King Mo chce walczyć z Rampage'm na UFC Japan

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
screenhunter_02 oct. 07 11.54.jpg
 
Niech nie walczą, to jedni z moich ulubionych zawodników ;) ( oczywiście Ramp to numer 1, ale Lawal znajduje się u mnie w top 5 )
 
Aż się pochwalę mocą zmęczenia. Czytając temat myślałem, że Mighty Mo z K1 chce takiej walki...potem czytam tekst, widze fotkę, mówię "Jaki Mighty...Kimbo!"...potem czytam komentarz Rampage'a i widzę Lawal i wpadam w śmiech, że taką dziwną formą do tego trafiłem :D



Walka może się odbyć, ale czy Lawal raczej nie chciałby obalać/obalałby unikając stójki?Po ostatnich wypowiedziach Rampag taki styl rywala chyba mu nie pasuje. Ewentualnie Lawal ambitnie spróbował by w stójce po ostatnim dowartościowaniu się.
 
Rampage najpierw powinien usiąść na spokojnie i zastanowić się czy przypadkiem nie za bardzo chce ludzi nokautować zamiast po prostu ich pokonać. Bo odnoszę wrażenie że im bardziej chce komuś zrobić kuku tym gorzej mu to wychodzi.
 
GIF w moim podpisie idealnie wykazuje to, co powiedział Lucek :D



Co do GIFów to ta ruska dyskoteka doprowadza mnie do śmiechu nadal, mimo, że Lucek dysponuje nią w podpisie od dłuższego czasu =)
 
Quinton dałby radę.


@Rampage - ty masz jakieś ADHD z tymi nick'ami? I tak kutasa nie unikniesz, dalej jesteś tutaj:


http://cohones.mmarocks.pl/profile/ramp4ge
 
Niczego nie chcę uniknąć :D . Po prostu postanowiłem zmienić na mojego drugiego ulu . zawodnika .
 
I tak nie zakładałem się z nickiem, tylko z Tobą. Żarty żartami, ale już za 12h będzie wszystko jasne =)


Wolę Mir'a od JJ.
 
Masz tu Rasiada z Lyoto w HD:


http://www.mma-core.com/videos/_Lyoto_Machida_vs_Rashad_Evans_UFC_98_HD?vid=10005327
 
Ramp chyba coś przebąkiwał po walce z Jonesem, że na UFC Japan chciałby zawalczyć rewanż z Shogunem, no ale do tego czasu tak się może wszystko pozmieniać, że hoho...
 
a jezuśku ale mi się powaliło... z tym grubasem kickboxerskim, zapomniałem jak on miał, aż się dziwiłem skąd on miałby być w UFC



zamotałem jak zwykle:D
 
Back
Top