Kartka z kalendarza: Rafał Moks pierwszym polskim mistrzem M-1

Status
Not open for further replies.

Spike

UFC
Lightweight
Moks-B.jpg


Sześć lat temu (10 grudzień 2010 r.) Rafał Moks po 17 sekundach walki zmusił do klepania doświadczonego Magomeda Sultanakhmedova, tym samym zostając pierwszym polskim mistrzem czołowej rosyjskiej organizacji M-1 Global.

Możliwość walki o pas Polak zawdzięczał udziałowi w turnieju M-1 Selection 2010 - Western Europe, podczas którego w turniejowych walkach dwukrotnie zmusił swoich rywali do odklepania, a w finale sędziowie byli jednogłośni co do jego zwycięstwa.
Do samej walki o tytuł z Rosjaninem, Rafał wyszedł niezwykle zdeterminowany, od początku ruszył z impetem na rywala i zwalił go z nóg. W parterze Berserker ekspresowo założył dźwignię na nogę, którą zmusił reprezentanta gospodarzy do odklepania.

Dziś popularny "Kulturysta" ma na koncie dziewiętnaście stoczonych pojedynków, z czego jedenaście wygrał - w tym dziewięć przez poddania w pierwszych rundach.
 
Po otrzymaniu przelweu i odsłuchaniu wywiadu z Kubackim, Rafał stwierdził że idzie w skoki narciarskie. Już na pierwszym treningu nieźle mu szło, prędkość na rozbiegu i wysokie wyjście z progu, niestety gorzej było z lądowanie, telemarka nie ustał.
 
Mialbym pomysl na entrance song dla Rafcia- Edyta Geppert pt. "Jak roza, taki ciern" tam jest frsgmet: "...wlosy me pochwyci wiatr, 10 pieter i ciemnosc..."
Ubóstwiam Geppert! To polska największa piosenkarka! Świetne teksty, świetny głos! Ma w swoim repertuarze jeszcze:
"Uparcie i skrycie Och życie kocham Cię, kocham Cię, kocham Cię nad życie"
...
"Kocham Cię życie
Kiedy sen kończy się, kończy się, kończy się o świcie
A ja się rzucam..."
 
Ubóstwiam Geppert! To polska największa piosenkarka! Świetne teksty, świetny głos! Ma w swoim repertuarze jeszcze:
"Uparcie i skrycie Och życie kocham Cię, kocham Cię, kocham Cię nad życie"
...
"Kocham Cię życie
Kiedy sen kończy się, kończy się, kończy się o świcie
A ja się rzucam..."
Jest jescze jeden pieony kawalek Pani Edyty pt. "Nie żałuję" -to jest kurwa emanacji ludzkiej dojrzalosci
 
  • Like
Reactions: jut
Tak z ciekawości co się stało z M-1?
Zbankrutowali bo od dłuższego czasu nie robią gal. ACA ich wykończyło?
 
Zastanawia mnie logika moderatorów. Odkopałem ostatnio przed walką Bonesa temat o jego aresztowaniu sprzed kilku lat, cyk kilka godzin później temat zamknięty.
A tutaj elegancka zabawa :zakręcony:

Wpadłem na pytanie zagadkę! Napiszę i już znikam stad ostatecznie.

Czym różni się Moks od tego tematu?

Ten temat żyje, Rafał nie. :suchykarol:
Do widzenia.
:tiphatb:
 
Zastanawia mnie logika moderatorów. Odkopałem ostatnio przed walką Bonesa temat o jego aresztowaniu sprzed kilku lat, cyk kilka godzin później temat zamknięty.
A tutaj elegancka zabawa :zakręcony:

Wpadłem na pytanie zagadkę! Napiszę i już znikam stad ostatecznie.

Czym różni się Moks od tego tematu?

Ten temat żyje, Rafał nie. :suchykarol:
Do widzenia.
:tiphatb:
No tylko tam próbowałeś trollingu (wysokich lotów, uszanowanie :tiphatb:) tu ciągniemy temat wyróżniony jako temat roku
 
Zastanawia mnie logika moderatorów. Odkopałem ostatnio przed walką Bonesa temat o jego aresztowaniu sprzed kilku lat, cyk kilka godzin później temat zamknięty.
A tutaj elegancka zabawa :zakręcony:

Wpadłem na pytanie zagadkę! Napiszę i już znikam stad ostatecznie.

Czym różni się Moks od tego tematu?

Ten temat żyje, Rafał nie. :suchykarol:
Do widzenia.
:tiphatb:
Zabrali nam zabawę zamykając temat roku. Nie zamkną nam ust. Będziemy próbować do upadłego. Pozdrawiam i spadam jak Rafcio :kis:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top