Kliczko spoliczkowany na ważeniu.

jest temat do boksu i tam to juz bylo wrzucane -.-



nie wiem po co co chwile ktos zaklada jakis nowy temat z byle czym. . .
 
A dla mnie fajnie, że Chisora go spoliczkował. Nudno przez tych Kliczków w tej wadze ciężkiej, przynajmniej takie akcje trochę urozmaicają to gówno.
 
Pelne uznanie dla Vitalija za spokoj,ja bym sie wsciekl:-) widac pelne opanowanie,charakteryzujace pewnych siebie gosci.



Tez nie lubie tego typu cwaniaczkow (Chisora) ale w tym przypadku to wg mnie zadziala na plus,jesli chodzi o walke.Troche podkreci Vitalija i moze zamiast znokaltowac go w 8 rundzie to posle go na dechy w 4:-)
 
Dla mnie natomiast nie jest to fajne bo nie walczą na dyskotece o piwo tylko przed paroma milionami ludzi gdzie jeszcze odtwarza się hymn przed pojedynkiem, więc zachowanie powinno być adekwatne do zarobionej gotówki przed walką o pas - nie podoba ci się nie walcz i odstąp komuś pretendenta i swoją kase którą otrzymasz za pojedynek. Kliczkowie to mimo wszystko mistrzowie nie ważne że sie robi nudno ważne że mają skuteczny styl boksowania który pozwala im zachować mistrzowskie trofea i kliczkowie nie przegraja do czasu kiedy zawalczą z jakimś np Heleniusem. Zresztą Jon Jones też jest dobrym przykładem że warunki są istotne szczególnie jak sie ma do tego umiejętności. Tacy goście zawsze wkurzają niektórych :-)
 
Frajerskie zachowanie trzeba tepić, licze na szybkie KO. Kliczko jak zwykle pokazał klase i olał buraka
 
Chrisora mial problemy z tym blad wlosym finem (z ktorym notabene przegral, nawet jesli to byl wałek :P) to tez tym bardziej nie widze go z kliczka. Bedzie albo ko, albo luzna wygrana na punkty ukrainca
 
Chrisora chyba wzoruje się na Dawidzie Haye. Jeżeli chodzi o brak manier to nawet go przerósł. I pomyśleć że kiedyś wydawało się że gentelmen i Anglik to słowa które można stosować zamiennie.
 
Powinni mu za to obciąć połowe pensji to jedyna adekwatna kara za tkie zachownie.



Chce walczyć na bich slapy to niech idzie gdzieś do baru walka o pas to nie miejsce na takie zachowania.
 
Ja nierozumiem jak komuś taka akcja urozmaica boks. Co do Klitschko to nie sa nudni tylko cala waga ciezka w boksie jest teraz slaba a jedynie bracia Klitschko prezentuja dobry boks ;)
 
Chisora zachował się jak zwykły bambus z Afryki, i tyle w temacie. Takie zachowania trzeba tępić, skoro mówimy o sporcie profesjonalnym!
 
Przegjął. Kliczko właśnie zdobył dodatkową motywację, żeby wysłać Chisorę z powrotem do Afryki. Nie wiem o czym on myślał, że przestraszy tym policzkiem Kliczkę...???? Jestem przekonany, że to zadziała w odwrotną stronę.
 
przeciez to oczywiste, ze to zabieg, ktory pozwoli na rekordowa ogladalnosc. I darujcie sobie "Afryke" itp. Kliczko jest wdzieczny Anglikowi, bo dzieki niemu zarobi duzo wiecej
 
@Japan Mysle dokladnie tak samo jak Ty,wszyscy bede chcieli zobaczyc"zemste" Vitalija (w tym ja).
 
nie sądzę, że to był planowany zabieg marketingowy, na pewno nie ze strony Witalija a to, że na tym więcej zarobi to już inna kwestia. Ja oceniam tylko zachowanie Chisory, który nie okazał najmniejszego szacunku dla mistrza. Zachował się jakby dpiero co wyszedł z "afrykańskiego" buszu i nie wie co to jest kultura, szacunek itp.
 
Możliwe że to fejk, ale tą walkę Kliczko obejżę, a będzie to moja pierwsza, więc jeśli to zabieg marketingowy, to udany :)
 
Pare miesięcy temu założyłem temat " Boks " żeby nie śmiecić na forum, tylko ładować wszystko w jeden, konkretny dział . Temat IMHO do zamknięcia .
 
Niedługo każdy założy sobie swój temat i będzie usilnie pilnował jego popularności. Dajcie spokój.
 
Panowie mam pytanie. Wiecie czy bedzie jakas transmisja w Polsce tej walki?
 
Back
Top