiedzi jest
 
Raphaelius - tak, ale samo zestawienie słow remake i dokument jakoś mi nie pasuje. Z tego co widzę ( przeczytałem ) to zrobią z tego dokument fabularyzowany. Beznadziejny pomysł, bo popularność tego filmu to przede wszystkim te walki ( bójki ), które tam bedą reżyserowane.



Dazz - Rywalizacja kilku cygańskich rodzin na przełomie bodajże 10 lat. Coś w deseń tego co zaserwowałeś z youtube.
 
Kaplica chłopaki :-)



takie wrzuty nawalał Kimbo z US



w przerwach między grillami :-)



ale odwalać jakieś filmy



na podstawie takich walk w uK



ostra stypa:-)
 
nie sprowadzalbym tego filmu do cyganskiego mordobicia. Sama obecnosc na festiwalu Sundance i wiele pozytywnych opini (troche poczytalem) mnie osobiscie przekonuje do obejrzenia. Obejrze w wolnej chwili i podziele sie odczuciami :-)





tak, ale samo zestawienie słow remake i dokument jakoś mi nie pasuje.




rozumiem o co Ci chodzi, no ale moze maja jakis pomysl, zobaczymy. Na razie chyba tylko wykupili prawa, wiec nie jest powiedziane, ze cokolwiek powstanie. Od zakupu praw jeszcze daleka droga :)




Beznadziejny pomysł, bo popularność tego filmu to przede wszystkim te walki ( bójki ), które tam bedą reżyserowane.


Tutaj sie nie zgodze. Walki naturalnie sa w pewien sposob interesujace dla fanow MMA, natomiast podejrzewam, ze dla szerszej publicznosci znajdzie sie kilka ciekawszych elementow (np relacje pomiedzy "gangami", sposob zycia tych ludzi itp.)
 
<strong style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">Lucifer oO



Przychylne opinie krytyków( średnia 3.5/5), film doceniony na kilku festivalach ale widocznie Ty wiesz lepiej. Twoja wypowiedź jest tak naszpikowana argumentami że nawet nie wiemy czy obejrzałeś trailer ( nie wspominając o filmie). Tyle się na tym forum mówi o trollowaniu a stali userzy robią to samo bo jak można potraktować taką wypowiedź ?



facepalm.gif
Powiem tylko tyle że jesteś w błędzie.
 
Zasiadłem do tego filmu z wielkim zapałem i chęcią poznania ich (travlersów) lepiej. Jak już ich poznałem w tym filmie to załamałem się i nie mogłem uwierzyć że ludzie tworzą o nich takie legendy. Sam film jest nudny i często mało zrozumiały, tak został sklecony że nie do końca można połapać się za pierwszym razem o co chodzi. "Walki" są po prostu denne i polegają na gryzieniu i szarpaniu się a nie na prawdziwym walczeniu. A poza tym większe z nich płaczki niż prawdziwi zawodnicy. Na upartego można się tym zaciekawić, ale nikomu bym tego już nie polecał.







Aukson - Did i hurt your feelings? xD
 
Film obejrzałem.



Jeśli ktoś spodziewa się super walk, nokautów i efektownych poddań to się rozczaruje.



Dla mnie ciekawa była otoczka tego filmu i sam fakt, że można tak żyć i wyznawać takie wartości.



Taka wieloletnia nienawiść dla samej nienawiści. Moim zdaniem film do obejrzenia jako ciekawy dokument a nie zestawienie ciekawych walk.



Jak ktoś chce same walki to polecam amerykańską serię Felony Fights - bodajże 5 czy 6 części :)
 
Lucifer



Indeed you did :) ale wszystko się zagoiło po lekko wymuszonej analizie w twoim ostatnim poście :)



peace
 
W takim razie wybacz, nie miałem zamiaru Cię dissować czy coś w tym stylu. Po prostu film mnie mocno rozczarował.
 
Właśnie oglądałem Po prostu walcz 2 średni strasznie jedyne co trzyma ten film to Michael Jai White! jak by ktoś chciał to jest tutaj http://torrenty.org/torrent/621786



Jak ktoś chce ten film Knuckle to cały do sciągniecia jest tu http://thepiratebay.org/torrent/6659260/Knuckle.2011.DVDRiP.XViD-TASTE
 
Back
Top