Klątwa ostatniego TUF'a ?

hlehle

Brutaal
Lightweight
Esparza nie była sobą w walce z Joanną.
JoJo nie była sobą w walce z Moroz.
A dzisiaj w nocy Herrig nie była sobą w walce z PVZ.

Carla Esparza said:
For all the keyboard warriors hating, I wish you could walk in a pro fighters shoes for one day, trust me, it's not easy. Those of you who have seen Felice fight in the past, know that didn't look like her in there. It's been a rough long year for all of us who were on TUF, 4-5 fights in a couple months, and all the stuff that came with it. And I don't mean to take credit away from Paige, she had a great performance and was the better fighter tonight. But trust me, you haven't seen the Felice in the cage that I know, but you will.

Coś mi się wydaje, że niezły szrot w tym programie wystąpił ;)
 
wiadomo że szrot. dywizje kobiet to w 95% szrot.

Herrig była sobą, ona od zawsze dużo gada mało robi i się odbija od ściany przy pierwszej lepszej solidnej przeciwniczce.
JoJo miała pecha i jej się pojebało życie i może jeszcze okres miała. :cool:
a Esparza to nie ma co komentować :wink:
 
Nie widziałem jeszcze walki: czy Paige ma cos jednak poza zgrabna figura? Dobrze ze wygrala-Felice wygląda jak dość tania kurtyzana.
 
Nie widziałem jeszcze walki: czy Paige ma cos jednak poza zgrabna figura? Dobrze ze wygrala-Felice wygląda jak dość tania kurtyzana.

Mocno zdominowała Herrig. Ma serce do walki i jest zaskakująco silna.
Wygląda też na to , że jej ciosy ważą bardzo mało.
 
Dlatego mam nadzieje, ze nie dojdzie do ich walki. Szkoda jej buzki.
 
Sytuacje w słomkowej jest strasznie skomplikowana, zwłaszcza poprzez problemy Gadelhi.
Nie ma oczywistej pretendentki do pasa, no chyba,że ktoś traktuje serio PVZ, którą Aśka by zabiła w klatce (wnioski po dzisiejszej walce Paige i jej poziomie)
 
Też jestem za tym żeby PVZ zawalczyła o pas. Gotowa nie jest sportowo (pewnie nigdy nie będzie) i przegrałaby sromotnie, jednak byłaby to ewidentna wiadomość od Aśki dla Reeboka kogo powinni w tej wadze sponsorować.
Realnie patrząc jednak to chyba Gadelha/Moroz/Torres/Penne z tej czwórki powinna się wyłonić kolejna pretendentów.
 
@cypher a czy ja coś takiego zasugerowałem? Na pewno nie kierowali się też tylko urodą. Reebok chcąc mieć kilku swoich atletów z pewnością chciał dobierać ich patrząc na to jaki prezentują poziom sportowy, marketingowy, oraz ogólny potencjał. O ile Paige nie jest brzydka, jest to jedyna dziedzina w jakiej mogłaby z Aśka konkurować. Bacząc na styl walki naszej mistrzyni, jej poziom sportowy, oraz to jaki potencjał reklamowy jest w JJ, to nie wierzę, że wraz z wzrostem popularności naszej mistrzyni, zarobiłaby ona pośrednio dla Reeboka (a o to w tym chodzi) mniej pieniędzy niż PVZ. Wiadomo, że Aśka nie trenuje, nie mieszka w Stanach, nie byłaby tam ambasadorką marki non stop, jednak mimo wszystko należy o tym pisać i mówić, aby wszyscy zaczęli zwracać uwagę na naszą niepokorną dziewuchę. Należy jej się uznanie nie tylko fanów, ale i sponsorów, czego Aśce z całego serca życzę. Niech niszczy rywalki, a jej konto bankowe puchnie. Na każdego $ ciężko przecież pracuje.
 
@cypher a czy ja coś takiego zasugerowałem? Na pewno nie kierowali się też tylko urodą. Reebok chcąc mieć kilku swoich atletów z pewnością chciał dobierać ich patrząc na to jaki prezentują poziom sportowy, marketingowy, oraz ogólny potencjał. O ile Paige nie jest brzydka, jest to jedyna dziedzina w jakiej mogłaby z Aśka konkurować. Bacząc na styl walki naszej mistrzyni, jej poziom sportowy, oraz to jaki potencjał reklamowy jest w JJ, to nie wierzę, że wraz z wzrostem popularności naszej mistrzyni, zarobiłaby ona pośrednio dla Reeboka (a o to w tym chodzi) mniej pieniędzy niż PVZ. Wiadomo, że Aśka nie trenuje, nie mieszka w Stanach, nie byłaby tam ambasadorką marki non stop, jednak mimo wszystko należy o tym pisać i mówić, aby wszyscy zaczęli zwracać uwagę na naszą niepokorną dziewuchę. Należy jej się uznanie nie tylko fanów, ale i sponsorów, czego Aśce z całego serca życzę. Niech niszczy rywalki, a jej konto bankowe puchnie. Na każdego $ ciężko przecież pracuje.
ciężko będzie Asi zdjąć te jordany/airmaxy/airforce'y/cokolwieknike dla reeboków, ale $ się zgodzi... :)
 
Oczywiście, że zasugerowałeś. W przeciwnym wypadku nie pisałbyś w ogóle o ich potencjalnym pojedynku i o tym, że Aśka, by się po niej przejechała. Jednak jak słusznie zauważyłeś Reebokowi bardziej na rękę jest mieć dziewczynę "z sąsiedztwa" z piękną mordką i milutkim charakterkiem, niż twarda dziewuchę hen gdzieś daleko z Polski. Aspekt sportowy jest tu gdzieś na trzecim planie.
 
W TUF'ie było wiele czołowych zawodniczek tej wagi, nie ma mowy o szrocie. Herrig wczoraj była sobą, ale tylko przez część 1 rundy, potem ją Paige zajechała, a mięśniom od pracy obronnej zabrakło tlenu.
 
Back
Top