Kilka pytań o zatrudnionych w UFC

DesL

M-1 Global
Middleweight
1. Co jest z Brianem Bowlesem? Od porażki z Faberem na UFC 139 w ogóle nie wystąpił ani nawet nie był przymierzany do jakiegoś występu.



2. Co takiego z kontraktem miał Javier Vazquez, że przeszkadzało to UFC i w końcu go zwolniono?



3. Czy Kid Yamamoto został zwolniony?
 
Do kiedy zawieszony jest Reem ? (swita mi ze do lutego/marca ale nie mam pewnosci)
 
1) Co do Bowlesa, to na dobra sprawe chyba nie wie tego nikt oprocz niego czy ufc. Podobno mial jakas kontuzje reki, ale raczej na pewno ja juz wyleczyl. Na emeryture raczej sie jeszcze nie udal ... ogolnie Brain udziela sie na twitterze, wiec az dziwne, ze nikt go po prostu nie zapytal, o co chodzi. Moze ktos od nas sprobuje ? :-)



2) Nic na ten temat nie udalo mi sie znalesc.



3) Raczej, wciaz jest w federacji.
 
Ali zawieszony do 27 grudnia, 29 grudnia najprawdopodobniej bedzie mogl juz walczyc.
 
Ali bedzie po 27 grudnia dopiero ubiegac sie o licencje, poniewaz mu ja zabrano(zawieszono?), w kazdym badz razie, ufc nie bedzie promowalo niepewnego fightera na swoj czolowy event tego roku, bo przeciez ali, moze tej llicencji nie otrzymac, cos sie moze przedluzyc itp etc.



Wiec jak dla mnie, na pewno Overeem nie wystapi na ufc 155. A wizje walki "o pas w sylwa", ktora padla wyzej, przemilcze :-)
 
Brian napisal jedynie, ze ciezko pracuje zeby wrocic do pelnego treningu wiec na pewno jakis uraz jeszcze byl.
 
Zastanawiałem się gdzię o to zapytać i nadal niewiem w którym temacie :P



Otóż mam pytanie o najbliższego przeciwnika Mameda. Falcao walczył na UFC 123 z Geraldem Harrisem i wygrał. Moje pytanie brzmi dlaczego nie pojawił się na ufc w kolejnych walkach skoro wygrał?
 
http://mmajunkie.com/2013/07/dana-white-confirms-maiquel-falcaos-2011-ufc-release-due-to-assaulting-woman
 
Back
Top