Klik w dobrym celu

nicos

Bellator
Featherweight
Witam. Co prawda wrzucałem już tą prośbę w odpowiednim temacie - "Prośby masowe, itd. str. 14", ale niestety odzewu nie było (lub tak minimalny, że go nie zauważyłem), a ja łatwo nie odpuszczam, choćby dlatego, że sprawa jest ważna i nie wymagająca od was dużo zaangażowania. Do rzeczy:
Panowie i panie, jestem od niedawna fundraiserem w Stowarzyszeniu zajmującym się pomocą osobom z autyzmem i zespołem aspergera. Żeby rozmawiać rzeczowo z potencjalnymi darczyńcami muszą oni mieć poczucie, że mogą też coś od nas dostać - to może być na przykład duża liczba osób, do których dotrze informacja o ich marce i społecznym zaangażowaniu. W chwili obecnej jedną z ważniejszych potrzeb jest zebranie wkładu własnego (jest to około 100 tyś zł - do marca 2016 r.) do dofinancowania przez PFRON pracy terapeutycznej z dorosłymi osobami niesamodzielnymi z autyzmem. Sam jestem w tej organizacji terapeutą - pracuję z osobami z zspołem aspergera - i wiem, że pieniadze nie idą w kibel. Dotej pory nie udawało się dostać pełnego dofinansowania, na czym najbardziej tracili podopieczni.
W związku z tym przydlugim wstepem - bardzo proszę o lajki i udostępnianie strony - https://www.facebook.com/StowarzyszenieDalejRazem
Mozna też popatrzeć czym zajmuje się stowarzyszenie na tej stronie - http://www.dalejrazem.pl/
W razie pytań - proszę na priv.
 
Back
Top