Kings Of Sanda II

Yagiel

UFC
Featherweight
Trwają przygotowania do II Gali Kings Of Sanda. Organizatorzy ustalili już miejsce oraz termin wydarzenia(...)Wiemy już, że podczas II Gali, oprócz najbardziej utytułowanych polskich zawodników wystąpią także przedstawiciele Turcji, Iranu oraz Chin, które są przecież kolebką Sandy


14.04.2012 Orlen Arena Płock :) Miło, zapewne się wybiore :)



http://www.kingsofsanda.pl/



Poniżej walki z pierwszej gali:



http://www.youtube.com/user/GalaKingsOfSanda?feature=watch
 
Hmm... To nie ci, którym niedawno zarzucono niewywiązanie się z płac za pierwszą edycję?
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/organizator-kings-of-sanda-oszukal-zawodnikow
 
Dziwne. Szkoda by było, bo gala mi się bardzo podobała . Dwójka wstępnie miała być w Łodzi i jakiś czas temu było to ogłoszone, widocznie nie chcą iść drogą FAŁ-PAŁ i robią galę w małej hali. Skoro dalej organizują eventy to pewnie się w końcu wypłacili. Dobrze by było,aby ktoś kogoś podpytał jak to się skończyło :)
 
GLF miałęm tą samą pierwszą myśl, przecież dopiero co była podnoszona kwestia nieścisłości w finansowaniu zawodników, a tutaj ogłoszenie o drugiej edycji. Może jednak sytuacja się wyjaśniła czyt. organizator wypłacił zaległości?
 
Nie wiemk czy ma teraz urojenia, ale słyszałem, że z płatnościami wszytsko zostało uregulowane, co prawda po czasie, ale uregulowane. Jak ktoś wie lepiej niech potwierdzi moje słowa, albo wyprowqadzi kmnie z błedu.
 
Strus pytany w wywiadzie, nie chciał o tym mówić. Teraz tam walczy, więc wydaje mi się,że przynajmniej w jego przypadku jest już wszystko ok. Podejrzewam,że się nie dowiemy nic więcej - no chyba,że z pierwszej ręki od jakiegoś fightera.



Wybiera się kto na ten event?
 
pewnie mieli opóźnienia z płatnościami , a od razu afera że oszust


Marta Chojnoska dostała wypłatę po pół roku od walki. Opóźnienia to za delikatne słowo.
 
w piątek jest w Płocku Kings of Sanda. Nie chce mi się. Kojarze jedynie dwójke zawodników,a że to jednak nie jest MMA,więc nie czuje się zobowiązany:) Relacja z gali

niedziela, 17 czerwca, 20:40, II Gala Kings Of Sanda premiera w Orange sport
 
sorry za post pod postem:



"Centrum Widowiskowo-Sportowe J.B. w Płocku zawiadamia, że mająca się odbyć w dniu 15.06.2012r. w Hali Orlen Arena impreza pod nazwą • II Gala Kings of Sanda • , została odwołana przez organizatora gali. Informujemy jednocześnie, że Centrum Widowiskowo-Sportowe J. B. w Płocku, administrator Hali Orlen Arena nie bierze odpowiedzialności za rozpowszechnianie informacji na temat imprez, których nie jest organizatorem. W sprawie zwrotu zakupionych biletów prosimy o kontakt z organizatorem gali • Kings Of Sanda Sp. z o. o."



Hahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahhahah ;)
 
Szanowni Państwo,
W imieniu przedstawicieli II Gali Kings Of Sanda z ogromną przykrością musimy poinformować Państwa, że z przyczyn od nas niezależnych, musieliśmy podjąć najtrudniejszą dla nas, jako organizatorów, decyzję o przeniesieniu terminu II Gali Kings Of Sanda. Powodem zaistniałej sytuacji są trudności organizacyjne związane z terminarzem meczów EURO 2012 oraz zbiegiem imprez masowych w Płocku, a także choroba 2 zawodników i wycofanie się Zawodniczki z Czech.
Gala w Płocku przesunięta zostaje na ostatni tydzień sierpnia. Wszystkich fanów i miłośników tej chińskiej sztuki walki zapraszamy do obejrzenia Królów Sandy na otwartej, niebiletowanej imprezie nad Bałtykiem w lipcu. O szczegółach będziemy Państwa na bieżąco informować.
Bilety zachowują ważność na Galę sierpniową lub można je zwracać w punktach sprzedaży, w których wejściówki zostały zakupione.
Wszystkim sponsorom, patronom i partnerom tego wydarzenia, ze szczególnym uwzględnieniem Prezydenta Miasta Płock • Pana Andrzeja Nowakowskiego i Marszałka Województwa Mazowieckiego • Pana Adama Struzika oraz Galerii Mazovia, pragniemy złożyć serdeczne wyrazy podziękowania za zaangażowanie. Licząc na Państwa pomoc, zrozumienie i współpracę z Państwa strony, pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności związane ze zmianą terminu II Gali Kings Of Sanda.
Zapraszamy wszystkich Fanów sportów walki na kolejne odsłony Kings Of Sanda.
a na moje oko to chętnych na to nie było :)
 
Back
Top