Kim zostałby kaczka41, gdyby....

Cinek007

UFC
Flyweight
Zamiast spamować trolowac siedziec na necie szpiegowac ludzi a jego umysl przekierowalby sie na cos pozytecznego?
Moim zdaniem gdyby czytał tyle ksiazek, ile neta, byłby dawno noblistą, wysoko postawionym masonem albo coś takiego
Taki mi przyszło do głowy, co niekotorzy maja w bani...
 
Zamiast spamować trolowac siedziec na necie szpiegowac ludzi a jego umysl przekierowalby sie na cos pozytecznego?
Moim zdaniem gdyby czytał tyle ksiazek, ile neta, byłby dawno noblistą, wysoko postawionym masonem albo coś takiego
Taki mi przyszło do głowy, co niekotorzy maja w bani...
Kloszardem
 
dalej byłby balasem
ankos-gif.1444

:DC:
 
a co by miał w bani, gdyby wychował się na dalekiej Syberii albo Alasce, żył samotnie wiele, wiele lat...
robiłby powtarzalne rzeczy, żeby przeżyć jak normalny człowiek, czy strolowałby nawet taką moją rozkminkę, że sam nie jestem w stanie wyobrazić sobie co by się stało z naszym wymiarem?
z drugiej strony prawdopodobieństwo istnienia takiego wymiaru jest niewyobrażalnie wiarygodne...
 
a co by miał w bani, gdyby wychował się na dalekiej Syberii albo Alasce, żył samotnie wiele, wiele lat...
robiłby powtarzalne rzeczy, żeby przeżyć jak normalny człowiek, czy strolowałby nawet taką moją rozkminkę, że sam nie jestem w stanie wyobrazić sobie co by się stało z naszym wymiarem?
z drugiej strony prawdopodobieństwo istnienia takiego wymiaru jest niewyobrażalnie wiarygodne...
jarales chyba jakos niedawno?:beer:
 
baby oglądają w drugim pokoju jakąś turecką telenowelę to ja skułem się świeżym sortem i może zrobie fotke wsparcie dla JJ djęcie już mam tylko sare, wkleje buty napis i jazda
edit: tak sie porobilem, ze nie zauwazylem, ze to temat sprzed roku:D
 
a kaczka41 nawet nie wie, że ja się intresuję szpiegami, tematem tymże
ostatnio czytałem fajną książkę o wywiadzie z obu stron w bitwie grunwaldzkiej, nawet moge pozniej podac tytul tej pracy, jesli interesuje Cie więcej niż osobisteb życie nieznajomych ;)
 
a kaczka41 nawet nie wie, że ja się intresuję szpiegami, tematem tymże
ostatnio czytałem fajną książkę o wywiadzie z obu stron w bitwie grunwaldzkiej, nawet moge pozniej podac tytul tej pracy, jesli interesuje Cie więcej niż osobisteb życie nieznajomych ;)
Za to wiem,że chciałeś wypożyczyć ode mnie....

Albo nic już.

Bardzo dobry temat!

Ps. Dodam,że jestem dobry we wszystkim,czym się zajmę troszkę dłużej niż trwa sraczka Gaary.

Mądrzy tak mają
:fjedzia:
 
Jak by chciał to by został najlepszym detektywem w Polsce, Rutkowski to by mu buty czyścił.
 
Wielu rzeczy, o których mieliśmy okazję dyskutować mam niestety prawo pamiętać jak przez mgłę. Ale chyba nigdy w sumie mi nie zawiniłeś, parę razy pomogłeś... w sumie piona, chociaż przyznaj, jara Cię, gdy ludzie łapią dreszczyk niepokoju słysząc tajemnicze @kaczka41 :)
 
Aleś Ty Maciuś mądry...
:siara:

Łap,skocz na lody :deniro:

:Duke3d:
Co już nie widzisz ? To był pudding z odżywki białkowej a nie lody.
Na chwile odkleiłem taśmę i postawiłem "lody" obok kompa a ta małpa już luka.
 
osiedlowym smieszkiem - balasem, na bazie schabowego, zasiadajcy w lozy szydercow
gdyby dobrze spozytkowal swoja energie, moglby eksplorowac wszechswiat, zarowno ten wewnetrzny jak i zewnetrzny (...)
a tak to chuj, kamien, dupa, kupa i krzaki

:kis:

piona!
 
Back
Top