Kliczko vs Haye wasze typy

ta walka trwala chyba pol rundy xD







co do komentowania to wole tych z polsatu mimo wszystko niz tego ziomka co komentuje z diablo dzis, zwlaszcza, ze i skoki narciarskie tez on komentuje . . .
 
Może i trwała 0,5 rundy, ale była transmitowana w naszej kochanej publicznej :P


Dawać już ich na ring, nie chce ,by się to zlało z UFC...
 
dawaj na ring :D



mozecie podrzucic jakies streamy??



ja daje dwa



http://huckenbusch.dbv.pl/viewpage.php?page_id=30



http://huckenbusch.dbv.pl/viewpage.php?page_id=12
 
Ale nuda. Haye nie atakował mimo iż ewidentnie przegrywał na pkt. Niech mi ktoś powie, że boks jest bardziej emocjonujący od MMA to mu wybuchnę śmiechem w twarz :)
 
Sam wolę mma od boksu, ale to, że Władek przejechał 12 rund na lewym prostym nie znaczy, że w boksie nie ma pasjonujących walk.
 
nuda. . . nic si epraktycznie nie dzialo



kliczko wygral wsumie tak jak zawsze. . . machajac lewym i korzystajac z warunkow







LICZE NA ADAMKA XD
 
bez przesady, jak na boks to taka nudna nie była. kwestia czasu az MMA wyprzedzi boks [pod wzgledem popularnosci.
 
UFC 145; Klitschko vs Toney



Z taką obroną obaleń, Władek spokojnie może klepać Caina czy JDS


(sarkazm mode ...)
 
Kliczko może wygrał ale.... Ta punktacja to jakiś pierdolony skandal. Aktywność mieżona w krokach i prostych w powietrze kurwa :-)
 
Nie rozumiem tych kolesi co wchodzą do ringu/klatki, wiedzą że przegrywaja na punkty i nie "szarpią" na KO, na co on liczył? że Kliczko sie poslisgnie i sam się znokaudtuje waląc głową w kaloryfer?



GSP by Decision, troche sprowadzeń,



Na zwykłych sparingach przyjmuje sie czasem więcej mocniejszych ciosów,







Ciekawy jestem co bracia Kliczko osiągneli by w MMA, kiedyś nawet w kickboxingu lizneli.
 
Osobiście żałuje, że z Anglikiem walczy młodszy z braci. Vitali nie unika półdystansu, zadaje zdecydowanie więcej ciosów, ma szczęke z granitu i silną psychikę. Wtedy myśle, że do decyzji sędziowskie byśmy czekać nie musieli.
 
@up


Obyśmy musieli czekać w walce Adamka z Vitkiem, chociaż decyzja sędziowska guzik naszemu da...
 
ta, Adamek musi szczesliwie trafic albo bedzie jak zawsze, kliczko trzyma lewym i wygrywa kolejne rundy
 
Adamek ma pokonać przed czasem Vitka? To jest najtwardszy gość w ciężkiej, nigdy nie był liczony dla porównania jego brat 12 krotnie, a Adamek nie był wielkim puncherem nawet w półciężkiej.
 
Zdaje sobie sprawę, że to jest praktycznie niemożliwe ;) Ale i tak nie mam wgl pojęcia, jak Adamek może wygrać...
 
Nie TVP przesadziło z Militaria.pl i reklamami. To dziecko na tzm rowerku to mi już na nerwy działało. A co do walki to sie troche do boksu przekonałem (nie pamiętam kiedy ostatnio na jakieś walki bokserskie patrzyłem), jak dlamnie walka taka nudna nie była. A lewy prosty Klitschków to jest chyba najlepszy w dzisiejszym boksie.
 
WLADIMIR KLITSCHKO!!!!!!! XD







Mi się walka podobała, trochę za dużo mieli dystansu wobec siebie i mogli wymieniać nieco więcej tego wszystkiego, ale i tak nie było źle!
 
Back
Top