Kilka słów o MMA Fighters Club

malinowsky

UFC
Lightweight
plakat.jpg




Już za niecały tydzień gala MMA Fighters Club w Inowrocławiu. Imponująca sportowo rozpiska z kontrowersyjnym Bobem Sappem w walce wieczoru.

Wybór weterana światowych ringów i zawodnika który ze swoich ostatnich dwudziestu walk wygrał ledwie cztery wydaje się jednak logiczny. MMA FC nie jest wielką organizacją a dopiero raczkującym projektem i ściągnięcie Sappa to spory wyczyn co z reszta widać po sprzedaży biletów. ( wszystkie wyprzedane w około tydzień) Z resztą wszyscy wiemy że rodzime gale bez freaka niestety nie sprzedają biletów.

Organizatorem gali jest Tomasz Dybalski właściciel firmy Tom-Dom zaś za stronę sportową odpowiada Łukasz Zaborowski, trener Fighting Division Bydgoszcz. Zapytałem Łukasza dlaczego akurat Bob Sapp:
Dlaczego Sapp? Dlatego ze nigdy nikt do tak małego miasta nie sprowadził takiej osobistości sportów walki jakim był kiedyś na pewno Sapp. Do momentu podania Sapa była dostępna świetna sportowa rozpiska i do tego czasu o bilety dostałem 14 wiadomości, godzinę po ogłoszeniu walki Boba Sappa dostałem 60 wiadomości o bilety i to chyba najlepsza odpowiedz czemu akurat on. Łatwiej pewnie było by sprowadzić Madonnę ale udało sie i jest Sapp



Na dzień dzisiejszy nie ma pewności odnośnie transmisji gali, być może gala będzie transmitowana w systemie iPPV. MMA Fighters Club 2 planowana jest na początek 2014 roku. W przeddzień gali planowane jest ważenie i media trening ,gdzie zawodnicy będą do dyspozycji kibiców. Będzie tam także obecna Pierwsza Dama Polskiego MMA Karolina Kowalkiewicz.



Rozpiska:

Walka wieczoru:

Open: Bob Sapp (11-18) vs. Marcin Świtalski (0-1)

Główna karta:


120 kg: Michał Andryszak (9-3-1) vs. Baga Agaev (26-14)
120 kg: Bartłomiej Bartnicki (0-0) vs. Sandor Kiss (1-1)
66 kg: Marcin Wrzosek (6-2) vs. Aleksander Georgas (5-2)
77 kg: Paweł Pawlak (9-0) vs. Mateusz Strzelczyk (6-2)
66 kg: Bartłomiej Kureczwski (5-2) vs. Sebastian Grabarek (6-3-3)
50 kg: Lena Tkhorevska (2-0) vs. Iman Darabi (0-0)
84 kg: Adam Pachucki (0-0) vs. Kamil Krzemiński (2-0)
 
Naprawde dobra rozpiska. Jesli Sapp mogł walczyc w glownej walce KSW to czemu nie na MMA FC. Jesli bedzie dostepne iPPV to kupuje bez zastanowienia.
 
"Pierwsza Dama Polskiego MMA Karolina Kowalkiewicz" cóż, widać, że Malinowski pisał ten artykuł ;D



BTW. jak miło będzie zobaczyć to na żywo ;D
 
No chyba tak. W takim razie mój błąd. Ale wiesz, zalezy co autor miał na mysli, może tym mianem nazwał osobę która jest pierwszą mistrzynią największej Polskiej organizacji, stąd to określenie. Trzeba pytac malinowskiego.
 
Karolina jest mistrzynią i chyba najbardziej rozpoznawalną postacią w żeńskim MMA, stąd też to okreslenie. I nie mam nic przeciwko Aśce, także ją lubię:-)
 
O kurde, nie wiedziałem że to na tej "Sappowatej" gali będzie jeszcze tyle świetnych starć.





66 kg: Bartłomiej Kureczwski (5-2)


Literówka do poprawy ;)
 
Mam nadzieje, ze uda sie zorganizowac jakies IPPV, choc znajac dotychczasowe wyniki sprzedazy tego typu przedsiewziec nie jestem pewien czy organizatorzy ostatecznie nie zrezygnuja z przeprowadzania transmisji. Szkoda, ze jednak nie udalo sie zainteresowac zadnej TV. Myslalem, ze wystep Sappa przyniesie jednak jakis pozytyw i otworzy tej gali droge na ekrany TV. Tak czy inaczej czekam na te gale niecierpliwie.
 
Zajebista rozpiska, walka wieczoru to chyba jedyna na którą jakoś szczególnie nie czekam;d Razi troche brak Pawlaka na plakacie, podczas gdy są tam debiutanci, ale to chyba ze względu na to że kierowany jest raczej do lokalnych fanów. Liczę na wygrane zawodników z Łodzi i Bydgoszczy
 
Back
Top