King Mo Lawal przyłapany na sterydach anabolicznych.

Klainsztain

Brutaal
Featherweight
Znany ze Strikeforce zawodnik wagi pół-ciężkiej, "King Mo" Lawal przeszedł pozytywnie test na sterydy anaboliczne.Keith Kizer, Executive Director of the Nevada State Athletic Commission (Drektor Stanowej Komisji Sportowej Stanu Nevada?) poinformował o tym MMAWeekly.com we wtorek.



Lawal ostatnio pokonał wschodzący talent wagi pół-ciężkiej, Loranz'a Larkina na gali Strikeforce: Rockhold vs Jardine 7 stycznia w Las Vegas.



Wszyscy inni zawodnicy są "czyści". Komisja zbadała następujacych sportowców: Luke Rockhold, Keith Jardine, Robbie Lawler, Muhammed Lawal, Tyron Woodley, Tarec Saffiedine, Tyler Stinson, Nah-Shon Burrell, James Terry, Gian Villante, Trevor Smith, Ricky Legere, Chris Spang, Estevan Payan oraz Alonzo Martinez.







Mam nadzieje że w miarę udało mi się to przetłumaczyć, jeśli są jakieś błędy proszę napisać, a postaram się poprawić co się da. Luźne tłumaczenie z mmaweekly.com, stwierdziłem że skoro nie ma jeszcze newsu na stronie, to poinformuję o tym innych.



Żródło: http://mmaweekly.com/king-mo-lawal-drug-test-positive-for-steroids-denies-taking-anything
 
Byłeś 30 sekund szybszy :P,



Próbowałem jakoś przetłumaczyć dla tych nie znających angielskiego, przynajmniej z tego co sam umiem. Ale okeej, kto pierwszy ten lepszy, można skasować :P
 
Ostatnio większośc zawodników Strikeforce zaczęło pozytywnie przechodzic testy co ozancza ,że mogą byc przykładem dla innych organizacji.:-)



Uczciwa i rzetelna praca oraz sprawiedliwośc to motto wojowników z Strikeforce ,którzy je wcielają w życie.
 
Tar, pozytywnie wypaść w teście na obecność środków dopingujących to żadna chluba, więc niech lepiej nie biorą przykładu ;)



Wiadomo jednak o co chodzi, taka gra słów ;)



P.S ;)
 
Tak to bywa nie każdy buja sie na krecie (dla dzieciakóff z gimbazy to kreatyna) i po pija sokiem winogronowym proste w kraju nad Wisłą też by była masakra dotyczy to nawet regionalnych gal
lol.gif
bo każdy na czymś skraca, od kolegi z klubu, po górną półkę
lol.gif
 
Dazz, na kreatynce ciągniesz wodę, Masteron nie aromatyzuje w ogóle. Inne założenia, inna specyfika.



Rzadko używa się go jako jedynego środka, często łączy z innymi. Albo więc wykryto go u niego nieco przypadkiem, jako jeden z co najmniej dwóch specyfików, albo wziął go solo z racji swoich androgennych właściwości, wpływu na definicję, suchy mięsień, utrzymanie wagi czy chociażby wzrost agresji (co dziwne, bo wykrywalność ma ledwie 3 tygodniową i wystarczyłoby odstawić go w odpowiednim czasie... )
 
Pamiętam jako gównięcie w 1998 zalecana była kreatyna z olimpu zapijana napojem winogronowyn podobno była łatwiej przyswajalna :-)
 
Biorąc pod uwagę wiek Lawala to rok przerwy na tym etapie kariery może go trochę pogrążyć.
 
Back
Top