Kiedy, o której i gdzie transmisja gali w najbliższym czasie?

@Roshi Masz jakieś metody na re-share? Jakaś apka?

Bo Pepiki tak poblokowały. że nawet jak odpalam na drugim kompie to mi wypierdala pierwszego streama.
 
nie no zgrywam sie Mordo :lol: udanej gali :conorsalute: ide niedlugo spac zeby po 3 wstac na UFC
Interesuje mnie pare walk z Oktagonu bo jest dobry i postawilem pare u buka :awesome:
Wychodzi właśnie LEGENDARNY HECTOR LOMBARD pizgać się we freakfighcie na prelimsach z jakimś anonimowym Pepikiem :D

1676140552483.png
 
na szczescie zwrot bedzie.. Zasluzony draw czy walek?
Zapowiedzieli to jako walkę pokazową - w sumie freakfight 3x3 minuty - moim zdaniem Pepik to wygrał bo Lombard był tragicznie słaby - po walce mówił, że to dlatego, że wziął z krótkim wyprzedzeniem xD. Dali DRAW bo pewnie chcą jakiś młodych byczków w MMA na nim wypromować a nie chcą by taka LEGENDA zaczynała od wpierdolu.

Lombard jest takim cieniem siebie, że go robi przed czasem Materla albo Purpurator.
 
Zapowiedzieli to jako walkę pokazową - w sumie freakfight 3x3 minuty - moim zdaniem Pepik to wygrał bo Lombard był tragicznie słaby - po walce mówił, że to dlatego, że wziął z krótkim wyprzedzeniem xD. Dali DRAW bo pewnie chcą jakiś młodych byczków w MMA na nim wypromować a nie chcą by taka LEGENDA zaczynała od wpierdolu.

Lombard jest takim cieniem siebie, że go robi przed czasem Materla albo Purpurator.
jak waleczka HW? :lol:
 
Zapowiedzieli to jako walkę pokazową - w sumie freakfight 3x3 minuty - moim zdaniem Pepik to wygrał bo Lombard był tragicznie słaby - po walce mówił, że to dlatego, że wziął z krótkim wyprzedzeniem xD. Dali DRAW bo pewnie chcą jakiś młodych byczków w MMA na nim wypromować a nie chcą by taka LEGENDA zaczynała od wpierdolu.

Lombard jest takim cieniem siebie, że go robi przed czasem Materla albo Purpurator.


:kawulpokapoka:
 
Polecam gale Underground Boxing 1 kwietnia PPV.

Oglądałem ich pierwszą edycję, gdzie było 9 walk, po 3 rundy, w których wzięli udział amatorzy i zawodowi sportowcy zarówno z Polski, jak i Europy. Arena, na której odbyły się walki miała wymiar 3×3 metry i była oddzielona snopkami słomy, za którymi stali kibice. Bardzo mnie to wciągnęło i już szykuje się na następną 1 kwietnia przez PPV.

Dla zainteresowanych podaję link:

 
Polecam gale Underground Boxing 1 kwietnia PPV.

Oglądałem ich pierwszą edycję, gdzie było 9 walk, po 3 rundy, w których wzięli udział amatorzy i zawodowi sportowcy zarówno z Polski, jak i Europy. Arena, na której odbyły się walki miała wymiar 3×3 metry i była oddzielona snopkami słomy, za którymi stali kibice. Bardzo mnie to wciągnęło i już szykuje się na następną 1 kwietnia przez PPV.

Dla zainteresowanych podaję link:

Juz mozna kupic bilet na underground boxing na 1 kwietnia: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/underground-boxing-night?partner=ubn17
 
Jak ktoś nie ma co robić z czasem w nocy ze środy na czwartek i ma Viaplay to będzie Invicta z walką Wójcik.
 
Underground boxing night 1 kwietnia w Warszawie z doswiadczonymi zawodnikami i amatorami. Jesli ktos chce obejrzec w domu z rodzina lub przyjaciolmi to moze zerknac tutaj:


Dla chcących zobaczyć underground boxing night na zywo 1 kwietnia w Warszawie można kupić bilety na https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/underground-boxing-night?partner=ubn17
A będzie na strumyku? Bo jak nie będzie na strumyku to nie oglądam.
 
Back
Top