Rozpiska KnockOut Boxing Night 35: Łukasz Różański vs Lawrence Okolie – karta walk, transmisja, informacje o gali

Jakub Madej

Moderator
Cohones
OkolieRozanski.jpg


Już 24 maja w Rzeszowie odbędzie się gala KnockOut Boxing Night 35, podczas której kibice zobaczą pięć pojedynków. W najważniejszym z nich dojdzie do obrony tytułu mistrzowskiego WBC w kategorii bridger - Łukasz Różański skrzyżuje rękawice z Lawrencem Okoliem.

Godzina: 19:30
Data: 24.05.2024
Miejsce: Hala Podpromie, Rzeszów, Polska

Transmisja:

  • od 19:30 - transmisja gali w TVP Sport, na stronie internetowej TVPSPORT.pl, aplikacji mobilnej oraz aplikacji Smart TV
  • od 22:45 - transmisja w TVP 1
Karta walk:

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo WBC w kategorii bridger

[Waga bridger]: Łukasz Różański (15-0-0, 14 KO) vs Lawrence Okolie (19-1-0, 14 KO)

Karta główna:

[Waga średnia]: Fiodor Czerkaszyn (23-1-0, 14 KO) vs Jorge Cota (31-6-0, 28 KO)
[Waga junior ciężka]: Jan Czerklewicz (12-1-0, 3 KO) vs Paul Valenzuela Jr (28-11-0, 18 KO)
[Waga superśrednia]: Ihosvany Rafael Garcia (12-0-0, 9 KO) vs Łukasz Pławecki (7-1-2, 4 KO)
[Waga junior ciężka]: Kamil Ślendak (1-1-0, 0 KO) vs Daniel Płonka (1-0-0, 1 KO)

 
Okolie mimo beznadziejnej ostatniej walki (porażka z Billamem Smithem), jest tu faworytem.
Zapowiada się 5:0 z Polakami…
 
Jak cepiarzowi nic nie wejdzie w 1-4 rundzie to bambo klinczer powinien to gładko ogarnąć, moze nawet przed czasem
 
Okolie zapowiada nokaut! "Z góry przepraszam, za to co zrobię"

"Nie, to nie będzie wojna, tylko jednostronny bokserski pojedynek. Zapewniam, że nigdy nie widzieliście mnie w takiej formie"

"Na co dzień ważę 109-110 kg i trudno było mi schodzić do wagi junior ciężkiej. Teraz jest zdecydowanie lepiej."
:benny:

 
Sędzia ringowy Belg Van de Wiele (67 lat), ten od walki Diablo vs. Czakijew, mam nadzieję że z takim samym zakończeniem!
 
Wielki, silny murzyn to nigdy nie jest dobry prognostyk przed jakąkolwiek walką Polaka w jakiejkolwiek dyscyplinie sportów walki.

Okolie jednak nie lubi bitki, a walki zaczyna zachowawczo, więc mam nadzieję, że husarska szarża i weselna młócka od pierwszej sekundy go przełamią, bo jak to wyjdzie poza pierwszą, może drugą rundę, to nie daję większych szans Łukiemu.
 
Back
Top