Kilka mało ważnych pytań

L

_Logan_

Guest
Cześć.
Oto kilka mało ważnych pytań ode mnie do znawców tematu.

Czemu Lesnar po 3 walkach w UFC otrzymał walkę o pas z Couturem - nie za szybko ?. Kto przed Randym dzierżył tytuł ? Tak się składa że przespałem zupełnie tamten czas jeżeli chodzi o MMA więc wolę zapytać tutaj niż szperać gdzieś w necie.

Czy tylko ja mam wrażenie że Forrest Griffin wygląda jak młody Tommy Lee Jones ?

Wiem że shogun jest kontuzjowany - wiadomo jaka to konkretnie kontuzja ??
 
1)Lesnar dostał walkę o pas dzięki popularności.
2)Randy odebrał pas Sylvi.
3)Może trochę.
4)Shogun przeszedł już czwartą operację kolana.
 
Couture odebrał tytuł Timowi Sylvii. Lesnar dostał walkę o pas kiedy Couture doszedł do porozumienia z UFC po rocznym konflikcie. W tym czasie Mir i Nogueira byli trenerami w TUFie, a z zawodników, którzy wygrywali walki w czołówce dostępni byli tylko Werdum i Lesnar. Randy chciał rywala, który zapewni mu dużą liczbę sprzedanych PPV, więc wybór był dość oczywisty.


Shogun uszkodził więzadła w kolanie podczas rewanżu z Machidą. Zaraz po walce przeszedł operację i jego powrót spodziewany jest na UFC 128 w marcu.
 
Lesnar - Bo jest former WWE Heavyweight Championem ;)
Randy tytuł, który przegrał wydaje mi się, że wygral z Sylvią, możesz sprawdzic zawsze w googlu czy wikipedii.
Co do Shoguna, na pewno coś z kolanem, miał problem już przed Machidą, ale odnowiło się na dobre. Także niestety pewnie pare miesięcy jeszcze go nie zobaczymy.
Forrest a TLJ, no trochę z układu twarzy tak.
 
Ok, dzięki wszystkim za odpowiedzi. W sumie kiedy oglądałem walkę Couture vs Lesnar komentujący walkę Rogan wspominał coś o Silvie, mogłem się domyśleć że to on był poprzednim posiadaczem pasa (o czym wiedziałem jednak bez szczegułów).


Na czym polegał konflikt UFC z Randym ?? Jakie były powody zwolnienia Tima Sylvi z UFC ??


To wszystko, jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.
 
Randy chciał odejść z UFC by zawalczyć z Fedorem w Affliction, które oferowało mu dużą kasę za ten pojedynek. Generalnie podobno niezadowolenie Randy'ego z kontraktu w UFC rozpoczęło się wtedy gdy usłyszał ile oferują Fedorowi.


Ostatecznie z kontraktu się nie wydostał i doszło do ugody z UFC, która zagwarantowała mu lepszy kontrakt.


Sylvia przegrał w UFC z Nogueirą i po jego własnej prośbie został zwolniony. Sylvia chciał walczyć częściej (co potem okazało się wcale nie takie łatwe), a UFC też go nie chciało go trzymać bo był mocny, ale jego walki były słabe, a fani za nim nie przepadali.
 
Back
Top