Kartka z kalendarza: Marcin Held wygrywa turniej Bellatora

Spike

UFC
Lightweight
marcinheldvspitbull.jpg


Dokładnie dwa lata temu (26 wrzesień 2014 r.) Marcin Held na gali Bellator 126 - która miała miejsce w Phoenix - pokonał jednogłośną decyzją Brazylijskiego Pitbulla Patricky Freire'a, tym samym wygrywając turniej organizacji Bellator w wadze lekkiej. Wcześniej na drodze Polaka stanęli Rodrigo Cavalheiro i Derek Anderson, których Held odklepał kolejno dźwignią na stopę i duszeniem trójkątnym.
Był to trzeci turniej Bellatora w jakim Polak brał udział. W swoim pierwszym podejściu musiał uznać wyższość Michaela Chandlera już w ćwierćfinale (Bellator 36), natomiast drugą próbę zwojowania tych zmagań zakończył w finale, przegrywając z Dave Jansenem podczas gali Bellator 93.

Walkę o pas z ówczesnym mistrzem Willem Brooksem - która była swoistą nagrodą w turnieju - Polak przegrał. W następnej walce natomiast zrewanżował się Dave Jansenowi za przegraną podczas Bellatora 93. Była to ostatnia walka Polaka w tej organizacji, bowiem aktualnie jest zawodnikiem UFC.
 
Ale on go pięknie zmiażdżył, imponujący występ i fajnie sie to oglądało widząc jaki progres robi Marcin.
 
Generalnie wypisałem sobie kilka takich dość znaczących dat i pierwotnie myślałem, żeby coś na ten temat nabazgrać (bo ten cykl mimo wszystko jest ciekawą inicjatywą) ale teraz tak sobie myślę, że chyba będzie lepiej jeśli zostawię to lepszym od siebie :beer:
 
Generalnie wypisałem sobie kilka takich dość znaczących dat i pierwotnie myślałem, żeby coś na ten temat nabazgrać (bo ten cykl mimo wszystko jest ciekawą inicjatywą) ale teraz tak sobie myślę, że chyba będzie lepiej jeśli zostawię to lepszym od siebie :beer:
mi się podoba, po prostu dopiero dziś skomentowałem bo mam dłuższą chwilę posiedzieć na cohones :wink:
 
Back
Top