Kierunek MMA

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
upload_2016-8-30_11-28-18.png


Ostatnimi czasy możemy zaobserwować dość wyraźny wzrost zainteresowania występami w MMA ze strony zawodników i zawodniczek innych sportów walki. Zjawisko to nie jest absolutnie czymś nowym, ale różnice stanowi fakt, że coraz częściej są to sportowcy będący w szczycie czy wręcz dopiero u progu swoich karier, a nie jak to z reguły bywało do tej pory, bliżej jej kresu. Oczywiście najbardziej oczekiwanym przedstawicielem tego nurtu jest medalista olimpijski w zapasach Damian Janikowski, ale jest też wiele innych, równie ciekawych postaci. Pomyślałem, że może przyda sie takie miejsce w którym można bedzie podzielić się informacjami na ich temat. Startują w kompletnie innych realiach niż ten, który jako pierwszy, po zdobyciu absolutnie wszystkiego w swoim sporcie bazowym, wybrał kierunek MMA.
 
Oczywiście najbardziej oczekiwanym przedstawicielem tego nurtu jest medalista olimpijski w zapasach Damian Janikowski
Prędzej wynajdą eliksir młodości by Hendo mógł powalczyć jeszcze kolejne 20 lat niż on zadebiutuje w sile wieku :boystop:
 
Naprawdę wierzę, że Khan wejdzie do MMA. On jest już zaangażowany promotorsko bodajże, moim zdaniem będzie chciał walczyć.
 
Naprawdę wierzę, że Khan wejdzie do MMA. On jest już zaangażowany promotorsko bodajże, moim zdaniem będzie chciał walczyć.
Ma połowę udziałów w Super Fight Leage w Indiach. Tam też planuje swój debiut w MMA
 
Naprawdę wierzę, że Khan wejdzie do MMA. On jest już zaangażowany promotorsko bodajże, moim zdaniem będzie chciał walczyć.
Zawsze mam problem z postaciami tak duzego kalibru, bo odnosze wrazenie, ze nie do konca doceniaja zlozonosc MMA i to, ze zadnej dyscypliny nie mozna tu przeniesc od tak. Moze w jego przypadku bedzie inaczej. W kazdym razie byloby to naprawde duze wydarzenie.
 
Mnie żaden transfer z innych sportów w sumie nie interesuję, bo z góry wiadomo, że nie ma żadnych szans na powodzenie takie przedsięwzięcie (no może Janikowski to jedyny gość, co do którego uwierzę, że może coś ugrać).
Chyba, że Krzysiu Ibisz i Tomasz Kamel zdecydują się na walkę, to za taki transfer płacę jak za prezydenta.
 
Troche sie zapomnialem z tym wywiadem z Lepkowskim, wiec sprobuje inaczej ;) Bardzo doswiadczony i utytulowany, mimo mlodego wieku, zawodnik Muay Thai Marcin Lepkowski trenuje pod okiem Lukasza Chlewickiego i zapowiada calkowite "przebranzowienie". Starty rozpoczac zamierza od ALMMA, docelowa kategoria wagowa to - 70.
13731663_1199329043431560_14951551378818485_n.jpg
 
Ja liczę na tego znanego grapplera, który chce zadebiutować w UFC w najbliższym czasie. Kategoria LW
 
Troche sie zapomnialem z tym wywiadem z Lepkowskim, wiec sprobuje inaczej ;) Bardzo doswiadczony i utytulowany, mimo mlodego wieku, zawodnik Muay Thai Marcin Lepkowski trenuje pod okiem Lukasza Chlewickiego i zapowiada calkowite "przebranzowienie". Starty rozpoczac zamierza od ALMMA, docelowa kategoria wagowa to - 70.
13731663_1199329043431560_14951551378818485_n.jpg

Z Łepkowskim miałem okazję trenować.... no dobra, raczej obok niego, choć ze dwa razy sparowaliśmy obijał mnie jak Rocky truchła świń. Stójkę ma na światowym poziomie, długie ręce i giry, szybki, dobra praca nóg. Obserwowałem go w trakcie swoich treningów w Raczdamie na przestrzeni jakichś 4-5 lat i Rafał Szlachta zrobił z zwykłego licealisty prawdziwego rozpierdalacza. Jeśli tylko ogarnie parter i obronę obaleń, to może zawojować coś.
 
Back
Top