Kiedy robimy numerowaną galę

KIEDY ROBIMY GALĘ NUMEROWANĄ


  • Total voters
    14

Droni

Bellator
Welterweight
Tak jak w temacie, przepraszam, że na forum ale wszędzie w internecie są do dupy stronki do ankiet i trzeba albo sie rejestrowac, albo płacić i dupa-tarira.
 
Wszystkim graczom przypominam o oddanie głosu.
Oddane dawno szefunciu. Na piątek 20 zagłosowałem akurat, ale widzę że wygrywa czwartek. No cóż, najwyżej wejdę tylko na swoich zawodników.
 
Oddane dawno szefunciu. Na piątek 20 zagłosowałem akurat, ale widzę że wygrywa czwartek. No cóż, najwyżej wejdę tylko na swoich zawodników.

będę brał pod uwagę, jak jest np. Piątek 20 i 21, te obie godziny naraz prawdopodobnie.
 
Ja czwartek, bo to jedyna pasująca mi opcja.. później niedziela, bo pt i sobota jestem niedostępny
 
liczę, że zdasz i będzie gicior w piątki. a o której ogolnie wracasz na chatę :D ?

Różnie, zależy ile na wykładach w niedzielę jestem, bo dojeżdżam do Wawki 60km i u siorki siedzę. Jak w niedziele się szybko zwinę to na wieczór wracam na chatę, jak później to w poniedziałek dopiero wracam. Teraz sesja to musiałem siedzieć dużo, tak to się zrywa z tych wykładów. :D
 
Różnie, zależy ile na wykładach w niedzielę jestem, bo dojeżdżam do Wawki 60km i u siorki siedzę. Jak w niedziele się szybko zwinę to na wieczór wracam na chatę, jak później to w poniedziałek dopiero wracam. Teraz sesja to musiałem siedzieć dużo, tak to się zrywa z tych wykładów. :D
jakoś poznajdujesz czas, w końcu bez Ciebie to nie to samo :D
 
Back
Top