Karta walk

Nestoor

BAMMA
Light Heavyweight
Według standardów światowych ile przed galą powinna być ułożona karta? jest jakaś niepisana zasada przyzwoitości pod tym względem? Jestem ciekaw czy KSW czeka z promocją aż się skończy MMAA czy nadal szukają przeciwników i będzie taka chała jak z weteranem Brutaaala.



Jakieś typy co do pozostałych 3 niewiadomych?
 
Bilety już wyprzedane więc zapewne poczekają jeszcze kilka tygodni z zakontraktowaniem przeciwników. Gala i tak będzie w PPV więc promocja przeciwników Saidova i Irokeza raczej nie będzie miała wielkiego znaczenia. Oby nie ogórki.
 
ktos mowil ze za dwa tygodnie mam byc trailer z rywalem pudziana i reszty ale niewiem czy to wiaqrgodne
 
Standardy odnośnie publikowania karty walk? Spokojnie, nie wszystko naraz. Dajmy trochę czasu PZMMA.
 
Trudno mówić o standardach... UFC mając od 40 do 70 zawodników na kontraktach, więc zestawianie walk jest łatwe. KSW natomiast musi trochę poszukać po świecie tych zawodników, dlatego to zajmuje więcej czasu. Myślę, że miesiąc przed galą powinna być gotowa rozpiska.
 
Bilety już wyprzedane więc zapewne poczekają jeszcze kilka tygodni z zakontraktowaniem przeciwników.


Nie stawiajmy od razu KSW w takim świetle. To, że nie przedstawili jeszcze wszystkich zawodników nie oznacza, że nie mają ich zakontraktowanych.
 
Miesiąc przed galą powinna być gotowa rozpiska, a przeciwnicy dla Polaków powinni mieć 8 tygodni na przygotowanie...



Zobaczymy czy w ich kategoriach nie brakuje dobrych zawodników. Pewnie ci którzy na poważnie myślą o UFC to wezmą walkę na KSW na 3 tygodnie przed galą.:-)
 
Back
Top