Klub w Gdańsku/Gdyni ?

ZielonyKapelusz

Oplot Challenge
Featherweight
Witam ,
Jakie kluby polecacie w Gdańsku ? Może być MT/Boks , BJJ/Zapasy. Jak trafi sie wszystko w jednym miejscu to bedzie super.
Ewentualnie moge dojezdzac do Gdyni ,jesli bedzie warto.
Pozdrawiam :)
 
Jak mi piszczel wyzdrowieje, to też będę szukać, tylko ja nie mogę sobie pozwolić na dalsze dojazdy (tak to pewnie by padło na Mighty Bulls Gdynia). Kiedyś chodziłem na ATW, ale teraz chyba tam mało osób przychodzi (przynajmniej na MMA, na MT chyba normalnie przychodzą). Ja biorę pod uwagę MMA Team Trójmiasto bo mam blisko. Jak samo BJJ, to w Gdańsku w grę wchodzą chyba tylko Złomiarze. Masz jeszcze sztuki walki na siłowniach Forfit i Powerpit. Tak z głowy to tylko te kojarzę w GDA. Z Gdyni poza wspomnianym
Mighty Bulls Gdynia wiem, że istnieje Mad Dogs Gdynia i z grapplingu Piranha. Niestety nic Ci osobiście nie polecę bo byłem tylko na ATW i było to ze 4 lata temu. W każdym razie, jak nie lecisz na zawodowca, to jest w czym wybierać. Jak na poważnie, to chyba najlepiej się prezentuje Mighty Bulls Gdynia, albo mi się coś pojebało.
No i w sumie, to nie ogarniam tematu, więc nie wiem poco w ogóle się wypowiadam. Daj znać jak się gdzieś zameldujesz.
 
Dziękuję za porady :) Niestety sprawdziłem i do klubów do Gdyni mam bardzo słaby dojazd. Ktos sie orientuje , co poza wymienonymi jest w Gdansku ? :sos:
 
Back
Top